Šest směšných

• USA The Ridiculous 6

Tommy, zvaný "bílý nůž", si žije se svojí vyvolenou "kouřící liškou" poklidně mezi Apači, kteří ho po smrti jeho matky vychovali. Jednoho dne se objeví jeho skutečný otec, legendární šéf bandy desperátů Frank, a chce Tommymu penězi vynahradit ztracené roky bez otce. O peníze ale stojí i Frankovi staří kumpáni, a tak ho unesou. Tommy se proto vydává po jejich stopách společně s nevlastními bratry, kteří o sobě vzájemně vůbec netušili. Doufá, že společně se jim podaří otce z rukou bandy zločinců zachránit. (Rakosnicek77)

Lockdown

Sám bych se nejradši pořádně propleskl. Nevím, proč jsem si vůbec usmyslel, že by byl dobrý nápad si na nedělní odpoledne pustit nějakou novější komedii se Sandlerem. A tak jsem narazil na tuto westernovou parodii. Herecké obsazení přímo nabádalo k tomu si to pustit a tak jsem to zkusil. A výsledek? Totální, ale opravdu totální kokotina bez špetky vtipu( a to mám Sandlerův humor rád ). Všemu tomu vévodí postava hraná Taylorem Lautnerem. Ta je přítomna u všech věcí, ze kterých bych si nejraději vydloubal oči z důlků, na druhou stranu je i hlavní postavou v asi nejlepší scénce, kdy se ho chystají oběsit. V celkovém výsledku však bohužel převažovala nuda a tak tento film doporučuju opravdu pouze v případě, pokud si předtím odložíte mozek do skříňky. 20% ()

Tom_17

Westernové prostředí mám rád, a dokonce i některý Sandlerovy filmy. The Ridiculous 6 se dá v pohodě přežít a byl to relativně dobře strávený večer. Samozřejmě, že je tam dosti, pro mě, zbytečných a hloupých věcí, ale to je prostě Sandler. Jeho filmy asi nikdy nezískají Oscara, ale mám pocit, že pro to to ani nedělá. Nelituju, že jsem viděl, ale jen tak se na to znovu nepodívám - 2 ** ()

Pythonator

Konečně zase nějaký ujetý Sandler. A navíc ještě ve westernovém podání, což je pro mě dvojnásobný důvod, proč film milovat. Western je to vskutku povedený a Sandler se Schneiderem, jak prodírají skrze zuby ujeté hlášky temně zastřeným drsňáckým hlasem ostřílených pistolníků, to je prostě bomba. Snoubenka Kouřící liška vypadá fakt hezky a jistě i dobře kouří. Zápletka je zapletená a dostatečně ujetá. Některé hlody vás naprosto dostanou (moje máma byla Švédka), ale bohužel jsou tu i taková ta hluchá místa, při kterých se jistě mnoho diváků nudí. Já se ovšem nenudil, protože už jen ta westernová atmosféra a perfektní hudba mě držely blažený úsměv na tváři po celou dobu filmu. Steve Buscemi, Harvey Keitel a Steve Zahn... všichni naprosto skvělí ve svých malých rolích. Více takových filmů. Závěrečné super westernové titulky s dokonale údernou hudbou alá Morricone to celé jen podtrhly. Bohužel stopáž je příliš dlouhá na menší počet vtipů, čímž vzniká to nešťastné tempo s hluchými místy, takže nemohu dát za pět, i když bych mile rád. ()

soukyd33

Berte to jako komedii, ne jako film s příběhem. Vypněte myšlení, a nalijte si alkohol. Pak teprve můžete tento film shlédnout. Ke konci je to už totální kravina ultra. Člověk se sice zasměje, ale ani neví proč. 🤔 Hvězdiček 2 ()

draxxi

Ja ty Sandlerovi komedie miluju. Je to nechutny a obcas trapny, ale je to skvela, prachobycejna, cista zabava... 28/2/2022 68% ()

Hixx

Bláznivá komédia z divokého západu, keď ešte hygiena nič neznamenala a každý smrdel ako prasa. Toľko známych hercov som v tak nenápadnom filme nečakal a banda bratov ktorých dá Sandler do kopy na výprave pri záchrane otca pobavila (hlavne ten nemý). Dosť veľa humorných situácií bolo silených ale občas sa niečo vtipné našlo takže aspoň raz treba vidieť. ()

CitySP

Pro mě super oddychovka, kde jsem se zasmál. Typická Sandlerovka. Adam Sandler, dle mého názoru nikdy nebyl dramatický herec, co by hrál hlavně ve filmech nabitých logikou a realitou dnešního světa, kdy každé slovo musí být logický. Takže jsem se příjemně bavil :). Pro lidi, co hltají jen filmy se smysluplným příběhem určitě nebude The Ridiculous 6 žádný trhák. Ale pro pobavení na večer je to dobrá volba :) ()

hawkins

Totalna blbost , ale pre mna v dobrom slova zmysle . Viac krat som sa rehotal zo slzami v ociach a to mi uplne stacilo :) ()

Zagger

pro bo ha to je pitchovina, mohlo to byt zatracene lepsi ...na to obsazeni, respektive dalo se, ale dost suchy brambor, zatracene moc stavy tomu chybelo, jinak lepsi nez mnoho mnoho Sandlerovin. Vlastne stacilo to lip uchopit, prepsat scenar, a byla by to fajn vypravna silenost. Sandler to zahral dost mizerne, Steve Zahn s okem skvely, ten tygr si mel taky strihnout roli v Revenantovi. No... nejlepsi z celeho filmu byly zaverecne titulky, ktere hudbou a fontem zavonely jako stare dobre westerny.. ()

GOTFAN

Nevím proč je to tak špatně hodnocené . Se*te na ty názory rozmazlenců tady a užijte si absurdní komedii . Myslím že je na první pohled jasné že hlavní humor je založen právě na absurdnosti věcí co se tam dějí . Smál jsem se pořád tomu jak debilní to je a to ne že by byl film debilní ale jak debilní věci se tam odehrávají a aktéři se tváří naprosto vážně jakoby se přímo tohle mělo dít normálně :D . Plno hlášek u kterých jsem se smál , plno situací při kterých se nelze snad alespoň neusmát . A obsazení už mluví těžce samo za sebe . Crews , Schneider , ( Sandler je debil to ví každý takže ho nezmiňuju ) , překvapivě Wilson byl i vtipný , Trejo ( frajer ) a hlavně Twain v podání Vanilla Ice :D u tohohle kdo se nezasmál je zahořklý jak cyp . Celkově je to vtipné , zasmát se snad nezasmál jen nějaký paprda v důchodu stejně jak nějaká zahořklá babka v důchodu nebo milovníci filmů co musí urvat koule , popř rodiče s tvrdou výchovou , nebo snobi možná někdo kdo překročil třicítku a tahle trošku ,, jiná ,, zábava je již moc dětinská a pro dospělé nevhodná . Především pro dospělé evropského původu kdy americký humor tohohle tipu nemá v jejich srdcích místo . ()

Silvi_

Ok, beru to, asi jsem idiot, protože většinu času mi nemizel úsměv z tváře a párkrát jsem vážně vybuchla smíchy, což se od komedie jaksi čeká, takže hodnotím jako jednu z povedenějších Sandlerovek. Celkovému hodnocení by možná pomohlo, kdyby si film pouštěl divák ve chvíli, kdy má náladu se pobavit lehkou ujeťárnou a ne tehdy, když se chystá jít spát nebo se vrací z ošklivého rozvodového řízení... ()

John_Clark

Je to peklená ptákovina, ale... Smát se prostě musíte. Film je sice nacpanej trochu jednoduchejma a lacinejma fórama, který ale přicházej ve správnou chvíli. Launtner má geniální roli a jeho oběšení by si neměl nechat nikdo ujít. Chápu tady ty dvou a tří hvězdičkový hodnocení, ale mě se to prostě líbilo, jako oddechovka je to super a při hodně scénách se fakt od srdce zasmějete, i když víte, že je to neskutečná hovadina, a to se Sandlerovi podařilo, prostě pobavit, nic víc v tom neni. Jako plus může sloužit i hvězdný obsazení, za mě je to čtyřhvězdičková blbost, kterou si užijete večer v klidu doma, když se chcete pobavit a odpočinout si od všeho. ()

DonChobotsky

Po tomto snímku jsem byl téměř přesvědčen, že si přestanu platit Netflix. Adam Sandler v další tupé americké rádoby komedii opět nezklamal. Celý film bych shrnul jako pokus o získání Zlaté maliny snad ve všech kategoriích. 10% ()

j27

Nádherná Sandlerovina. Kdo čeká hlubokou myšlenku, tak je na velmi špatné adrese. Super úlet se super obsazením! První "western" co mě bavil. ()

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (více)