Šest směšných

• USA The Ridiculous 6

Tommy, zvaný "bílý nůž", si žije se svojí vyvolenou "kouřící liškou" poklidně mezi Apači, kteří ho po smrti jeho matky vychovali. Jednoho dne se objeví jeho skutečný otec, legendární šéf bandy desperátů Frank, a chce Tommymu penězi vynahradit ztracené roky bez otce. O peníze ale stojí i Frankovi staří kumpáni, a tak ho unesou. Tommy se proto vydává po jejich stopách společně s nevlastními bratry, kteří o sobě vzájemně vůbec netušili. Doufá, že společně se jim podaří otce z rukou bandy zločinců zachránit. (Rakosnicek77)

ondraondra

Není to tak špatné jak to ze začátku vypadá. Hned jak se všichni bratři setkají, to začíná pěkně odsýpat. Sandler tu není nějak moc výrazný, ale jeho klasická parta herců se tu pěkně vyřádila. Humor je občas trapný, ale některé scény jsou překvapivě boží, třeba doktor Steve Buscemi, vznik baseballu nebo rapper Mark Twain. Komediální Western se jen tak nevidí a taky je tu fajn hudba. Akorát to mohlo být kratší. Fajn průměr. 5/10. ()

JohnSmith odpad!

Myslím, že se mi ještě nestalo, abych se po pěti minutách koukání na nějaký film rozhodl, že to nedám. Gratuluju, máte primát. ()

Hollohlaway

Naprostá zoufalost , která mě nalákala obsazením, to je ovšem silně nevyužité. Děj je už naprostá číčovina s takovým množstvím přihlouplého fekálního humoru , že to už nejde skoro tolerovat. Dokoukal jsem to se sebezapřením a lituju těch dvou hodin života co mě to stálo. Jediná věc co se dá vyzdvihnout je naprosto geniální scéna s výukou baseballu. ()

P1tr

Sandlerův komediální western je příliš dlouhým a nevyrovnaným pokusem o pobavení diváků, kterému by slušelo pořádné zkrácení. Film nabízí několik povedených a vtipných momentů, jenže jejich kadence není tak velká a tak se ve dvouhodinové stopáži najde hodně hluchých míst. I přes slabší momenty ale po celou stopáž panuje příjemná a odlehčená atmosféra, kterou umocňuje dobré obsazení. Ačkoliv jde o tradiční hloupoučkou Sandlerovku, díky zasazení na divoký západ je cítit určitý pokus o změnu a posun vpřed, který sice úplně nevyšel, ale o úplnou katastrofu se nejedná a do nezávadného průměru se snímek bez problémů probojoval. ()

blackkocour odpad!

Už se nějaký ten rok důvěrně známe, a nejsem pro vás jen ten divnej puberťák, který velmi často chodí na PornHub, a mastí si klobásu při rodinné večeři u Tety a Strejdy, a pro mnohé z vás jsem možná příklad toho, jak by se nemělo psát na čsfd, jelikož každé druhé slovo je buď kokot, piča, mrdat nebo moje oblíbené prosím Jirko, nestrkej mi ho do koncálu! No, možná si teď říkate kdo to kurva je za exota, nebo proč najednou se tu citově otevřuju, nebo zavírám? Dneska asi nemám svůj den, ale chtěl bych se váš všech zeptat, jaké ty nejhorší situace se vám za život staly. Mě tak jednou přednedávnem došel hajzlpapír na záchodě, no a nikdo nebyl doma, a mamka si výjimečně nenechala na hajzlu svoje vyšívané kapesníčky nebo časák Pestrý svět, takže co mi jediné zbývalo než se utřít vložkami Airways, které jsem šlohl ségře ze šupleti. To by možná až tak nevadilo, ty vložky pěkně sály den staré mexické burrito s Terijaky omáčkou (nevím jak se to píše, nejsem Chozé), a ještě aby to bylo co nejvíc nechutné a fekální, tak jsem je nevyhodil do hajzlu a spláchl, ale vrátil zpátky do krabičky. Chápete, teď ty vložky byly asi 3x větší, jelikož mi pár kapek zbylo ještě na stehně, no jo já jsem ale gurmán! Možná až moc neuvěřitelné a infantilní? Tak mě se dneska stala ještě větší ošemetná situace! Já si tak pouštím film a u toho moje pervezné hormony dostanou zálusk na tu prdelatou klisnu, a já si musím na druhým monitoru u toho pouštět zvířec.. tedy lidské porno, a do dveří přijde fotr. Radši aby mě načapal u zoofilního porna než na Sandlera v Apačckým hábu.. ale jinak kovbojka dobrá, jako od dob spaghetti westernů! Sweeet Houm Alabama! ()

