Špičková agentka americké CIA Alice Racine (Noomi Rapace) je po nevydařené akci přeřazena do londýnské kanceláře. Po dlouhém čase ji kontaktují bývalí nadřízení, protože se dozvěděli o zvýšené aktivitě v prostředí radikálních militantních skupin. Alici se podaří lokalizovat hlavního podezřelého, ale během jeho výslechu přijde na to, že ji někdo podvedl a ven unikly přísně tajné informace. Najednou se ona sama ocitá v ohrožení a musí udělat vše proto, aby zabránila připravovanému útoku na Londýn. Závod s časem začíná... (Forum Film CZ)

blackJag

Další z celé plejády neurážejících filmů na jedno podívání. Zápletka běžná, dějový twist očekávaný, produkce vedená ve stereotypním rytmu. Snímek v podstatě vyčnívá solidním obsazením a čistě pro našince závěrečnou pražskou tečkou. 60% ()

mkubalikova

Agentka s minulostí a povolením zabíjet, stíhaná vlastní organizací, má 24 hodin, aby zabránila teroristickému útoku v Londýně. Mission impossible? Ne pro Noomi Rapace. 🔫 50% ()

JohnSmith

Zpackaný thriller se slušným obsazením a matičkou Prahou. Takovou špionážní míchaninu bez hlavy a paty jsem dlouho neviděl. Kdyby to bylo aspoň zábavný, ale ani to ne. ()

Hollohlaway

Uvažoval jsem i o čtyřech hvězdách, protože film je opravdu poctivě natočen. Nedělá z diváka blbce ani si nepomáhá akčními supertrikovými berličkami. Jako špionážní drama to na mě fungovalo mnohem lépe než známější a lépe obsazené velkofilmy. Potěší pražské reálie, Noomi Rapace je přesvědčivá a originální, drama se buduje postupně, a byť je konec trochu předvídatelný a dejme tomu rychle sfouknutý, ani mi to nevadilo.Některé logické zvraty byly všelijaké, ale akční scény jsou uvěřitelné a odsýpají. Velice slušná kvalita, já jsem i celkem příjemně překvapen. ()

jefff

Áčkový thriller s plejádou dobrých herců, jejichž role jsou povětšinou napsány velmi ploše, ale to je asi jediný zásadnější neduh filmu. Po stránce napětí, překvapení a režie je vše v pořádku a Apted odvedl dobrou práci, i když nikterak inovativní. Slušný film. ()

Hugo01

Po dlouhém odkládání jsem si konečně našel čas i náladu na tento velmi solidní kousek s Noomi Rapace v hlavní roli, která si to svoje uhraje jako ostatně vždycky. Abych řekl pravdu, kdyby se mě někdo zeptal na akční herecké hvězdy ženského pohlaví, asi by mě napadla jako jedna z prvních právě ona. Že tam hraje i Orlando, jsem úplně zapomněl, takže jsem čuměl jak puk, ale překvapení bylo velmi příjemné. ()

kenkaku

To bylo tak mile old-school... Včetně čitelného a nijak extra nápaditého děje :). Nicméně díky náloži známých tváří a celkem slušné realističnosti film zanechal celkem příjemný pocit bez toho aniž by nudil nebo dokonce rozčílil. Je možné, že až uvidím podruhé hodnocení ještě zvednu. ()

Soweek

Sympatická oldskoolová záležitost s pár pěknými dějovými zvraty. Nižší budget očividně povolil známější herce, kteří svůj vrchol mají dávno za sebou, ale na druhou stranu je pěkné, že se všichni pořád snaží ze sebe vymáčknout dobré výkony. ()

herr_carter

Trošku překombinovaná, leč velice napínavá a svižně vyprávěná kriminálka o několika tvářích a tajemstvích samotné CIA..............moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

