Vyhodil bych protézy, a přidal erotiku. Autentičností ale moc povedený film, kde sice roky ve válečné zóně utíkají jak prázdninové měsíce školáka, ale kousek z toho jiného světa přeci jen vidíme. Pornokomparzista Martin Freeman od doby Love actually poněkud zestárl. Ještě mě napadlo, co kdyby všichni novináři světa odmítli do válečných oblastí jet... kromě toho, že by novináře začali od té doby dělat lidi, kteří by jim nebyli, co by se stalo? Jako člověk tohle přeci vidět nepotřebuju, tak proč riskují životy?(8.2.2017)

Tak trochu jiný pohled na válku v Afghánistánu,než jaký je nám obvykle servírován.Musel jsem se znovu podívat,jestli film opravdu natočili Američani,protože jsem v něm postrádal typický patos a patriotismus,místo toho se zde vyskytoval zvláštní neprvoplánový humor,vynikající herecké výkony(Billy Bob Thornton,Martin Freeman),velmi slušné herecké výkony(Tina Fey,Margot Robbie) a diskotéka jako ze hry Far Cry 3.Do páté hvězdičky mnoho nescházelo.(7.10.2016)

Mám rád válečný filmy ať už je to z pohledu vojáků, obětí a nebo právě reportérů a na Whiskey Tango Foxtrot mě asi nejvíc fascinuje to, že i přes nulovou reklamu a celkově bez větších ambicí zařadit se v návštěvnosti kin někam výš je to perfektní film.Vtipnej scénář kterej i přes svojí vážnost nabídne spoustu odlehčených a vtipných situací které odehraje plejáda výborných herců. dynamická kamera a super střih.... Whiskey Tango Foxtrot překvapil a těch 112 minut uteklo jedna báseň.Je až zarážející, že takhle dobrý film zůstane bez většího povšimnutí,,,,bude to asi tím, že žádná postava na sobě nemá červenomodrou pláštěnku.85%.(9.10.2016)

Whiskey Tango Foxtrot je film o válce pro ty, kteří toto téma zrovna nesnesou, film je tak neskutečně odlehčený, že v momentech napětí a snahy na ukázání krutosti války v Afghánistánu působí nakonec dost kýčovitě. Nicméně vynikající Martin Freeman, který zahrál Skota opravdu dobře a překvapila mne i Tina Fey, která mne dříve nijak nezaujala. Na to však, aby byl válečný film oddechovka na jedno shlédnutí, nejsem si úplně jistá jestli to sedí. Moc příjemný soundtrack i režie.(25.6.2016)

Film je celkem o hovně, tudíž mi nezbývá než ohodnotit herecké výkony. Ač se vše točí kolem ústřední postavy Kim, vůbec mě nedojímala, Tina Fey je jako herečka nezajímavá a plytká. Margot Robbie je na druhou stranu pozoruhodná držtička, nedomykavost hlasivek je velmi sexy, nicméně ta její předrsnělost mi byla odporná. Martin Freeman hrál opět vycmrndlýho hobita (či Dr. Watsona, to je jedno, hraje furt stejně). Můj oblíbenec B. B. Thornton nedostal žádný prostor a Alfreda Molinu v roli oplzlýho afghánskýho ministra jsem nepoznal. Takže žádná sláva, 3 * jsou až moc.(4.7.2016)

• - Název filmu Whiskey Tango Foxtrot zamená ve fonetické abecedě WTF. (KRYSIOPICE)

• - Iain MacKelpie (Martin Freeman) nosí šálu fotbalového týmu Celtic FC. (Gucak)