Vánoční crazy komedie. Pátý díl úspěšné série se značkou Kameňák opět sleduje neskutečné karamboly kolem starosty Pepana, který tentokrát opravdu nemá klidný adventní čas. Zdá se, že Kameňákov neproslaví, protože nepřející občanští aktivisté mu zhatili plán – postavit obří skokanský můstek na nedaleké hoře Říp. A to si přímluvu obstaral osobně u samotného pana prezidenta! Zázraky se však dějí, zvláště o Vánocích, a prezident ve finále jako vždy překvapí. Než ale dospějeme k happyendu, u kterého se dojme celý Kameňákov i celé lidstvo, zažijeme během čtyř adventních týdnů typický kameňákovský mumraj. (Indigo Film)

matous20063 odpad!

Tento film by se měl zamknout do trezoru a poslat na oběžnou dráhu. Ovšem nevím jestli by to nezahubilo mimozemšťany. 0% ()

soukyd33

Poznámka: Je to parodie na náš stát. 🤔 Poznámka: Nic ve filmu neberte vážně. Pouze jako scény. Pak se bavit budete. Dohromady to nespojujte. Super jsou ty vtipy. Udělat ale z vtipů celý film, a hned 5 těchto filmů. To nemohlo dopadnout dobře. Určitě se pobavíte, ale spíše ve více lidech. Poznámka: Taneční Vánoční píseň se tam vůbec nehodí. Hvězdiček 1 ()

GLaDO odpad!

Vždycky se na sociálních sítích pobavím nad ukázkou nějakého bolywodského filmu nebo filmu z afrických států s ekonomikou silnou jako plat jednoho fotbalisty. No a pak jsem viděl omylem v televizi tento skvost a zeptám se, to se nestydíte? I ten bolywood je záživnější, Česká kinematografie hloubí vlastní dno a jestli to neskončí u sitcomu Jaroslava Soukupa, jak šňupe kokain, tak nevím kde. Filmeček nefunguje ani jako komedie, u zmíněných bolywodských filmů se alespoň zasmějete nad absurdností daných filmů, u těch afrických se zase pobavíte nad speciálními efekty typu "Nůžky a papír před kamerou". Zde se nezasmějete, z nějakého důvodu si to uvědomil i režisér a tak pro jistotu, abychom věděli, když se odehrává vtip, přidá nějaký pazvuk do pozadí, aby to bylo zřejmé i úplnému debilovi. Hrůza, děs, lepší zapomenout. ()

Honza__St. odpad!

Se zdejšíma fanatickýma intelektuálama nesouhlasím rád. Ale tenhle Kameňák si lepší hodnocení už fakt nezaslouží. ()

Jansuper

Co se týče vánočního kameňáku, tak nebudu lhát a budu upřímný, že podruhém zhlédnutí, se mi vánoční kameňák docela líbil a i sem se zasmál že bych mu dal klidně i 3 hvězdy, (prostě sem neměl na nic náladu a řekl si co pustit něco u čeho vypnu mozek a zkusím na to kouknout znovu), to že se mi to na druhé zhlédnutí i docela líbilo byl ten důvod že sem ten film bral za to co prostě je, ale každopádně sem mu nechal jednu hvězdu a zvyšovat to nejspíš nebudu, musím uznat že když sem vánoční kameňák viděl poprvé sem byl velice zklamaný, skutečně člověk se těší na vánoční situace a trampoty, vánoční vtipy a děj, no jo ale ono s vánocema kdo ví, jestli to společného má vůbec asi jenom 35 - 40% děje, skutečně naprosto omleté vtipy, už i opakované a jen lehce pozměněné, a už i předvídatelné, myslím že prostě napsali scénář pro kameňák 5, ale jelikož věděli že na to už skoro by nikdo nechodil a že to co sepsali je trapné, a strašně omleté, tak se rozhodli dát nějaký tahák, a to vánoce, tudíž herce jen oblékli do zimních hadrů, udělali vánoční prostředí, a nacpali do děje pár vánočních vtipů,  jinak ostatní vtipy, sou zase jen o sexu, kouření péra, a dalších volovinách, musím uznat že sem poprvé u vánočního kamenaku, opravdu trpěl a asi sem i pochopil proč kamenak je tak kritizováný, někoho to doběhlo hned na začátku, někomu až třeba u 4 nebo vánočního kamenaku, jako mě třeba až u vánočního, vtipy které už skoro ani nebyly vtipy, sám sem nemohl věřit tomu zda to je opravdu něco čemu se mám chechtat, skutečně trapné a vulgární vtipy, naprosto tupý děravý nudný děj,  skutečně je docela až nechutné udělat vánoční kameňák, o nějakým bordelu, který naše čtveřice kluků chce zprovoznit a dát dohromady, a o skokánku na horu Říp, to co tu plno lidí píše, a říkal to i někdo v nějaké recenzi filmové okno na youtube, má pravdu v jedné věci, která i mě opravdu strašně lezla na nervy, a to když za nějaký vtip dali nějaký ten extrémní trapný zvuk, který jako co měl vždy znamenat jako - hej to mu se máš chechtat, nebo ty vtipy byly tak blbé a trapné a omleté že tam dali ty zvuky aby sme věděli kdy se jako máme smát a má nám to připadat legrační a vtipný, nebo opravdu ty scény hlášky a vtipy natočili tak blbě že to nebylo vtipný tak tam dali ty zvuky aby sme to poznali??? Ach jo, původně sem dal dvě hvězdy, za hudbu, občasně nějakou trochu tu vánoční atmosféru, a hlavně za scénu s Milošem Zemanem která mě strašně pobavila, asi cca 3 vtipy, a i za tu holku co hezky zpívala tu píseň Ježíšek, ale nakonec sem snížil na jednu hvězdu, protože mi to dost potrápilo mozkové buňky, a to já na komedie nejsem vůbec náročný, a baví mě i ty nejkritizovanější, a mnohdy mě svou jednoduchostí pobaví, no nic, třeba se někdy dočkáme kameňáku 6, protože tato střelená série, je prostě nesmrtelná ()

tmag22 odpad!

Proč to točil Brabec? Nikdy nenatočil žádnou komedii. No a taky to tak dopadlo.Vtipný to neni spíš trapný. Příští prosím ať aspoň točí Troška a ten trotl co slepil scénář z ojetých fórů by zasloužil také pověsit za koule do průvanu. ()

JohnnyV

Takže hodnotilo 184 diváků, z toho 133 dalo odpad, ale vlastně se jim to líbilo, protože na to šli. Blbci. Nechápu, jak někdo může dát odpad, když ví, jaká to asi blbost je a přesto na to jde do kina. Mně to spíš připadá, že tady u těch filmů se dává odpad automaticky, že? Idioti... ()

LinhartAlena

Film hodnocený jako největší shit snad ještě dříve, než začne hrát v kinech. Říkám si, že tady to má spočítaný opravdu každý český výtvor. Není to zrovna film, který by se zaobíral inteligentním humorem, ale někdy je potřeba vypnout a zasmát se úplné hovadině. Za mě 5*, pobavila jsem se, i když víckrát film vidět nepotřebuju :) ()

psekera odpad!

Asi jednoduše Brabcovi se na Troškův Kameňák navázat nepovedlo. Tak, že je to hozená rukavice. Kdo bude dálší? Alice Nelis pak Hřebejk a pak Svěrák? A co povolat někoho ze zahraníčí ? Pojďme udělat anketu koho by jste chtěli za režisera příštího Kameňáku.:) ()

Bicaman

Nuda nuda nuda herecké výkony katastrofa staré vtipy které každý zná jediné pozitivum je že mi navodilo vánoční atmosféru. ()

Ricks odpad!

Ještě jsem to tu o žádném filmu nenapsal, ale tohle je sračka. Vymývač mozků, kterej by neměli pouštět ani vězňům na Guantanamu... ()

TheWomenshow odpad!

86 minut šíleného utrpení,u kterého jsem měla pocit,že mi odumřou všechny mozkové buňky.Staré,ohrané vtipy,ze kterých se mi v podání herců zvedal žaludek...Chvílemi jsem nevěděla,jestli usínám nebo budu potřebovat masáž srdce.Nechápu,že jsem na něco takového šla do kina.Asi mám po noční hodně hloupé nápady. ()

ituzska.z odpad!

Už trailer je extrémně trapný. Neumím si představit ten film, kor, když vezmu v potaz,že v trailerech bývá to nejlepší z filmu.... ()