Criminal: V hlavě zločince

• Nizozemsko

Mysteriózní / Sci-Fi / Akční / Krimi / Thriller / Drama

Velká Británie / USA, 2016, 113 min

• tron

Hviezdne obsadená... chobotina. Nič ma tu nebavilo, postavy boli vyložene negatívne a záporné, vrátane ústredného kvázi hrdinu v podaní Kevina Costnera, ktorý nemal morálny problém prizabiť chudáka v bistre za to, že si dovolil osloviť ho, že sa predbieha. Samotná zápletka je v zápornom zmysle slova čisté sci-fi a v neposlednom rade pritiahnutá za vlasy a nebavila ma. Občas to má vydarenú scénu alebo dobrý akčný nápad, ale inak rozhodne žiadny zázrak a dosť veľké utrpenie. Ale videl som už podstatne horšie a ešte menej vydarené.(16.11.2016)

• Hollohlaway

Možná je to spíš na dvě hvezdy, ale páč a poňáč jsem nakrklej, dám jednu. Takovouhle scénáristickou slátaninu plnou ne nesmyslů, ale přímo kolosálních kravin, jsem dlouho neviděl. Přidám se k zástupu udivených, taky nechápu, jak do toho narvali takový obsazení, fakt nechápu, ovšem vliv to nemá skoro žádný. Osobní strážce to hraje jak dement, občas se měnící v polodementa, fakt těžká role. Ke konci už jsem jen zíral. To jako přenesu šíleně důležitou paměť agenta do někoho jinýho, a sotva je odpojenej z kapaček, tak na něj 5 minut řvu " Kde je" Vzpomeň si! Slyšíš? " a když mi nic očividně zmatenej neřekne, tak jim řeknu aby ho pustili, že nic neví, a jdu pryč? Cože? To není operace slepého střeva ? Další, vezu ho k výslechu, dostanu hlášení, že na letišti hledaného jenom VIDĚLI, ne že už ho dostali, a hned zase " Odvezte ho, už ho nepotřebujeme ." ?? To sou agenti jak z komixu, naprosto nesmyslné chování. Drobnosti typu, že se mi vloupá do domu, vím, že má paměť mojeho manžela, a zná vstupní kódy, a přesto je nechám pořád stejný, a pak se opět divím, kde se mi zase vzal ve sklepě? Závěrečná honička a přestřelka mě už vysloveně rozesmála. Fuj fuj třikrát fuj.(23.7.2016)

Klasika no... kokotom v leginach budete davat plny pocet a poctivemu akcnaku, aj ked ako cez kopirak, budete davat hviezdu dve. Ja uz fakt neviem co by kto chcel... je tu spickove obsadenie...film aj napriek stopazi odsypa jak cas v bordely...Costner nie je ziadne moralne orezavatko s vycitkami svedomia a este to je aj R-KO !!!!! Dvaja chlapci z mojej topky dali odpad! ...holt verim tomu, ze za to moze skutocnost, ze Adkins nebaletil medzi komparzom, za co som napriklad ja velmi vdacny... Takze zhrnute a podciarknute NESERTE MA !! Ide o poctivu rezbu s hercami...opakujem s hercami..., kde akcia posobi presvedcivo a nekompromisne. Za mna spokojnost.(19.7.2016)

Znuděný Harvey Dent implantuje mysl Green Lanterna do hlavy Supermanova otce, který pak nezastavitelně běhá za zneškodněním odpalovacích raket, zamiluje se do Wonder Woman a za zadkem jim furt křičí Jim Gordon. Kevin Costner to pojal jako vraždícího Kentána z Montarži a Gal Gadot nakonec vlastně vůbec nevadí, že bude žít s masovým vrahem. Hlavně když má v hlavě kousek Ryana Reynoldse!(3.7.2016)

• korbitch22

Neskutečná scénáristická debilita s příšerným Kevinem Costnerem, který hraje absolutně tupého a nesympatického debila a Ryan Reynolds je tady jen pár minut, což je pro děj naprosto obrovský hřeb do rakve. Děj je stupidní, dialogy bolí, Scott Adkins, tupý herec ale smrtící řezník tu jen mluví, ano, ano...ano...to je jako byste točili porno, Madison Ivy nechali nosit kafe a řekli ste Tommymu Gunnovi aby oprcal zvukaře. Akční béčka jsou akční béčka, ale když děj vrší sračku za sračkou, dá se to fakt už jen těžko přehlížet. On totiž jeden IT ňouma může položit svět a jeden teroristický ňouma s pěti zabijáky jedním letadlem unikne kompletní protiteroristické jednotce Velké Británie a zastaví je vězeň s půlkou mozku. Ten film je děsná lobotomie. Ani nevim za co ty 2*, asi že sem viděl větší sračky. 40%.(14.11.2017)

• - Hlavní roli odmítl Nicolas Cage. (Spidey3)

• - Ve scéně, kdy je operován Ryan Reynolds, byla použita speciální figurína. Bylo to údajně levnější řešení, než platit na dva dny skutečného Reynoldse, který by na natáčení stejně jen nehybně seděl, což by pro něj bylo i velice únavné. (Gary)

• - Herci Kevin Costner, Gary Oldman a Tommy Lee Jones si společně zahráli i ve filmu JFK z roku 1991. (Gary)