Vizionářský režisér snímků Dům tisíce mrtvol, Vyvrženci pekla a Halloween přichází s hrůzostrašným příběhem pěti zaměstnanců karnevalu, kteří jsou v noci před Halloweenem uneseni a drženi jako rukojmí v rozlehlém areálu. Vydáni napospas svým únoscům jsou nuceni hrát zvrácenou hru na život a na smrt zvanou 31. Během příštích dvanácti hodin budou muset bojovat o své životy s nekonečným zástupem vražedných maniaků. (Cinemax)

Wally

Čekal jsem to horší...čistá vyvražďovačka s originálním nápadem, slabším provedením a amatéry místo herci. ()

Devadesát Dva

Nedosahuje to spodin pseudoartových 'The Lords of Salem', ale i tak je smutný vidět, že Zombie dosáhl vrcholu během 'The Devil's Rejects', který měly potenciál ho nést výše a on se mohl vypracovat... jenže on se stal přesný opak a Zombie už jede jen a jen dolů.... vše je jen jedna veliká podprůměrná násilná jižanská slátanina, dramaturgicky i scénáristicky o ničem. I když 'Jigsaw' mi přišel jako ještě zpackanější záležitost. '31' nabízí alespoň několik věcí, u kterých se zasmějete (spanish midget Hitler, Malcolm McDowell). Spíš takovej film, kterej si pustíte na pozadí, když chcete dělat něco jinýho. Zombieho die hard fans nebudou mít problém. Nebylo to úplně zlý. Ale horory jsou dnes už jinde, v kterémžto případě si říkám, jestli tohle prostě není jen Zombieho nekončící onanie a ne žánrovka. Docela refreshing, pustit si tohle po 'Phantom Thread'. ()

Corpsegrinder

Rob Zombie si po haluzním Lords of Salem napravil reputaci timhle výletem do dob, kdy grindhouse nebyl jen parodií sám na sebe. Film sice neni bez chyb, pár vražd jde mimo kameru což je u Zombieho nezvyk ale hádám že šlo o ústup ratingu kterej zrovna v takovýmhle filmu měl potenciál vyletět dost vysoko. Další krok kterej mi nepřišel moc dobrej bylo to začít zrovna s tim liliputem v podobě mexickýho Hitlera, ačkoliv jeho komediální kvality nejdou popřít tak byl na scéně na můj vkus až moc dlouho a některý lidi to může dost otrávit. Jenže pak na scénu nastoupí Psycho-Head a Schizo-Head a film konečně začne bejt to na co každej z nás čekal a dojde i na nejlepší akci s motorovkama za posledních pár let. Co se týče všech klaunů tak jsou obsazený velmi dobře a i když nejsou všichni zahraný Zombieho dvorníma hercema tak novej talent zde rozhodně je, takovej Richard Brake a jeho Doom-Head to už je fakt nářez. Objektvně to vidim spíš na 4 hvězdy ale hrozně dlouho tu nebyl film na kterým je vidět tak pořádnej kus práce a hororovýho fanouškovství a kterej by nebyl stokrát viděná variace na něco jinýho, takže jdu na pět. ()

666Carnage

Špinavá, nechutná hra s názvem 31. Mix pár hororů dohromady, ale něco je tam přece originální. Pěkná banda magorů a rozhodně si Rob Zombie od posledního The Lords of Salem polepšil a dělá to co umí nejlépe a to je slasher. 80% ()

Gray Wolfman

Až tak moc jsem se na tenhle flick těšil, až jsem byl z něho ve výsledku kurevsky zklamanej, Osobně jsem čekal survival v městě mrtvých, kde všude pobíhaj vyšinutý magoři s klauníma xichtama. Ano, xichty tam jsou, ale jsou něčím zajímavý? Mini Hitler mě sral jen co se objevil, pilkaři byli spíš k smíchu, než aby z nich šel nejakej strach a dále radši ani nemluvě... Jediná postava, která to u mě zachránila před průserem, tak byl samozřejmě Doomhead a vůbec by mi nevadilo, kdyby Zombák natočil spin-off právě o tomhle tejpkovi... Doufal jsem, že si u mě Zombák po Lord of Salem napraví reputaci, ale bohužel. Jo a Sheri už by se i podle mě měla přestat srát do každýho Zombákova filmu ()

TERRORDROME

Nemŕtvy Robertko sa snaží a snaží, ale výsledok je vždy len taký nejaký polovičný. Ten námet o ľudkoch donútených bojovať o život s bandou psychopatických klaunov sľuboval špinavo bizarnú gore záležitosť, ktorá by konečne mohla úspešne zhmotniť Zombieho pesničky. Tridsaťjednotka všeličo sľubuje, ale nakoniec sa nijak zvlášť nevytiahne. Úvodný monológ je ako z nejakej Tarantinovky, zato následné predstavenie "hrdinov" je čisto Zombiovské. Všetci sú bez okolkov maximálne nechutne oplzlý a pokiaľ v rámci jednej vety nepovedia aspoň päť nadávok začne ich zrejme dusiť. Sympaťáci ako pohlavná choroba. Našťastie to netrvá dlho a sú unesený do nejakej továrne kde tomu šéfuje napudrovaný malcolm McDowell s rokokovou parochňou. Tam sa to celkom rozbehne, klauni sú riadne vyšinuté kreatúry, aj keď trebárs ten nacistický trpaslík čo furt vykrikoval PUTA! bol riadne otravný a toho nebezpečného zabijáka som mu teda neveril. Bratia s motorovkami boli lepší, ale ani oni sa nevyhli zbytočnému prívalu dementných hlášok o mrdaní do oka. Inak napriek istej cenzúre celkom slušná drsnosť, nejaká tá odrezaná hlava a dobrá bol aj scéna s mŕtvolou na večeru. Celá tá klauniáda však nemá vôbec žiadne pozadie a hlavne ( a opäť ) vyvrcholenie. Všetci sa tam proste len naháňajú po chodbách a nakoniec je to zahrané do stratena bez poriadnej záverečnej nakladačky. Áno, podobne submisívnym spôsobom končili aj Lords of Salem a dúfal som že to tentoraz vygraduje trochu agresívnejšie. Z obsadenia sa vylúpne iba ukážkovo odporný hnusák Doomhead, ktorý bol jediný čosi viac než len kvákajúci kretén. To že Rob obsadzuje svoju Sheri Moon do každého filmu ma nejako neserie, nevadí mi, ale tak ako zbytok jej spoluhráčov nemá šancu zahrať čokoľvek okrem bezmyšlienkovitého fuckovania. Konečný dojem je že Vyvrženci pekla aj naďalej a po tomto už možno natrvalo ostávajú Zombieho vrcholom. ()

Standic1

Naštěstí to není taková katastrofa jako Zombieho minulá chyba jménem Lords of Salem, ale hergot jestli se sebou Rob Zombie něco neudělá, tak už to lepší nebude. Opravdu velké zklamání, jediné co se povedlo, tak to byla parta šílenců, samozřejmě Doomhead super volba! Co se týče hlavních herců, kteří se snažili přežít, tak to byl jeden velkej průser v čele s otřesnou Sheri Moon Zombie (nevím proč má Zombie furt potřebu cpát jí do každého filmu, když jediná její role, která se povedla a mělo to s ní skončit, byla z Vyvrženců pekla). Ještě otřesnější byla babička Meg Foster, která akorát ukázala jak strašně nesmyslné je celé tohle obsazení, vždyť by nepřežila ani toho malýho Hitlera. Nemluvě o hromadě chyb, kdy jsou všichni strašně stateční a máchají tím, co mají zrovna při ruce, ale jakmile zaujmou pozornost některého ze šílenců a mají jednoznačnou výhodu, tak se druhej vždycky jen kouká a čeká až se šílenec otočí a bude se věnovat jemu... a takhle je to furt dokola... bože asi už jsem to říkal, ale strašný zklamání... ()