sedm.1

Akční thrillery s tématikou terorismu jsou v kurzu, a Unlocked jim tedy rozhodně ostudu nedělá, spíš tedy naopak. Jedná se tak o svěží, našláplou jízdu, zpracovanou ve vážně drtivém tempu, s opravdu výtečnou a nenudící zápletkou, množstvím skutečně napínavých scén, s několika fungujícími zvraty, které dupnou ještě víc na plyn a vygradují to celé až do strhujícího finále, které už je pak sice krapet přes čáru, ale pořád v rámci únosnosti, se spoustou akce, která je zde ostatními uživateli hojně kritizována, i když tedy upřímně příliš netuším proč, mě bavila výtečně, skvěle a hlavně působivě zachycenou atmosférou, která po celou dobu navozuje příjemné pocity napětí a strachu, a samozřejmě nemohu opomenout ani výrazné postavy a jejich představitelé, kteří mě zde vesměs hodně bavili, Noomi u mě stoupá film od filmu výš a výš, Bloom už dávno nechal zapomenout na toho hezounka z Pirátů a Malkovich s Douglesem jsou sázkou na jistotu, prostě casting hodně výborný! Zkrátka, Unlocked je biják s koulema, já tento typ filmů mám fakt rád, je to aktuální, je to syrový a nekompromisní, zároveň i chytrý a moderní, za mě prostě vážně hodně těžká spokojenost. ()

Maynard.

Hodně slušný špionážní pokoukání s vynikajícím hereckým obsazením...Tentokrát se jedná o boj s jarabáckými teroristy (na oko), ale nakonec se ukáže, že v tom maj prsty skoro všichni a skoro jen jediná Noomi je cajk :o). Musím se teda přiznat, že Douglase sem odhalil skoro hnedka, nějak mi neseděl... Akční kousky na úrovni a příběhově slušný. Jen mi tam něco k úplnýmu uspokojení scházelo. Ale jen kousek, sem skromnej divák :o) ()

Lukoboss

Nestává se často, že se sejde taková herecká partička složená jak z mladých a nadějných herců/hereček (N. Rapace), tak i ze starých a zkušených bardů (víte, který myslím). A jak tak film začne, říkáte si: "hmm, thrillerová podívaná podle aktuálních mezinárodních událostí, to bude slušný!". No jenže se to po chvilce zvrhne v takovej obyč akčňák, kde fakt stojí za zmínku snad jen výkon hlavní představitelky, jinak moc není o co stát. Bohužel už v počátku jsem si tipnul, kdo asi bude stát na té "špatné" straně, no a na konci se mně to potvrdilo, což je vždycky zklamání. Ano, jak tady zmiňuje nejeden divák, potěší závěr z Prahy a "nenápadný" zakomponování škodovky do záběru, ale to je jen malá část. P.S.: Klobouk dolů před našincema, protože cca každý pátý jméno v titulcích je československý! ()

iXtr3m3

Slušný žánrový kúsok, fajný trilerík s dobrým obsadením, aj keď nevyužitým naplno, ale potešilo aj oko a tak. Dostatok slušnej akcie, náznaky špionáže, nekompromisné konce postáv. Dalo sa. ()

Loki_Six

Emily Knowles: You ran an illegal op on my soil, and when it all goes sideways, you come crying. MI5's not your mother. Bob Hunter: Yes, you're right. Do you know how I know that, Emily? Because my mother could have handled the fucking grab! ()

Hanys_

Docela sympatický špionážní akčňák, který se ale postupem času v té své snaze o co největší zvraty stává jen průměrnou jednohubkou. Škoda, protože obsazení i to počáteční tempo bylo dost dobré. ()

666Carnage

Čekal jsem hovadinu a dostal jsem dobrý špionážní thriller. Akce bylo dost a herci hráli pěkně. Orlando Bloom konečně vypadal jako chlap a taky tak hrál. Noomi Rapace hraje dobře mám tu herečku rád a je vidět, že je dobrá pač jsem jí to CIA věřil a i ty její souboje. Příběh trochu ohraný ale bavil. Praha na konci potěšila. 65% ()

Ashar

Agentka Alice byla dobře zahraná, žádná supergirl a záporáky si dobře zahráli i Michael s Orlandem. Bylo to napínavé jako když vaří Polraich. Doporučuji. ()

Paity

Na rovinu, je to jednohubka. Ale je to kvalitní jednohubka. Za mě osobně tak 3,5 hvězdy. Nemám moc rád onu hlavní hrdinku, co by herečku, ale to může mít ostatní jinak. Je skoro až srandovní, jak scénáristé vmáčkli do filmi islamisty, kteří světe div se, vlastně chtějí zabránit terorismu. Ještě chybí gender otázka a je to kompletní. Srandovní také je, jak šéfka britské tajné služby jede přímo do akce, krytá třemi ajťáky. Film má 98 minut, ale reálně příběhově toho bylo tak na minut 65. Příběh je totiž zbytečně komplikovaný. Jak jsem ale říkal na začátku, jedná se o kvalitní jednohubku, opakovat však nebudu. ()

Zemřel režisér Michael Apted

Zemřel režisér Michael Apted