naprosto brutálně obsazené béčko,které jako by uteklo z počátku 90.let.Ve spoustě věcech tady neuvěřitelně hapruje logika,agenti CIA se chovají v lepším případě jako amatéři,v tom horším jako totální idioti,vrchní záporák je zjevně počítačový génius,který ae neprohlédne finální plán...těch věcí co by se na tom dalo zkritizovat je strašně moc,ale na druhou stranu pořád je to dost zábavné béčko s ultracool Costnerem,fajn soundtrackem a solidním spádem.Nerežírovat to prací prášek,tipnul bych že Criminal utekl z dílny páně Bessona.Na vypnutí ideál...60%(12.1.2017)

• 6thSun

Režisér Ariel Vromen musí disponovat nějakými nadpřirozenými schopnostmi, díky kterým je schopen zhypnotizovat herce první kategorie a vnutit jim roli ve snímku, jehož kvalita se pohybuje na mentální úrovni odtokové roury v kabinách zkorumpovaného fotbalového klubu. Kdyby si spolu Oldman, Costner, Reynolds a ostatní hvězdy tohoto snímku sedli do jedné místnosti, nic by nedělali, jen by na sebe koukali a občas si někdo z nich prdnul, byla by to neporovnatelně hodnotnější a hlavně DUCHAplnější zábava.(27.6.2016)

Znuděný Harvey Dent implantuje mysl Green Lanterna do hlavy Supermanova otce, který pak nezastavitelně běhá za zneškodněním odpalovacích raket, zamiluje se do Wonder Woman a za zadkem jim furt křičí Jim Gordon. Kevin Costner to pojal jako vraždícího Kentána z Montarži a Gal Gadot nakonec vlastně vůbec nevadí, že bude žít s masovým vrahem. Hlavně když má v hlavě kousek Ryana Reynoldse!(3.7.2016)

• Davies182

Zarputilá tvůrčí snaha o vyseknutí moderní poklony peckám jako Tváří v tvář, Šakal anebo Uprchlík, která ovšem tak docela nevyšla. Devadesátky jsou totiž dávno v čoudu, a co by kdysi trhalo rekordy v nejčastěji dokupované krabičce ve videopůjčovně, působí dnes bohužel vyloženě směšně. Áčkoví herci se pitvoří v thrillerové blbině urážející pomalu i dítě školou povinné, a než se to jednomu začne s přimhouřenýma očima snad i líbit, přijde odfláklý cukrkandlový konec. Chtěl jsem jásat nad guilty pleasure a místo toho pláču nad céčkovým direct to DVD průjmem... A mimochodem, buď tu Scott Adkins vážně neměl jedinou akční scénu, nebo jsem ve finále nepřekvapivě usínal.(2.8.2016)

• MartinezZ

What? Was? That? --- 0,5* --- Že jsem si nepustil nějakou amatérskou předělávku celého filmu předpokládám jen kvůli množství známých herců, kteří se téhle ukrutné bolestivé srágoře upsali. To je úplně neuvěřitelné. Costner, Oldman, lee Jones, Gadot, Reynolds, Adkins, pár dalších ksichtů známých spíš ze seriálů a nezajímavých filmů účinkují v něčem postrádajícím logiku, jakoukoliv uchopitelný děj, neskonale ubohý scénář, hodně silnou vrstvu těch nejubožejších klišé a imbecilních zvratů... Hrůza! Ryane, ty vole, máš za sebou Deadpoola, ten ti otevřel dveře z tvé pochmurné kariéry někam výše a ty se furt sereš do takovýchhle ubohostí :( To i to tvoje Self/less je proti tomuhle Oscarovka, ke všemu navíc na stejné brdo.(22.10.2016)

• - Ve scéně, kdy je operován Ryan Reynolds, byla použita speciální figurína. Bylo to údajně levnější řešení, než platit na dva dny skutečného Reynoldse, který by na natáčení stejně jen nehybně seděl, což by pro něj bylo i velice únavné. (Gary)

• - Herci Kevin Costner, Gary Oldman a Tommy Lee Jones si společně zahráli i ve filmu JFK z roku 1991. (Gary)

• - Protože si Tommy Lee Jones polámal žebra, muselo se filmování o týden odložit. (Spidey3)