Sára (Linda Cardellini) kdysi udělala tradiční chybu. Vzala si zlobivého kluka Dustyho (Mark Wahlberg), který byl zábavný a sexy, nicméně jen do chvíle, než se stal otcem. Jako táta zoufale nefungoval. I proto ho později vyměnila za Brada (Will Ferrell), jehož vždy zdobila zodpovědnost a serióznost, které si její děti bohužel neustále pletou s nudou. Brad by se klidně rozkrájel, kdyby ho braly jako tátu, ale ono jim to prostě nějak nejde. Pak se po čase navíc zjeví Dusty, který je pořád tou testosteronovou mašinou přetékající nápady, a rozhodne se Brada zašlapat do země. Brad si záhy uvědomí, že se slušností a zodpovědností by tomhle nerovném souboji neměl šanci obstát, a tak se do Dustyho pustí jeho vlastními zbraněmi, které však zoufale neovládá. I proto se z nenápadného pošťuchování stane regulérní válka, do které se coby rukojmí zapletou i ti, o které probíhá, tedy Sára a obě děti. (CinemArt)

luka4615

Velmi průměrná komedie, kde většina gagů skrze svou plytkost a všudypřítomný product placement vyšumí do ztracena. Pár povedených vtípků či scén se zde sice najde, nicméně je spočítáte na prstech jedné ruky. ()

Morholt

Komedie s notnou řádkou nic neříkajících rodinných blábolů, na které ale připadá přibližně stejná porce povedených, občas i nekorektních, fórků. Ferrell, jakkoliv jeho komedie zrovna dvakrát nemusím, se tady celkem úspěšně vyhýbal vyloženě trapným chvilkám a s Wahlbergem i s Lindou Cardellini jim to výborně klapalo. Docela příjemná jednohubka. 65% ()

ScarPoul

Typická Ferrellovka. Skôr spravená pre srandu než pre účel, ale to je v pohode. Rozbeh pomalý a predvídateľný. Potom sa nájde aj pár výborných scén. Griff je super vedľajšia postava a scéna na NBA je vtipná od začiatku do konca. Nejedná sa o žiadne veľdielo, ale vidno že Wahlberg a Ferrell si dokážu fajne sekundovať, hoci to už nie je také cool ako v prípade Other Guys. Cardellini stále krásna. Na zabitie nudy celkom funkčné. Ale Ferrell má aj lepšie filmy. ()

JohnCZ

Willa Ferella nemám rád, Marka Wahlberga rád mám. Jejich hašteření docela funguje a Linda Cardellini jim k tomu příjemně sekunduje. Film jako takový je ale přehlídka těch největších klišé, není to ani nijak extra vtipné, ani zábavné a family-friendly to taky úplně není, protože si tvůrci neodpustili trochy trapného fekálního humoru. ()

corpsy

Opakované herecké stretnutie Wahlberga a Ferrella rozhodne nesľubovalo ťažkopádnosť. Aspoň to po ich svižnej oddychovke THE OTHER GUYS nevyzeralo. Lenže skutočnosť je pravým opakom. Čiary, po ktorých sa táto ( americky ) americká komédia vozí, sú viac ako známe a v dnešnej dobe sú už pomerne nudným vzorcom. ()

Marsik

HBO2 HD - Byl to fajn nenáročný pohodový snímek na jedno páteční odpoledne, kdy už jste myšlenkami všude jinde, jenom ne v práci. 67% ()

ConanVJ

Komedie, kterou zachraňuje Wahlberg, protože Ferrell je hodině nudný. Pár vtipných situací zde je, ale na komedii slabota. 50% :) ()

hous.enka

Oba herce moc nemusim, ale celá řada scén stojí zato,takže ve výsledku s nimi nemám až takový problém. Motorkářský tátové z dob minulých zřejmě frčej. ()

