Vánoční crazy komedie. Pátý díl úspěšné série se značkou Kameňák opět sleduje neskutečné karamboly kolem starosty Pepana, který tentokrát opravdu nemá klidný adventní čas. Zdá se, že Kameňákov neproslaví, protože nepřející občanští aktivisté mu zhatili plán – postavit obří skokanský můstek na nedaleké hoře Říp. A to si přímluvu obstaral osobně u samotného pana prezidenta! Zázraky se však dějí, zvláště o Vánocích, a prezident ve finále jako vždy překvapí. Než ale dospějeme k happyendu, u kterého se dojme celý Kameňákov i celé lidstvo, zažijeme během čtyř adventních týdnů typický kameňákovský mumraj. (Indigo Film)

martins odpad!

Tvůrci si řekli, že čtyři je málo a tak udělali pětku. A dokázali nemožné, ještě horší než předcházející díl a ani jedna dobrá scéna s Robertka s Hana Čížovou a závěrečná s Robertem Rossenbergem to nezachrání. Navíc, už ani Josef Laufer se ve filmu nevyskytuje. ()

Ereniss odpad!

Vůbec nevím, jak jsem se k tomuhle pochybnému dílku dostala, každopádně jsem to viděla (to když zapnete po sto letech televizi a řeknete si, že když už to budete hodnotit, tak to musíte opravdu vidět do konce, aby to bylo spravedlivé). Fórky stokrát ohrané, do toho trapné zvuky za každým vtipem alá "jakože to byl vtip, tak se smějte vy blbý národe". No já jsem se teda moc nesmála, jen jsem kroutila hlavou jak je možné, že taková ptákovina se dočkala už tolika dílů. To opravdu ten náš národ je spokojen s tak jednoduchým a doslova trapným humorem? Hlavně mi je líto těch herců, že musí klesnout tak hluboko, když vezmou roli v Kameňáku. Buď jim za to platí zlatem, nebo nemají co žrát.... ()

Domas88 odpad!

Moc směšné, jen jinak než by mělo, jinak pane Vydro máte můj obdiv, opět ale jiný asi než byste chtěl a prosím už netočte dalši... ()

honzic odpad!

Zlatý Troška, toto je ukázka totálního debaklu české kinematografie, humorné zde není vůbec nic, herecké výkony jsou horší než v nekonečných seriálech a hůře ztracený čas než koukáním na toto ani není. Totální odpad: 0 % ()

blondboss

Vianočný sequel jednej z najhorších filmových sérií vôbec. Na moje počudovanie som sa párkrát zasmial, ale nič to nemení na veci, že to ide v duchu predchodcov s trápnymi, nevyváženými a hlúpymi vtipmi smerujúcimi na základné pudy diváka. Snáď sa už nič podobného nenatočí. Jedna hviezdička z milosti. 15 % ()

ZHODNOTITEL odpad!

Na Trošku hoši nemáte. Troška vyprávěl Kameňáky jinak. Jsem pro, aby se točili komedie a jsem rád, když se pro to čeští tvůrci rozhodnou, ale bylo by taky fajn, aby to za něco stálo. Určitě se tam pár dobrých vtipů najde, které se mi líbili, ale proč se to musí tvářit tak primitivně? Copak by to nešlo odvyprávět, natočit, zpracovat, líp? Možná to kazí i samotní herci, kteří se celou dobu tváří zkrátka tak, jako když na Silvestra vypráví vtipy. A to pitvoření vypadá, jako kdyby bylo mířené k dětem. Bohužel i tentokrát je celý příběh vlastně o ničem. Úspěch Kameňáků se měl ponechat panu Troškovi. Posledním dvěma režisérům se to opravdu nepovedlo a mohli raději přijít s něčím svým. ()

AndrewNewman

Ani neviem za čo tú jednu hviezdičku dávam. Zrejme len za spitého prezidenta a pár krásnych žien, ktoré se v tejto ptákovine objavili. No proste des! ()

FILMOVKA

Širokoúhlejší film je určitě kouzelnější pro oko, i tady, kde Vánoční Kameňák působí víc jako film. Kameňáci nebyli nikdy jenom filmem, ale našlapovali trochu do neznáma. A to se mnohým zahnilým televizním a filmovým fanatikům nemusí líbit. Je to opět film dobrých a odvážných vtipů a spíš než film zhodnotíte míru zábavy. Tak, jak to u komedií je. Je mi na tom všem trochu líto, že se tu už druhý tvůrce rozhodl navázat na film Zdeňka Trošky, a že si pánové Novák a Brabec raději nevymysleli něco vlastního (pod svým názvem). Ale souhlasím nejenom s názorem pana Brabce, že je to film, který za 20, 30 let třeba dozraje. ()

makuk1 odpad!

šel jsem ze zvědavosti to nepopírám. Odpad dávám proto, protože to nedosahuje kvality pokud se tomu kvalita dá říkat těch tří co natočil Troška a to mě na Brabcovi opravdu mrzí. Skoro bych řekl, že to je profesní sebevražda. Přeci on který rozhodně není žádný začátečník musí vidět , že to je trapný že to fory jsou úplně mimo, prostě Brabec něco takového prostě nemůže poslat do kina. ()

Matrix007 odpad!

Proboha, nééééé!!!!!!! Stránka "www.fungate.cz" je zfilmována pod názvem VÁNOČNÍ KAMEŇÁK. Čekal jsem píčovinu, ale tohle je tak vymaštěnej film, že to už vážně nejde. Ono by to možná i šlo, ale všechny vtipy (díky FunGate) jsem věděl hned dopředu co řeknou, jakmile začali mluvit. ()

BarkaS

Já jsem to neviděla a ni neuvidím. Jen by mě zajímalo, to jsou na čsfd jenom samý intoši nebo co? Že to určitě zase vydělá víc než Leonardova stará z Titanicu prodejem diamantu a má to tady odpad. ??? ()

Pavlosos odpad!

Totální bezbřehé bahno... F. A. C. K. a já u toho těch osm desítek minut seděl jen proto, aby komentář k tomuto "filmu" nebyl "jen" rozpouštění staré značky, která tak neblaze skončila už prvním dílem... Jen ten Láďa Hruška mi zde nijak nevadil, choval se líp jak ve svých Vychytávkách... Ale to je vše, jinak sračka vyhrabaná hluboko pod dnem únosnosti... ()

bmx6 odpad!

Lidi,to je ale sračka!!!Celé jsem to neviděl,ale ty scény,které jsem viděl,tak jsou hnusnou,trapnou sračkou.Jestli se u toho někdo baví nebo se u toho dokonce někdo usměje,tak co si pak o tom člověku asi tak můžeme myslet. ()