Další generace Griswoldů v tom zase lítá. Dospělý Rusty Griswold (Helms) kráčí ve stopách svého otce a v naději na posílení rodinných pout se rozhodne překvapit svou ženu Debbie (Applegate) a jejich dva syny cestou zpět do Ameriky, do rodinného „oblíbeného zábavního parku" Walley World. (Freeman Ent.)

Veronica27

Sny se hold mají plnit a když se jede do Walley Worldu, tak se vším všudy.Tohle mě bavilo od začátku, až do konce kdy jsem se skvěle bavila. ()

Psycho.R

Před třiceti lety započatla čtyřdílná legendární série s Chevy Chasem, kterou mohu sjet kdykoli i v současnosti a stále se bavím. Tohle byl ovšem přešlap vedle. Všechny "vtípky" již jsou zahrnuty v traileru, a pokud jde o jejich zábavnost, je nulová. Spíš jako bych se díval na onu video sérii Prciček. Co mě ovšem překvapuje, že jakmile se objeví Chavy, stále dělá stejné pitomosti, jako kdysi a mírně se u toho usmějete a právě v tihle chvíli jste na vážkách, jestli za to můžou scénáristi nebo sám komik improvizoval. ()

mira.l

Uufff.... neznám filmy, které byly předchůdci této hrůzy, tak mi možná něco trochu uniká. Možná je to chyba, možná je i dobře, že nevím, že tahle věc przní něco, na co se dalo koukat. Jedna hvězdička za W 900, pár záběrů krajiny a úvodní titulky. Když jedinou věcí, která z filmu zaujme, jsou úvodní nebo závěrečné titulky, tak je zkrátka něco špatně. Tohle bylo blbé, trapné, prakticky od začátku do konce. A zastavení horské dráhy v závěru v poloze, která tak nějak odporovala gravitaci, to už byl asi jen drobný detail. ()

Hank_Scorpio

Do kina som išiel bez žiadnych očakávaní. Pôvodné Prázdniny považujem za klasiku a jednu z najlepších komédií, takže som jedine dúfal, že to nebude vykrádačka predošlých dielov. Bol som však príjemne prekvapený. Keďže celá séria je postavená na vyložene sprostých vtipoch, ani tento diel nebol výnimkou. Lepšie momenty striedajú slabšie (grcajúca Applegate rozhodne vtipná nebola) ale väčšinou som sa zabával (najlepšia bola kórejská GPS :D). Najlepšou postavou bol samozrejme Chevy, no objavil sa len na pár minút, škoda. Na originál to ani zďaleka nemá, takže 3* ()

RAFT

No sem toho názoru že mám rád spíše starší díly bláznivé dovolené.Ale jako remake docela ušel .Vcelku vtipná komedie ,občas sem se zasmál ,scéna z býkem neměla chybu .Za mě 50% ()

JohnZ87

Vcelku povedený návrat k legendární Griswoldovské sérii, který je sice technicky vzato pokračováním původních filmů, v podstatě se ale jedná remake první Bláznivé dovolené, který je o v mnoha ohledech horší než původní film. Na druhou stranu se tvůrci nebáli jít vlastní cestou, i když možná až příliš často sází na fekální a sexistický humor. Chevy a Beverly jsou zoufale nevyužití, ale alespoň čestná rolička se pro ně našla. Možná se mohl objevit i bratránek Eddie, ale to už bych chtěl asi moc. Faktem je, že nová generace Griswoldů pod vedením dospělého Rustyho v podání Eda Helmse nedopadla nejhůř. 65% ()

