Criminal: V hlavě zločince

Nebezpečný spojenec

Mysteriózní / Sci-Fi / Akční / Krimi / Thriller / Drama

Velká Británie / USA, 2016, 113 min

• Hanys_

Co z toho, že tohle sepsali scénaristi Skály, když to stejně stojí za houby. Ale že tam těch podob se Skálou hlavně zpočátku (máme problém, vyřeší ho léta zavřený dědek v base bez oken) a na konci bylo dost...jenže bez těch pomrknutí na thriller dekády, zůstává jen překombinovaný hi-tech akčňák, který tím obsazením slibuje hodně, ale nabídne kulové.(10.2.2017)

Znuděný Harvey Dent implantuje mysl Green Lanterna do hlavy Supermanova otce, který pak nezastavitelně běhá za zneškodněním odpalovacích raket, zamiluje se do Wonder Woman a za zadkem jim furt křičí Jim Gordon. Kevin Costner to pojal jako vraždícího Kentána z Montarži a Gal Gadot nakonec vlastně vůbec nevadí, že bude žít s masovým vrahem. Hlavně když má v hlavě kousek Ryana Reynoldse!(3.7.2016)

naprosto brutálně obsazené béčko,které jako by uteklo z počátku 90.let.Ve spoustě věcech tady neuvěřitelně hapruje logika,agenti CIA se chovají v lepším případě jako amatéři,v tom horším jako totální idioti,vrchní záporák je zjevně počítačový génius,který ae neprohlédne finální plán...těch věcí co by se na tom dalo zkritizovat je strašně moc,ale na druhou stranu pořád je to dost zábavné béčko s ultracool Costnerem,fajn soundtrackem a solidním spádem.Nerežírovat to prací prášek,tipnul bych že Criminal utekl z dílny páně Bessona.Na vypnutí ideál...60%(12.1.2017)

Nemôžem povedať, že by som čakal viac, pretože som neočakával nič, ale podla toho koľko tam je známych xsichtov si myslím, že by to mohlo byť aj lepšie. Nebolo to zlé a celkom ma to aj bavilo, ale ten príbeh aj keď bol síce zaujímavý, ale podaný bol bez nejakej výraznejšej príchute. Akcie slabá a príbeh to celé nepotiahne, takže jediné a najväčšie plus sú tu len herci s Costnerom na čele, ktorý celý tento nie-akčný film, drží nad vodou. 70% - 3*(21.1.2017)

• Wacoslav1

Ty vole nečekal jsem sice žádnou hitovku, ale ani takovejhle ultimátní odpad. Film naprosto o ničem, hloupej, zplácanej, šíleně natahovanej. Akce tu není skoro žádná, furt se jenom žvaní a žvaní a navrch se to utápí v totálně blbým a překombinovaným ději kterej nemá ani hlavu ani patu. Nepochopím jak do toho mohlo vlézt tolik známých ksichtů i když je fakt, že většina z nich má jenom kratší výstupy a jedinej kdo tu má větší prostor je Costner kterej se, ale od zábavnýho Three days to kill taky propadl do pěkný žumpy. Avi Lerner už asi taky nic solidního nevyprodukuje. Začínám mít fakt značný obavy o budoucnost podobných snímků, protože jestli tohle je ta dnešní cesta kdy se nacpou samý známý ksichty do jednoho filmu, aby si to z povinnosti odkroutili a divák pak jenom žasnul nad tím jakej sranec to sleduje, tak nám tedy samo peklo budiž milostivo.5%(23.5.2016)