poster

Všechno nebo nic

 • Slovensko

  Všetko alebo nič

 • Polsko

  Wszystko albo nic

Komedie / Romantický

Česko / Slovensko / Polsko, 2017, 107 min

Externí recenze k filmu (7)

 • Aktuality.sk (Matej Sotník)

  "Všetko alebo nič je exemplárnym zborníkom krívd, ktoré sa dajú napáchať na filmovom diele. Je pritom jasné, že na počiatku nestála vášeň pre umenie. O tú nemusí ísť pri ďaleko podarenejších melodrámach. Je to ten z potenciálne nezmyselných protiargumentov kritike, keď máme na pamäti, že terčom…" (více)

 • CinemaView.sk (Juraj Kovalčík) **

  "Pri ďalšom pokuse o romkom od hocijakých tvorcov sa hádam ešte postsynchróny naučia robiť tak, aby nevadili aspoň hlasy postáv, dabovaných pôvodnými hercami. A budeme mať všetko, lebo nič iné si nezaslúžime." (více)

 • ČervenýKoberec.cz (Karolina Benešová) ***

  "Tato komedie se nesnaží bavit davy, protože přesně ví, komu se bude líbit: cílí na ženy, které se chtějí zasmát, a jako bonus i pokochat nějakým tím sympatickým hrdinou. A to se jí celkem daří. Žádný přesah nečekejte, ani překvapivý vývoj děje, ale vyvedené dialogy a pár peprných vtípků, které…" (více)

 • EuroZprávy.cz (Robert Pavelka) ***

  "Lze očekávat, že Všechno nebo nic přijmou mnohem vstřícněji ženy, protože i když je hlavní představitelka vláčena ranami osudu, nakonec se opět ukáže, že slabší pohlaví je vlastně silnější. Nebo, jak říkavaly naše matky - muž je hlavou rodiny, ale žena tím krkem, který s ní kroutí. Je to jen otázka…" (více)

 • Filmpress.sk (Martin Černický)

  "Nie, Všetko alebo nič skutočne nie je výnimočná komédia. Obsahuje pomerne veľa klišé, dej niekedy posúva náhoda a komediálny timing nie vždy funguje na jednotku. Trochu rušivé občas vedia byť aj postsynchróny, no to je daň za medzinárodné obsadenie. Na druhej strane, aj tie sú stále zvládnuté…" (více)

 • Novinky.cz (Věra Míšková) *

  "Dialogy jsou děsivě toporné, dabing polských herců příšerný, místo vtipu padá z plátna hora smutku z toho, co člověk vidí a slyší. Divoký a s maximální mírou trapnosti opakovaně natočený sex se do romantické komedie hodí stejně málo jako „vtipy“ založené na vulgaritách a dvojsmyslech." (více)

 • Týden.cz (David Lancz)

  "Navzdory delší stopáži čítající 107 minut nestíhá Všechno nebo nic nudit a celkem svižně kráčí kupředu, zejména v obou hlavních hrdinkách se skrývá nálož energie a nezábavných, láskyplně zasněných scén je pomálu. Přičemž záběry, které lze označit za "problematické", jako je finále s častým…" (více)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace