Catastrophe

Velká Británie, (2015–2019), 9 h 52 min (Minutáž: 23–28 min)

Hudba:

Oli Julian

Sharon Horgan, Rob Delaney, Carrie Fisher, Ashley Jensen, Jonathan Forbes, Tobias Menzies, Daniel Lapaine, Sam Spruell, Deborah Rosan, Mark Bonnar (více)

Série(4) / Epizody(24)

Američanovi Robu Norrisovi se podaří během krátké společné známosti a 25 spontánních milostných aktů přivést Irku Sharon Morrisovou do jiného, požehnaného stavu. Když se Rob tuto novinu dozví, rozhodne se, že sedne do letadla směr Londýn a postaví se této výzvě čelem. O tom, že se tento pár společně řítí do jedné katastrofy za druhou, napovídá už název této nové, velmi ceněné a úspěšné komediální série, kterou napsala ústřední dvojice Rob DelaneySharon Horgan. (geklon)

Recenze uživatele ScarPoul k tomuto seriálu (5)

Catastrophe (2015)

Plné pamätných postavičiek. Veľa fuckov. Trocha toho náhľadu ako to funguje vo vzťahoch, ktoré sú trocha menej tradičné, je tam princezna Leia a má to sympatické duo. Príjemná vzťahovka, ktorá sa systematicky dostáva pod kožu pričom to hraje na tradičný vzťahový humor. 1. séria - 90% Sympatický pár zostáva ale údernosť vtipov a charakterové posuny sú tentokrát miestami kostrbatejšie. Možno je to len tým, že si ten manželský život s deťmi ešte neviem predstaviť. Každopádne stále vysoká kvalitka. 2. séria 80% Nemá to už ľahkosť prvej série. Mám pocit, že sa to viacej zamotáva a rozuzlenie nejakých vedľajších vzťahových línií stále v nedohľadne. Delaney a Horgan sú ale vo svojich úlohách výborný. A samozrejme aj Carrie Fisher. Podobne ako druhá séria. 3 séria - 80% Som fanúšik. Samozrejme, že som. Delaney a Horgan sú vo svojich postavách fantastický. Baví ma to a ukazuje to všetky tie vzťahové nuansy také aké sú. Má to vtip, má to aj vážne scény a finále je fakt krásne. Myslím si dokonca že v tomto seriáli bola omnoho krajšia rozlúčka s Carrie Fisher než v samotných Star Wars. Síce nie také dobré ako prvé dve série ale drží si to svoj štandard. Najlepší vzťahový seriál vôbec. 4. séria - 80% ()

Season 1 (2015) (S01)

Plné pamätných postavičiek. Veľa fuckov. Trocha toho náhľadu ako to funguje vo vzťahoch, ktoré sú trocha menej tradičné, je tam princezna Leia a má to sympatické duo. Príjemná vzťahovka, ktorá sa systematicky dostáva pod kožu pričom to hraje na tradičný vzťahový humor. 1. séria - 90% ()

Season 2 (2015) (S02)

Sympatický pár zostáva ale údernosť vtipov a charakterové posuny sú tentokrát miestami kostrbatejšie. Možno je to len tým, že si ten manželský život s deťmi ešte neviem predstaviť. Každopádne stále vysoká kvalitka. 2. séria 80% ()

Season 3 (2017) (S03)

Nemá to už ľahkosť prvej série. Mám pocit, že sa to viacej zamotáva a rozuzlenie nejakých vedľajších vzťahových línií stále v nedohľadne. Delaney a Horgan sú ale vo svojich úlohách výborný. A samozrejme aj Carrie Fisher. Podobne ako druhá séria. 3 séria - 80% ()

Season 4 (2019) (S04)