Heero

Totálně ujetý, sprostý, psychopatický slasher. Možná mi někde něco uniklo, ale já takovýto bizár viděl prvně a ano, furt je to čistokrevný béčko, ale mě tahle záležitost moc moc bavila. ()

cskomando

Troufám si říct, že to bylo celkem stejně šílené jako vyvrženci pekla nebo dům tisíce mrtvol. Skoro to až vypadá, jakoby se inspiroval z jeho dřívější tvorby u tisíce mrtvol a pokračování vyvrženců - stejný fantasmagorismus, blázni, masky místy i vtipné narážky na stupidní chování přeživších. Zároveň jedna z nejlepších hlášek co mě opravdu dostala - klasicky v 90% filmů ať už hororů nebo i jiných žánrů je vždy něco ve smyslu - ne nemůžu tě opustit, neodcházej, zůstanu tu s tebou ne vážně musíš jít pryč nebo nás zabije oba béé apod. bulšit- zde vyřešeno rychle On- tak už kurva běž Ona- ne bez tebe neodejdu On - Zalez tam dovnitř, zavři zobák, zalez si tam, tak dělej ty blbko, zavři hubu a zalez si tam.// tohle je správné řešení jak se vyvarovat těm podobným dementním kecům v 90% filmech :D ()

TheSpearCZ

Strašná nuda. Ty hlavní postavy jsou k smíchu nebo ke zvracení, můžete si vybrat a měl jsem co dělat, abych tento film vůbec dokoukal. Jedna hvězda pouze za hlavního záporáka, který byl super. 1* ()

Petrus1

"Sucky, sucky, sucky... fucky, fucky, fucky... juicy, juicy, juicy... money, money, money." Prostě celej Rob. Začínám nabývat dojmu, že máme společných mnoho zájmů. Horory, krev, sexuální narážky, prostořekost a klauny. Což o to, i jeho žena se mi líbí, ale nějak mi připadá, že někde zapomněla kozy. Ale i přes to jen svým zjevem vzruší kdejakého bezzubého staříka. Trochu jí, kočce, závidím. Mám ráda přesně tenhle typ klaunů, kteří nerozdávají radost, úsměvy a štěstí, ale hrůzu, děs a smrt. "Máte štěstí, vyjebou vás ti nejlepší." Nooo, nevím, viděla jsem už i lepší klauny, ale to by nebyl Rob, aby si je neudělal tak nějak po svým. Je to vlastě samá "hlava" - death, psycho, schizo, sex, sick a jako největší motherfucker: Doom-head. Když selže trpaslík jako španělský Hitler, motorové pily, dokonce i smrt a sex.... přichází on, aby tuto špinavou a krvavou hru dokončil. Práce je pro něj vším a to i v případě, že je vyrušen z naprosto dokonalé "romantické" chvilky. Velmi ráda bych se vyjádřila k tomu, co se cca kolem 70. minuty na plátně děje, ale byla bych zas za úchyla, taxe omezím jen na hrdelní hmmmm... ;) Škoda, že si tu nezahrál klauna i Sid Haig, protože tomu bych to, že má King Konga v kalhotách, i uvěřila. Tak hlavně, že si alespoň Malcolm McDowell zase užil trochu toho ultranásilí. V dnešní době jsou únikové hry docela v kurzu, tak bych jejich českým tvůrcům tuhle jednatřicítku doporučila jako docela dobrej vzor. ()

Rockerman

Sprostá slova na tomto fóru nepoužívám a tak si jedno snad mohu dovolit. Je to o hovně! Samoúčelný masakr, který nám Rob Zombie předkládá je bez špetky atmosféry. Doporučuji mu, ať se podívá na Don't breathe, aby viděl, jak se taková napětím nabušená atmosféra vytváří. Trochu to může někomu připomenout Saw, ale tam byl příběh, zde není nic, jen potoky krve. Od odpadu zachránila film až krásná píseň Dream on od Aerosmith. ()