maddy

Daddy's Home, but He Has No Sense of Humour. Od dua Sean Anders a John Morris by som po veľmi slušných a správne drzých Horrible Bosses 2 a We're the Millers čakal niečo nápaditejšie, než tú takúto maximálne zameniteľnú komédiu, kde je Ferrell zase raz po celý čas za ňoumu. I keď komédiu ... Daddy's Home je zúfalo nevtipný film, v ktorom je vtipu ako šafranu (pousmial som sa až raz, aj to v hneď v úvode). Inak sa to po celý čas drží neskutočne na uzde, nemá to ani jednu vyslovene zábavnejšiu scénku a po krátkom čase sa do toho začnú miešať tie najotravnejšie rodinné hodnoty, ktoré akurát občas naruší vulgárnejší výraz. Čo však pôsobí skôr ako päsť na oko, lebo inak to nie je nijako pridrzá komédia. Kto od toho čaká rovnaký humor ako od predošlých komédii tohto režisérskeho dua, tak si môže nechať rovno zájsť chuť. Daddy's Home je totiž presný opakom. Vyprázdnená, nenápaditá komédia ako z výrobnej linky na tie najotravnejšie celorodinné hollywoodske komédie, v ktorých je iba hromada tých najväčších klišé a trápneho humoru. Škoda, pretože Wahlberg mohol byť v tej úlohe skutočne skvelý. Ani neviem, kde sa stala chyba a prečo si Anders a Morris vybrali takýto totálny mdlý a nevtipný scenár. Pripadá mi to skôr ako iba zákazka pre štúdio, pri ktorej nemohol mať nikto ani jeden vlastný nápad a tak sa to celé natočilo na „autopilota“. CELKOVO: 1,5* (3/10) ()

ArsenalEagle

Boj Ferrella s Wahlbergem o krásnou Velmu ze Scooby Doo a její dvě ratolesti nabízí celkem obyčejnou zápletku. Se střízlivou stopáží a několika povedenými vtipy, a celkově dost dobrou atmosférou, jde však o lehce nadprůměrnou komedii. Jako oddechovka funguje parádně. A John Cena? Výborný závěr. ()

kaylin

Oba herci v hlavní roli jsou fajn, mám je rád, ale jejich postavy jsou tak neskutečně nudné, až to bolí. Popravdě by mě mnohem více seděl ve Wahlbergově roli John Cena, který se objevuje na konci. Vtipy jsou bez nápadu - snad až na scénu s motorkou a elektrickým proudem - vývoj je neskutečně přímočarý a snímek tak rozhodně nepatří ke skvělým komediím. Spíše naopak. ()

dom156

Průměrná komedie, která neurazí ani výrazně nenadchne. Takových to komedii se na světe za rok vyprodukuje pěkná řádka a Táta je doma k nim patří. ()

applause

Překvapilo mě, že ma film tak nízké hodnocení, protože bych dala o něco vyšší. Je to pohodová rodinná komedie a my s kamarádkou jsme se u toho nasmály. Nejlepší byl Mark Walhberg v roli Dustyho, nedovedla bych si tam představit nikoho jiného. Will Ferrell byl také dobrý. Doporučuji. ()

Aljak

Will Ferrell a Mark Wahlberg v hlavných úlohách - to by bolo pre mňa veľké sklamanie, keby to neprekročilo ani len prah priemernosti. A podľa mňa sa priemer podaril prekročiť celkom výrazne, a to aj napriek slabším hodnoteniam! Ako celok podľa mňa celkom vydarené, aj keď sa to nevyhlo viacerým trápnym scénkam - hlavne počas toho nekonečného doťahovania medi Bradom a Rustym. Ale na druhú stranu, oproti iným americkým komédiám, tu bolo viacero skvelých dialógov a aj po scenáristickej stránke to bol nadpriemer, napriek tej šablóne. Ale tie postavy boli fakt bohovské, a s tým spojené aj herecké výkony. Linda Cardellini bola doteraz pre mňa dosť neznáma, ale treba uznať, že to je naozaj sympatická žienka. ()

Vyhy

Čekal jsem od toho víc. První polovina mě zklamala, myšlenka žádná a příběh čitelný. Druhá polovina byla lepší. U některých scén jsem se zasmál, u některých přivíral oči nad jejich trapností. Za Marka W. dávám tři hvězdy. ()

M.i.k.e

film,který je celou dobu průměrný až běda a nakonec to zabije nutným ponížením a následným prozřením,které se sice dalo čekat,ale tentokrát bylo mnohem hloupější a iritující víc než jindy.Tu a tam nějaký fórek se sice objeví,ale jinak tenhle styl český divák snad ani nemůže docenit...nebo pochopit...40% ()

Martin741

Dalsi US bejkarna, ono to navyse na seba aj zarobilo. Wahlberg je asi taky komedialny herec ako je povedzme Pierre Richard Agentom 007, ze jo. US styl humoru na mna nefungoval, nefungoval ani ten pribeh ze biologicky otec sa na haranty vysral, ale po x rokoch na nich zaposobil- ma motorku a hlavne svaly. 30 % ()

Tom Cruise a další neskutečný kousek

Tom Cruise a další neskutečný kousek

22.04.2015

Studio Paramount právě na CinemaConu představilo svoje nadcházející filmy. Komedie o tom, jestli je lepší táta Will Ferrell nebo Mark Wahlberg, si moc pozornosti neodnesla, stejně ale nešlo o zlatý… (více)