poster

Všechno nebo nic

 • Slovensko

  Všetko alebo nič

 • Polsko

  Wszystko albo nic

 • anglický

  All or Nothing

  (festivalový název)

Komedie / Romantický

Česko / Slovensko / Polsko, 2017, 107 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Ampi
  ****

  Aby to u mě neměl Po strništi bos v soutěži o 25. Českého lva příliš jednoduché zhlédnul jsem Všechno nebo nic. I když na prvně jmenovaný film, nemá byl jsem na konec docela milé překvapen. Sympatické herecké obsazení a docela dost dobrých nápadů. Sice to jsou slabší 4 hvězdy, stálé to jsou 4 hvězdy.(4.1.2018)

 • Autogram
  ***

  Neodolal som pokušeniu vidieť aj film veľmi nízko hodnotený mojimi obľúbencami. Bude to aj tým, že všetci hodnotiaci sú muži, a toto je film pre ženy. Pre ženy, ktoré chcú byť ako Táňa a jej postava mladé, krásne, úspešné, cestovať a uloviť ak nie developera, tak aspoň milého doktora. Predloha je, aká je, ale vo sfilmovaní nevidím žiadnu chybu. Má to šťavu, výbornú hudbu, dobré obsadenie a aj dialógy sa dali počúvať. Neviem, či len akurát mám takú náladu, ale u mňa jednoznačne tri hviezdy. –––– Odkedy som povedal, že som teplý, obskakujú ma, akoby som bol chorý. –––– Ona ho miluje, a on s ňou úplne akože zametá. A ona to absolútne nezvláda. Pozrite, až mi z toho stoja chlpy.(18.3.2018)

 • Hamaradža
  *

  Ľútostná hviezdička za úžasnú Táničku a tých pár dobrých heftov. Všetko alebo nič je telenovelový patvar, ktorý smeruje odnikiaľ nikam, jeho postavy sú protivné karikatúry, je plný zbytočných scén a z prstu vycucaných zvratov a ináč asi nestojí za hlbší rozbor. Myšlienkové dno pre masy, nebrať. A čo ten príšerný postsynchron? Ako sa toto dostalo do kín? Dokonca dosiahlo takýto komerčný megaúspech? Smutné, presmutné.(24.2.2017)

 • bloodcountes
  *****

  Já tenhle typ filmů ignoruju, ale když Michal Zebrowski. Tak jsem to prostě musela aspoň zkusit. A byla jsem velice mile překvapena. Že postavy nejsou dryjáčnicky debilní, že se semtam i zasměju a že Michal nehraje charakterního charismatického klaďase, jak je u něho zvykem:)). Příjemná hudba a vůbec pěkně vedle vyskládané sebe a vykreslené všemožné chrakterové typy ("On je vegetarián? Copak nestačí, že je gej?") :)) A Michal - prostě je to dobrý herec a nádherný exemplář mužského plemene. Stačí, když maličko pohne obočím a řekne všechno. A ty jeho slzy v závěru... člověku to pohnulo srdcem:)) A dávám filmu o jednu hvězdu víc - jednak proto, že se mi dostal pod kůži a pohnul mým okoralým kardiovaskulárním systémem a druhak proto, že je tady podle mě hodně podhodnocenej. už jenom pro tu jeho umírněnost a nekýčovitost si zaslouží uznání, (ale zdejší asi mají raději vyhypovaný a cirkusácký podání.)(1.10.2017)

 • Fr
  **

  ,,MŮŽU NĚJAK POMOCI?“ ... „MŮŽETE SI MĚ VZÍT...“ /// Regulérní koprodukční romantická komedie. No, s tou „komedií“ bych byl vopatrnější, ale směsice obsazení filmu sekne. Ve filmu vo tělesnejch potřebách, který zatemněj mozek (ne, jídlo to není…) si svoje si přihřejvaj Tatry (Vysoký) a homo kluci (to jako že ti chlapi jsou na rozdíl vod smíšenejch furt v pohodě). Ale hlavně - holky po třicítce (aspoň některý) prej chtěj všechno! Nebo nic! Takže vo životě. Ne vo tom mým, ale chápu, že někdo se tady pozná. Nakonec vítězí to votřepaný – že na každýho někde čeká (nějaký) štěstí. Patos? Asi. Ale vodsejpá to, navíc holčičí vobsazení je fajn. Šuká se tady (často), mluví se vo tom, nechybí pravá láska a pravej chlap. Asi víc pro holky… (co já vím…). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Stejnojmennou knihu, kterou v roce 2010 napsala Eva Urbaníková, neznám. 2.) Bylo mně 30 (a je to poznat). 3.) Mám dva parchanty na krku a nevím, kde najít chlapa. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ne NAPĚTÍ ne(9.6.2017)

 • - Najviac klapiek, teda opakovaní na nakrúcaní, mal obraz, kde Linda (Tatiana Pauhofová) s Vandou (Klára Issová) počas krstu knižky vybiehajú z kníhkupectva a zapaľujú si cigarety. Opakovali to toľkokrát, že si herečky vyžiadali pauzu, že už nevládzu fajčiť. (monalisa69)

 • - Ondřej Sokol, bol pôvodne oslovený na postavu doktora. Keď ale na kastingu spolu s Petrou Hrebíčkovou (sesternica) predviedli dialóg, ktorý končí fackou, nikoho iného si tvorcovia filmu v úlohe Martina nevedeli predstaviť. (monalisa69)

 • - Jelikož má film 3 jazykové verze, má i 3 verze ústředních písní. Ke slovenské verzi ji nazpívala Dara Rolins, která je i spoluautorkou hudby a textu. Českou a polskou verzi pak nazpívala Ewa Farna, která je také spoluautorkou polského textu. Český text napsala Gabriela Osvaldová. (funhouse)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace