Všechno nebo nic

All or Nothing

(festivalový název)

Komedie / Romantický

Česko / Slovensko / Polsko, 2017, 107 min

Príjemná komantická komédia, ktorá má sympatie, šmrnc a čo som sa čudoval, navyše aj fungujúci humor. Nenásilný, prirodzený. Ženy určite dajú o stupeň vyššie hodnotenie.(18.5.2017)

• Hanys_

Během filmu mě napadalo, že těch dějových linek tu je rozehraných dost na nějakou pohodovou minisérii. Ale ono to je nakonec jedno, protože stejně jako u Bezva ženské mám pocit, že tohle prostě přišlo tak o 10 let později než mělo. Když už se opisuje podle toho tom rom-kom mustru, tak aspoň pořádně.(19.5.2017)

• Patrik200s

Začnem po poriadku. Išiel som do kina s nádejou a trochu radosťou (ako hrdý vlastenec), že Slovenská kinematografia niečo vyprodukovala. výsledok ma ale sklamal na celej čiare. Ok beriem, že Slovenskému divákovi sa páči prostredie historickej Prahy a považujú ho za zem zasľúbenú. Na čo ale bolo potrebné dabovať českých hercov to netuším. Jeden je dabovabý, druhý nie a vadilo mi to o to viac, že bolo neskutočne počuť rozdiel nadabovaného hlasu a živého hlasu z natáčania. Nerozumiem na čo potrebovala ísť dabovať slovenčinu aj Pauhofová keď Kostelný to zvládol na výbornú z natáčania. Ďalším kazom bol Poliak Zebrowski. nesympatický ksicht ktorého by desať krát predčil herec čo ho v slovenčine daboval ( Tomáš Maštalír). Skrátka a jasne okrem výkonov Ľuba Kostelného, Petra Vaňka a snáď Kronerovej so Sbotom ktorí dostali minimum priestoru, hodnotím kvalitu spracovania a hlavne obsadenie hlavných postáv za vyližprdel. Ešte teraz ma pália oči z Pauhofovej afektu ktorý silno pripomínal Zdenu Studenkovú. Sorry za toľký nacionalizmus drahí spoludiváci ale raz za uhorský rok natočíme film a takto ho do... je škoda.(19.1.2017)

• c.tucker

Velice, ale velice mě vadili Poláci a jejich nekvalitně synchronizovaný dabing. Nahá Tánička potěšila, jen škoda absence full frontálu ;-)(24.5.2017)

• Martinius

instantne opajcovana bridget jonesova pre zakomplexovany zeny v prechode od brakovej slovenskej autorky.(9.4.2017)

• - Na zariadenie kníhkupectva Lindy (Tatiana Pauhofová) a Vandy (Klára Issová) sa použilo viac ako 1000 kusov kníh. Mnohí členovia štábu v prestávkach nedebatovali pri kávičke, ale sediac vo filmovej kaviarni, čítali. (monalisa69)

• - Jelikož má film 3 jazykové verze, má i 3 verze ústředních písní. Ke slovenské verzi ji nazpívala Dara Rolins, která je i spoluautorkou hudby a textu. Českou a polskou verzi pak nazpívala Ewa Farna, která je také spoluautorkou polského textu. Český text napsala Gabriela Osvaldová. (funhouse)

• - Film sa nenakrúcal lineárne. Úplne prvá scéna, ktorá sa natáčala za Prahou, bola tá, kde Linda (Tatiana Pauhofová) s Vandou (Klára Issová) sedia na plote pri jazere a zapíjajú sklamanie z Ríma. Hneď potom spadne Vanda z loďky do vody, ale tú ešte predtým skontrolovali dvaja potápači, aby Klára nespadla na niečo ostré na dne a neublížila si. (monalisa69)