Další generace Griswoldů v tom zase lítá. Dospělý Rusty Griswold (Helms) kráčí ve stopách svého otce a v naději na posílení rodinných pout se rozhodne překvapit svou ženu Debbie (Applegate) a jejich dva syny cestou zpět do Ameriky, do rodinného „oblíbeného zábavního parku" Walley World. (Freeman Ent.)

bobstock

Normálně jsem se při tom smál. Celkem často. A né jen v duchu. Normálně nahlas. To já právě u komedií made in USA moc nedělám. Možná mi měkne mozek a možná to není tak strašně toporný jak to bejvá. Ani mi nepřišlo, že některý narážky ocení spíš amíci. Tady mě to donutili neřešit. Asi pro boží samodestrukční auto se svastikou na dálkáči, strejda umělej Hemsworth s kanibalem hovězinou a vodák ne zrovna v nejšťastnější chvilce svého života. 65% ()

Zombi

Hrozná ptákovina, rozhodně ne rodinná komedie, protože humory nejsou úplně korektní a bez fekálií, ale některé fóry dost povedené. Nasmál jsem se hodně, jen od toho nesmíte moc čekat. Korejská navigace mě rozsekala. Taky potěšila účast původních herců v závěru. ()

Illy

Rusty Griswold tatínkovi ostudu nedělá. Nebo naopak dělá a tak to má být. Jasně, je to moderní, tzn. o hodně víc blití a hoven.... ale zábava. plus spousta výborných cameo roliček. A když se objevili děda s babičkou (Chase a Angelo), chtělo se mi plakat :-) ()

Hepy13

Tahle nova dovolená ja fakt bláznivá, takže absolutní komediální spokojenost. Fórky, hlášky, písničky, vtipné situace, a to vše americku. Nepůsobí to trapně, takže kvituju s velkým potěšením. ()

nonick1

Takový Eurotrip napříč Amerikou, během kterého se neubráníte občasnému vyprsknutí smíchy - docela milé překvapení, plné brutálních hlášek a vtípků, stojících mnohdy na hraně (nejen) politické korektnosti - viz hláška s medvídkem na kamionu nebo svastika na dálkovém ovladači neuvěřitelného albánského auta, které je samo o sobě majstrštykem produkce. :-) Nejen při scéně u Four Corners Monument dostane bránice docela zabrat, na druhou stranu: kvalitám původní Bláznivé dovolené se to blíží jen vzdáleně, takže chtě nechtě musím snížit hodnocení ze čtyř na tři. Mimochodem, jedna znepokojivá otázka nakonec - David Beckham měl na reklamních fotkách spoďáry vycpané - ale co ten Chris Hemsworth? :-))) ()

petikacka

Toto je plnohodnotné pokračování všech Griswoldinovských komedií. Je to tak dokonale trapné, že je to až geniální. Zejména scéna s Chrisem a jeho velkými boxerkami je naprosto sqělá. Pro mě je to osobní záležitost . Za mě 85% ()

bozka10

Vacation bez Chevy Chaseho není tá správna dovolenka,aj keď je film fajn, starí Griswoldi sú proste bezkonkurenčná rodinka na akékoľvek prázdniny.O podobné pokusy refreshnut tak dobré originály by som sa asi nepokúšal.5/5 ()

Flopik

Presne takto si predstavujem uletenú komédiu z USA. Rodinný výlet kde sa všetko kazí, ktorý spolieha na prízemný humor a kde sa budeme smiať až potečú slzy. Obsadenie vynikajúce, nápady na vtipné scény nemajú konca a ubieha to hrozne rýchlo. Kde inde nájdete kanibalskú kravu, albánsku toyotu, Thora ktorý má veľké "kladivo" a mnoho ďalšieho. Ja som sa skvelo bavil a miestne hodnotenie si rozhodne nevšímajte. Tu len niekto od Eda Helmsa a filmu Bláznivá dovolenka čakal asi vojnovú drámu. Medzi 4 a 5, ja tú jednu v kľude prihodím. ()

jasanka

Velice povedené pokračování. Původní filmy miluju, takže jsem se toho dost bála. Ale nakonec jsme se smáli skoro po celý film. Doufám, že časem budou následovat i další příběhy s touto sestavou. ()

drozdy1

Rodinné komedie moc nevyhledávám, ale tohle bylo příjemné překvapení. PS: Chris Hemsworth neměl chybu a i se svými 7 minutami ve filmu jednoznačně dominuje. Hodnocení: 77%. ()

dawe787

Původně jsem to chtěl vypnout, obrat nastal, když se jim výlet začal čím dál více s.... no prostě kazit. spoiler - představte si, že vlezete omylem do splašků a pak vám ještě vyčórují a posprejují auťák. Score nasadí také herci jako Hemsworth či Reedus, nakonec prostě dobrý, čímž jsem chtěl dát 3 a půl hvězdy, ale to tu, jak víme nejde, takže zaokrouhleně na 4. ()

Matli

Čekal jsem typickou americkou hovadinu s pokusem o humor, ale byl jsem mile překvapen. Film v podstatě o ničem, ale člověk se zasměje a ne málo, sice to jsou takové nucené vtípky, ale občas i originální a vkusné. 70% ()

fisus

Griswoldovic rodinku mám moc rád a remaku jsem se vyhýbal.Nakonec to zase tak zlé nebylo,ale originál je originál. ()

P.J.2

Trapne momenty se stridaji s naprosto genialnim obsahem. Bohuzel toho trapasu je o dost vic. Uplne zbytecne pokracovani nestarnouci klasiky. ()

KNTRFKT

"He difinitelly wanted to show us his sixpack." Aneb, když si nevšimnete půlmetrový anakondy Chrise Hemswortha a soustředíte se jen na jeho pekáč jako nějaký zvrhlý čuně. Debilní humor je v rozkvětu a mě prostě baví. Nevím, proř bych se měl přiblble hihňat vtipům o hodnotě Avogadrovy konstanty v kroužku matematicko-fyzikálních šílenců, pokaždý si pocmrndat tričko vlastními fekáliemi, když někdo řekne vtip o Chucku Norrisovi a potrhat si bránici vždycky, když se Vietnamec sklouzne po slupce od banánu. To se radši podívám, jak se Ed Helms těmi fekáliemi pomaže sám a nebo si takhle po ránu projede krávou na čtyřkolce. Navíc naprosto chápu, že člověka nasere, když do navigace zadá jako cíl trasy "Kaufland" a skončí nakonec v Penny a ještě na něj při tom řve hysterický Asiat. Ten, co by nechtěl vlastnit takovou káru jako Griswoldovci, je xenofob. ()

BOURQUE

„Komédia“, snažiaca sa navážať na úspechy „Bláznivá dovolená“. Je tu však mnoho klišé momentov ale málo a hlavne predpovedateľných vtipov. Herci a herečky v pohode, ale scenár a réžia nenašli spoločnú cestu. Prítomnosť Ch. Hemswortha potešila, ale mohol by mať väčší priestor. Osobné hodnotenie: 65% (**) ()

Kdo natočí Flashpoint od DC?

Kdo natočí Flashpoint od DC?

17.01.2018

Kdo sepíše Spider-Mana?

Kdo sepíše Spider-Mana?

19.07.2015

Tobey Maguire (Spider-Man) a Andrew Garfield (Amazing Spider-Man) si užívají pavoučí důchod a Tom Holland (Nic nás nerozdělí) se naopak chystá na svůj marvelácký debut. Poprvé ho jako Petera Parkera… (více)

Thor bude krotit kafe

Thor bude krotit kafe

11.06.2015

Chris Hemsworth (Avengers: Age of Ultron) má novou práci. V minulých letech si vydělával jako superhrdina v Thorovi, elitní řidič v Rivalech nebo kyberpostrach v Hackerovi, letos ale bude předvádět… (více)