Vánoční crazy komedie. Pátý díl úspěšné série se značkou Kameňák opět sleduje neskutečné karamboly kolem starosty Pepana, který tentokrát opravdu nemá klidný adventní čas. Zdá se, že Kameňákov neproslaví, protože nepřející občanští aktivisté mu zhatili plán – postavit obří skokanský můstek na nedaleké hoře Říp. A to si přímluvu obstaral osobně u samotného pana prezidenta! Zázraky se však dějí, zvláště o Vánocích, a prezident ve finále jako vždy překvapí. Než ale dospějeme k happyendu, u kterého se dojme celý Kameňákov i celé lidstvo, zažijeme během čtyř adventních týdnů typický kameňákovský mumraj. (Indigo Film)

Tominni

Tak samozřejmě, ani u pátého dílu Kameňáku nemá smysl přemýšlet o příběhu nebo i důvodu vzniku filmu, protože postavit vše na jedné nitce spojené se stavbou skokanského můstku a druhou s provozem bordelu je málo, ale to asi nebyl ani cíl F.A.Brabce. Bohužel, příliš se nepovedl hlavní cíl a to alespoň trochu pobavit se. Skoda, protože s kamerou F.A.Brabce se určitě dalo vytěžit mnohem víc. ()

Renie42

Bylo to ujetý, ale přiznávám, že jsem se párkrát zasmála. Asi mě i navnadilo, že to je z období vánoc. Asi bych tam vynechala toho Zemana, ty dvě zašlý prostitutky, anorektickou modelku, která se snaží zpívat a vietnamce, který prodává trička ve stánku. ()

helrohir odpad!

Mám strašnú chuť byť v tomto komentári vulgárny, pretože to bola taká neskutočne trápna ootina, že sa mi takmer zastavil rozum. Kto toto považuje za dobrú komédiu, mal by čo najskôr vyhľadať odbornú pomoc. ()

Detak

Musím říct, že jsem se od srdce zasmál (což jsem dle místního hodnocení neočekával). Povedená erotická komedie. Bonus v podobě Bobra mě srazil do kolen. Proč vlastně bordely nemají pokoj s oslíkem? Ať to houpe nejen na Vánoce a vlhko je po celý rok :-P ()

ostravak30

Jestli opravdu řekl režisér F. A. Brabec o filmu toto: „Představte si Lásku nebeskou v českém Kameňákově,“ pak se prostě musel pomátnout. Vánoční Kameňák bohužel tak špatný fim, že zůstává rozum stát nad tím, že vůbec mohl jít do kin. Odvaha producentů je ke smeknutí klobouku. Kdyby alespoň jednotlivé vtipy byly originální/nové. My bohužel slyšíme tolik ohraných fórů, že už se nad tím ani nelze smát, když znáte předem pointu. Legrace mimo vtip jako takový pak není prakticky žádná. A kdyby přeci jen nějaký tupec nepochopil, že právě proběhl jeden ze série kameňáckých vtipů a opomněl se smát, jsou odděleny zvuky. Horší už by to snad ani nemohlo být, jenže... Děj kolem Vánočního Kameňáku se točí okolo můstku či zděděného bordelu s ošklivými prostitutkami a protože Zdeněk Troška kolem erotiky jen opatrně našlapoval, filmaři rovnou přitvrdí a ukážou nám nahé holky v celé parádě. O tom, jak špatný film nesvědčí jen množství neherců bez jakékoli možnosti se realizovat více než pouhým odříkáním textu, přičemž nejenže slyšíme herce mluvit strašně vulgárně, ale dokonce i dítě, ale i zajímavost zajímavosti/chyby ve filmu. Tvůrci zkrátka na kvalitu moc nehleděli, hlavně ať je snímek co nejlevnější což se projevilo. Překvapivým faktem zůstává, že ústřední melodie filmu je nad očekávání dobrá a závěr vás opravdu vánočně naladí. ()

Pitryx

Pro mne je těžké to hodnotit, protože jsem většinu vtipů znal. Tady musím přiznat, že jsem několikrát vyprskl smíchy a celkově se na to dívat dalo. Chyba je v tom, že ostatní očekávají čert ví co. Tohle je dobrá zábava na nedělní podvečer, nebo na jindy, pokud nemáte náladu na cokoli složitého. Já se musím přiznat, že jsem se tomuto filmu nevěnoval zcela naplno, takže zatím dávám jen průměr.--------  50 % ()

Honzulik odpad!

Kameňák - tak a já bláhový si myslel, že už to nemůže být horší,!? No spletl jsem se... Tento filmový "humus" patří mezi to nejhorší, co snad vůbec tuzemská kinematografie kdy vyprodukovala. Omlouvám se Zdeňku Troškovi za tu kritiku minulých Kameňáků, neboť F. A. Brabec ho "trumfl" doslova ve všem! Brabec nám "tupcům", kteří se na tuto "hovadinu" podívali ukázal, že jediné, co může překonat špatnost Troškovy režie, je snaha Troškovu režii kopírovat. Film Kameňák 5 je absolutně bez hodnot, bez kontinuity, příběhu a všeho... Herci se pouze chovají co nejohavněji a nejblběji a "trouba" divák se má smát.... Ostuda a odpad jak sviňa !!! ()

Gig odpad!

Je to odpad a je to hnus, velebnosti. Stejně by mě zajímalo, kolik lidí hodnotilo dpadem a přece to neviděli. ()

taft odpad!

Tak tohle bylo na mě moc, čekala jsem že to bude hrůza, ale že až taková? No nedalo se nic dělat, po deseti minutách jsem odcházela z kina.. ()

inuisibilis

Tak trochu jiný odvar. Pokud byl čtvrtý díl je slabý čajíček, tohle je asi jen vyvařená voda, ale něco uvnitř mi říká, že to nebylo zas tak špatné. Proto zlatý průměr. *** hvězdičky = 50% ()

Madhuri odpad!

Po shlédnutí graficky hodnotného pakátku a traileru nemám odvahu na to do kina zavítat a úctu nechat tam za to peníze... Možná jednou ve vzdálené budoucnosti na to kouknu abych se pak mohla chytat za hlavu v jaké kinematografické žumpě jsem se to ocitla, a doufat že už ty Kameňáky někdo někam zahrabe, hodně hluboko, ať už se k nim žádný scénárista nedostane. Edit: Ha trefa! Ten pocit když jste na tom se vtipy už tak špatně, že aby jste je rozlišili, musíte za ně dávat jakési podivné zvukové efekty... Esence trapnosti, promenáda hoven a slovních průjmů. Opět. ()

tsatsiki

To byla šílenost. Je mi líto všech herců a F.A.Brabce, že tomu propůjčili.Vtipy staré, v lepším případě, nebo neskutečně trapné, hlavně Dejdar měl takových plno. A největší úlět byly scény z veřejného domu. Tohle psal scénarista dobré komedie Jak se zbavit nevěsty to byl na drogách?Za tohle by měl Troška žalovat producenty a tvůrce, že mu kazí značku, protože Kameňáky jsou spjaté s ním. Jedinný, kdo sem tam baví je Duchoslav, jinak herci dělali co mohli, ale prostě to nešlo utáhnout. Největší šíleností byla Vlastička v podání Dany Morávkové, ta ji hrála slušně, ale ta role byla tak šílená, až byla šíleně trapná. A co nechápu,proč tam byla neskutečně trapná Saša? Chudák Dagmar Křížová,která mě iritovala celý film. Její výkon byl též mizerný,ač se snažila,co to šlo. Chápu, že spousta těch herců si dlouho nezahrála ve filmu nebo v něčem pořádném, ale brát roli jen pro peníze a hodit svoji pověst všanc, to je prostě proti hereckému umění. Plusy dávám snad jen režii a kameře, kdy je vidět, že si s tím F.A.Brabec hrál. Hodnotím 20%. ()

maniacxl

Paní Kohnová,za jak dlouho vykouříte spartu??.no,i s trenérem asi za dvě hodiny..........Nikdy bych nevěřil,že Kameňáku dám někdy více jak odpad.Stárnu,ale zatím nefetuju ani nechlastám,tak co se to s tebou Davide kurva děje??jsem si říkal.Ono to bylo tak moc debilní,až jsem se prostě smál.Miloš Zeman a Láďa Hruška nejvíc v píči,tak proto dám 40%. ()

Blazis34

Jednička a dvojka super, sranda... Trojka ušla, čtyřka hodně trapná a pátý díl je totální propadák. Opravdu velice trapné fóry, dětinsky natočené a nic, co by mě zaujalo, zasmálo. Nechápu, jak mohli tvůrci vymyslet tak stupidní děj. Ani vtipy se nepodařilo správně začlenit jako v prvních dvou tří dílech, takže za mě 15% - jednu hvězdičku za to, že dokázali přemluvit tolik známých tváří, aby propůjčili svoji tvář této nevydařené blbosti. ()