Karate tiger 2: Zuřící blesk

• Hongkong No Retreat, No Surrender II (více)

Scott Wilde si užívá dovolené ve slunečném Thajsku. Čeká, že se tu setká se starým kamarádem Mac Jarvisem a jeho přítelkyní Sulin. Setkání je však velmi krátké, protože děvče chce pokračovat v cestě do Kambodže. Tam mají namířeno i Scott s Jarvisem, i když vědí, že zem ovládají zlověstní a nebezpeční Rudí Khmerové. Oba kamarádi narazí na své cestě na despotického ruského důstojníka Juriho, který ve svém gulagu drží mnoho zajatců, mezi nimi i nešťastnou Sulin. Cíl obou mužů je jasný: při osvobozování děvčete nemá v ruském táboře zůstat kámen na kameni. To je už předem víc než jisté... (Intersonic)

Carteriiino

Srdcovka na ktorej som vyrastal. Doba kedy sa veci ešte reálne točili a nebolo všetko robené postprodukčne. Obsadenie, výkony, lokácie, chybičky a všetko ostatné z toho robia jeden z najlepších filmov svojej doby )) ()

Plomber

Jeden z filmů mého mládí. Matthias Hues je skvělý slizoun, akce dneska sice vypadá směšně ale tehda to byla bomba ()

2060

Tohle jsou filmy mého mládí a jak sem je jako malý hltal. Nic méně tenhle díl i ostatní po něm následující se už moc nevyvedly až snad na nejlepší z nejlepších. Jinak tenhle kousek byl celkem nemastný neslaný. Všechny akční scény by se daly natočit rozhodně lépe. Moc mě tedy nezaujal takže proto to nižší hodnocení. ()

JARDAHONDA

Jako kluk jsem tento film měl rád. Snímek je výpravný, zajímavý, ale i přehnaný. Cynthia Rothrock tehdy ukázala, že umí být nebezpečná bojovnice. Obdivoval jsem i záporáka Matthiase Huese, jeho skvěle vypracované tělo i choreografii boje. ()

Marwin3D

Další klasika.. tady začíná Loren Avedon.. kterej je prostě dobrej.. ať se vám to líbí nebo ne.. :o) Pro mě sice horší než další pokračování.. ale pořád dobrá choreo.. a fighty taky paráda.. :o) = 3,7* ()

buryman

Cynthia Rothrock, Matthias Hues palec nahoru jejich bojove sceny s ohledem na tu dobu byly skvělé.Prostředi Thajska taky gut bohuzel dialogy a hlavni hrdina hruza ,ale i po letech se da na to kouknout a pobavit se . ()