Raziel_cz

Já to chápu, Rob Zombie má rád sedmdesátky. Ale možná by je příště nemusel tolik imitovat a raději se inspirovat k něčemu lepšímu, než třeba samy byly. 31 je zábavný film, ne že ne. Ale vlastně v něm není nic, na co bych si zítra vzpomněl, kvůli čemu bych se k němu vracel nebo díky čemu by měl náběh na kult – samozřejmě kromě toho, že ho režíroval RZ, takže die hard fanoušci z něj ten kult stejně udělají. Jo, má to zajímavé záporáky (především charismatický Richard Brake se tu fakt našel) a kulisy, ale videoherní posloupnost děje je tak neinvenční, až je hloupá, gore překvapivě umírněné a akční scény vyloženě špatné (protože čím vylepšit deset střihů za vteřinu a shaky-cam? Stroboskopem kurva fakt ne!). Chování hrdinů navíc postrádá jakoukoliv konzistenci a taky je vidět, že si Zombie moc nevěděl rady s koncem, čili jsou tu dva a jeden je nic moc a druhý wtf. Ale zase vám oba něco řeknou o Doom-Headovi (jenž tu je, když nad tím teď přemýšlím, nejen nejlepší, ale i nejpropracovanější postava – ono ostatně jde jedno s druhým). Problém je, že na film o něm a o pozadí hry bych se podíval mnohem radši. Tady jsou to nejlepší části, ale je jich příliš málo. Nenudil jsem se, ale čekal jsem mnohem víc. Slabší tři. ()

Rathalos

Rob Zombie sa drzi svojho stylu a tak je to aj v tomto filme,herci samozrejme ako vzdy velmi nesympaticki,ale co sa tyka hororovej stranky,tak to mi celkom sadlo,dalo sa na to pozerat...:-) ()

helloween93

V rámci Zombieho hororů ne až tak brutální. Čekal jsem šílenosti a on to byl vcelku rutinní slasher s nejasným koncem. Scéna souboje s motorovkami byla zajímavá, jinak rutina. Herec Doom-heada byl člen komanda z filmu Doom. 2* ()

septic

filmy Roba Zombieho mám moc rád, ale tohle mě teda minulo. Spíš mě to i sralo a nudilo. Ovšem stejně jako v ostatních Zombieho filmech a Celách s Jennifer Lopez je až magický smysl pro detail v maskách a kulisách, který uchází očím, které upřeně sledují střed plátna. Dům tisíce mrtvol bych mohl vidět znova a znova a pokaždé mě upoutá řada nových detailů. V tom já vidím uměleckou hodnotu Cummingsových filmů - nekonečné zhnusení ()

Katcat

Asi nejlépe koukatelné béčko ze všech slasherů, nicméně i přes to tento podžánr moc nechápu. Obvykle je dějová linka tak nulová, že se mi vlastně až příčí hodnotit nějak kladně, když vím, že vymyslet scénář by zvládlo stejně tak 10leté dítě. Nějaká parta nějakých lidí jede někam, po cestě je někdo kdo ví proč unese a nakonec vždy jedna přežije, i když vlastně podle konce ani není jisté, jestli přežije nebo ne. Navíc mi tam pár situací nesedělo. Ale stálo to za to vidět, obsazení bylo příjemné, masky taky pěkné, atmosféra byla nejlepší v úvodním klaun proslovu, ale i přes to jsem krev cítila až k sobě na gauč. Dávám dvě hvězdy. Nebylo to zlé, bylo to akorát průměrné, ale na Roba Zombieho průměrné až moc. ()

RobLord odpad!

Tohle rozhodně nejsou The Devil's Rejects nebo Halloween. Tentokrát jsem Robovu buranskou vyvražďovačku nedokoukal. Zkrátka SHIT. ()

figliar

Klasický survival vyvražďovací horor, na štýl zmesky SAW a The Condemned. Nič svetoborné to nieje, ale Richard Brake a jeho výkon ho posúva o úroveň vyššie. Dej bol síce celkom stereotypný, ale koniec to celé zachránil. Takže o máličko lepší priemer. ()