JimDeNiro

Zklamání... Už to není ono... Je to takový remake, chci říct vaří se z podobných scén jako v první a originální Vacation... Griswoldovi miluju, ale tohle bylo vtipné jen občasně... Což je škoda... Tak jsem si teď zkurvil večer... Ale mohlo to být horší, to určitě... Proč furt resuscitují veškeré série, když nemají parádní a vtipné scénáře... Chevy Chase je pěkně vypasenej a Beverly D´Angelo je obludná, až to stříká do bot...Fuj.. Al Pacino věděl, že od ní má zdrhnout už dávno. Chevy a Beverly tam účinkovali jen proto, aby se nějak připoměla éra rodiny Griswoldových. Škoda. Ono mi to přišlo vcelku zbytečné je obsazovat... 45% ()

masekjc

Slabší odvar klasiky, kterou táhl hlavně Chevy Chase. Tady táhnou všichni ale dost slabě. I tak ale nostalgie zafungovala a inspirace v originálu se povedla. ()

Stanix

Klasický vrchol nevkusu, jež tak často a s oblibou amíci "vyrábí" do kin. S takovým filmem je to stejné jako s bezejmenným hladovým oknem či fastfoodem chcete-li, na který narazíte při cestách. Dáte si tam jakýsi žvanec, který sníte a řeknete si, hm bylo to hrozný, ale splnilo to účel zaplnění žaludku. Kašlete na to, protože víte, že už se tam pravděpodobně těžko vyskytnete podruhý. Můžete se ale vsadit, že si dáte podobný hnus někde jinde. PS: Jedna z mála věcí co mě rozesmála, byl malý bratr a jeho pokusy se sáčkem. ()

darthhokro

Normální odpočinková rodinná komedie. Myslím že jde o celkem slušný pokračování Griswoldovic taškařic. Na Melounka je pořád radost pohledět, Chevy a Beverly, nostalgicky potěšili. Vtípků bylo docela dost, tak jsem se bavil celou dobu. ()

TommyDiamond

Původní Bláznivou dovolenou asi žádný podobný remake s mamlasem edem helmsem a vyplastikovanou christinou peprgejt netroufne. Ale upřímně to zas taková bída nebyla. Pár nečekaně vtipných, trefných i světlých momentu dokázalo pobavit a myslím, že tahle road movie komedie na zaslouží krásné dvě hvězdy.... ()

elimS

85% - komentář 20ti slovy: Není to klenot a hluché místa byly, ale po dlouhé době jsem se u komedie zasmál víc jak 2x a bavil jsem náramně :D Auto + korejská navigace - TOP!!! :D ()

Franche

Moc nechápu, co od toho druzí čekali. Já nečekala nic a večer jsem se parádně zasmála. Někdy člověk prostě potřebuje vypnout, nepřemýšlet a jen se smát ()

Knor

Griswoldovi opět vyjíždí. Tentokrát bere svojí rodinku na výlet už dospělí Rusty a rozbíhá novou řadu smolařských zážitků. Já jsem se nasmál dost, je tu trochu drsnější humor a několik nechutností, ale to mi nějak nevadilo. Obsazení je sympatický a několik scén mě fakt dostalo. Sem tam takováhle blbost neuškodí. ()

himor

Dve hviezdičky za dve smiešne veci: 1. Japonská navigácia, 2. Hemsworthove obludné prirodzenie. Tož to je všetko. 35% ()

Shitonit

Nelze. Inak. Páč jednou Griswold dycky Griswold, adyby to bylo sebeposranější, tak tomu dám pět koulí z principu. Jakožetosebeposranějšíofšemnení. Hofk. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Kdo sepíše Spider-Mana?

Kdo sepíše Spider-Mana?

19.07.2015

Tobey Maguire (Spider-Man) a Andrew Garfield (Amazing Spider-Man) si užívají pavoučí důchod a Tom Holland (Nic nás nerozdělí) se naopak chystá na svůj marvelácký debut. Poprvé ho jako Petera Parkera… (více)

Thor bude krotit kafe

Thor bude krotit kafe

11.06.2015

Chris Hemsworth (Avengers: Age of Ultron) má novou práci. V minulých letech si vydělával jako superhrdina v Thorovi, elitní řidič v Rivalech nebo kyberpostrach v Hackerovi, letos ale bude předvádět… (více)