Další generace Griswoldů v tom zase lítá. Dospělý Rusty Griswold (Helms) kráčí ve stopách svého otce a v naději na posílení rodinných pout se rozhodne překvapit svou ženu Debbie (Applegate) a jejich dva syny cestou zpět do Ameriky, do rodinného „oblíbeného zábavního parku" Walley World. (Freeman Ent.)

stephano

První polovina je kulomet gagů, pak to chvilku ztrácí a konec je zas milej. Rozhodně kvalitní komedie plná nápadů, i když někdy předvídaných. ()

lusa

Ed Helms je strašne strašne moc nesympatický neherec. No Griswoldovcov by nezachránil ani celý ansábel megahereckýchsuperstar. Príbeh je tupý, scény stupídne, vtipy trápne. Jediné, čo je ozaj ale ozaj top je scéna na rafte. Oproti originál Griswoldovcom sklamanie. 2* ()

vieriX

Nesmíte srovnávat s původní sagou to by nebylo fér protože svým způsobem si vytvořila kultovní status. S pohledu komedie to funguje celkem obstojně vtipy tu jsou není jich moc ale nějak se povedli a jejích kvalita je různá. Potěší i cameo Chevyho a Beverly. Jednohubka neurazí ani nenadchne. ()

Ivoman

Tak kupodivu jsem se po dlouhé době zasmál. Nepatří to ke špičce mých komedií, ale pravděpodobně to obsadí místo v první 20tce. Nadmíru solidní pokračování komedií s Chevy Chasem. Děcka vybraný perfektně, hlášek hromada, tři zadky odkazů na různý filmy a víte co budete chtít ? Po čem budete po tomhle filmu toužit ? Albánský auto. :-))) ()

XXXXXXXX

Jediné, co tuhle rádoby novátorskou komedii drží nad tenkou hranicí odpadu, je obsazení. A to hlavně Chase a Reedus a Hemsworth. A bych neopomněl, úvodní scénka se slečnou posílající pusinky, byla taky luxusní + hrstka dalších (masakr býka a úsměvná korejská navigace.) Ale to jsou bohužel jen střípky v celé mozaice a ubohý divák musí chtě nechtě nějak přetrpět i ten zbytek fekálního humoru, který už se snad ani nedal nazývat humorem. ()

Mire

Tie staršie diely som nevidel, ale tento film celkom ušiel, aj keď ten český dabing mi zase pílil uši. Pobavila ma šikana od mladšieho brata :) ()

carodejb

Záverečná bitka doniesla pocit zadosťučinenia, postavi si takú katarziu zaslúžili, ale to nemení nič na tom, že film je nudný, nechutný, prvoplánový. Dobre, klamal by som keby som netvrdil, že som sa nezasmial občas, ale ten fekálny humor pachuťou prekryl aj dobré vtipy a zrazil to veľmi, veľmi hlboko. ()

hanzyn

Bohužel se smutným srdcem musím odhodnotit jednou hvězdou. Před začátkem filmu jsem tak trochu doufal, že by se mohlo jednat o podobně zábavnou věc, jako jsou Milerovi na tripu (shodou okolností, se stejným hercem v hlavní roli)...bohužel. Nemusíte se bát, že byste si namohli své vypracované břišáky během smíchu. Jediný náznak úsměvu jsem zažil akorát ve chvíli, kdy jsem si z nudy četl vtipy na fejsbuku. Film je ukázkovým příkladem, že ani poměrně slušné herecké obsazení není k ničemu, když je scénář o ničem. 30% ()

Locksley odpad!

Nechápu, jak se kdokoli ze zdejších pisatelů mohl smát od začátku do konce. Ed Helms je opravdu idiot k pohledání. Snad i v normálním životě. ()

Tominni

Tak za mě celkem zdařilé navázání na hit z osmdesátých let. Nakonec se dočkáme i Chevy Chase a Beverly D'Angelo! V rámci stmelení rodiny se syn Griswoldů rozhodne podniknout cestu do Walley Worldu - stejně jako to udělal kdysi jeho otec. Nehledejte logiku, ani zamyšlení, hledejte zábavu a té se Vám nakonec celkem dostane, alespoň já jsem se pobavil. Jednu hvězdičku navíc musím dát za Tartan Prancer - to auto Vás prostě dostane, něco takového se totiž nevidí..... ()

Bublasaurus

Toto je nejlepší rodinná komedie! Suprové obsazení, dabing, super hlášky, nejlepší písničky na světě a mnoho dalších nepopsatelných zážitků z tohoto filmu! Zkoukněte všichni tento film! Hned! ()

PlysovyMacko

Na povodne filmy sa toto humorom moc nechytá, vtipy nie sú smiešne, skôr trápne. Ale dá sa to v pohode dopozerať. Páčil sa mi vtip s potkanom. ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Kdo sepíše Spider-Mana?

Kdo sepíše Spider-Mana?

19.07.2015

Tobey Maguire (Spider-Man) a Andrew Garfield (Amazing Spider-Man) si užívají pavoučí důchod a Tom Holland (Nic nás nerozdělí) se naopak chystá na svůj marvelácký debut. Poprvé ho jako Petera Parkera… (více)

Thor bude krotit kafe

Thor bude krotit kafe

11.06.2015

Chris Hemsworth (Avengers: Age of Ultron) má novou práci. V minulých letech si vydělával jako superhrdina v Thorovi, elitní řidič v Rivalech nebo kyberpostrach v Hackerovi, letos ale bude předvádět… (více)