sedm.1

Nejspíš už někdo tuhle koninu tak charakterizoval, ale můj pohled je takový, že je to tak pitomý, až je to vlastně zábavný. Každopádně je nutné určitě každého upozornit, že pokud se už přeci jen do této podívané odhodlá jít, měl by se obrnit pořádnou dávkou tolerantnosti, neboť hned od prvních minut se spustí taková dávka nesoudností a teatrálností, že kdo přežije začátek, přežije už všechno. Nicméně bych jistě tento snímek ale nenazýval parodií na westerny, je to prostě jen hodně ulítlá komedie, a to i na Sandlera, která se vyžívá především v hlouposti a nekorektnosti, na čemž je pak postavena i většina humoru a vychází to tvůrcům asi tak půl na půl. Chvílemi jsem se vážně až styděl, že na něco takového vůbec koukám, abych vzápětí při další scéně se vážně upřímně smál skutečně povedenému fórku, v tomto ohledu je to zkrátka fakt jak na houpačce. Rozebírat jinak zápletku nemá asi příliš smysl, to je prostě troubovitost nejvyššího kalibru, atmosféru regulérních westernů to též nemá ani náznakem a akce odpovídá ztřeštěnému humoru, takže jde většinou o přehnanou skopičinu. A tak tím nejzásadnějším a nejvýraznějším prvkem tohoto snímku je obsazení, které opět ale funguje jen tak nějak fifty/fifty. Rozhodně zklamáním je překvapivě samotný Adam Sandler, který tu je tou téměř nejumírněnější a nejnormálnější postavou, což se sem až téměř ani nehodilo, a za očekáváním zůstal i Rob Schneider, který to jistě mohl, ale hlavně i umí rozbalit také mnohem víc. Naopak, hodně mě tu bavil Jorge „Lost“ Garcia, ovšem tou nejzábavnější a nejvýraznější hvězdou tu je až šokujícím způsobem Taylor Lautner, který tu toho nejdementnějšího bratra snad ani nehraje, ale on je prostě dokonalý a jednoznačně nejvtipnější v každé své scéně a jako před ním klobouček, že ze sebe nechal udělat takového trotla, ale opakuji, zahrál to fakt luxusně 8D. Jinak samozřejmě potěšila hromada cameo roliček, kdy mohu zmínit zábavného Buscemiho, naopak hodně při zdi se držel můj oblíbenec Jon Lovitz, který tu nepředvedl ze svého komediálního talentu vůbec nic. Ve výsledku se každopádně ale zkrátka jedná prostě o takovou fakt nenáročnou blbinku, u které pochopím, že z ní jedni budou nadšení, a druzí naopak z toho budou zvracet, já tedy patřím k divákům spíš těm tolerantnějším, takže jsem se u toho přes mnoho pocitů trapnosti a tuposti i docela bavil, takže nakonec proč ne, je to zkrátka úlet 8D! ()

KoRner

Tri hefty sú výborné, ale všetko ostatné je až príliš over-the-top. Sandler vkuse tlačí na pílu až to prestáva byť vtipné, hoci jeho bratská šestka sú vážne imbecili na pohľadanie, a to je vlastne pochvala. Lautner si tu zahral asi svoju životnú a konečne znesiteľnú rolu, ale jeho fanynky asi nadšené nebudú a toto je asi smer, ktorého by sa mal držať. Výber ženských postáv tradične skvelý a indiánky sú vau! Kto má rád "zohanovské" komédie by tak mal odísť spokojný. ()

DavidS.

Asi nejlepší role Taylora Lautnera a Jorge Garcii :) Je vůbec k neuvěření, jaká jména se touto zvráceností mihnou...Bohužel těch několik vtipů, nápadů a situací, co fungují, přebije orofekální humor... ()

iXtr3m3

Napriek skvelému obsadeniu slabý priemer. Pričom ten casting nielen na strane komediálnych borcov bol vynikajúci. Neviem, čo sa stalo. ()

borec999

Množstvo, ale naozaj množstvo známych hercov, produkčné zázemie Netflixu, Adam Sandler v hlavnej úlohe. A nič. Nefunguje to. Sandlerove komédie mi svojim štýlom sedia, ale táto ma ako jedna z mála príiiš nezaujala. Možno to bude preto, že westerny z duše nenávidím a táto komédia má silný westernový nádych, možno som niektoré narážky nepochopil ale proste ma to nechytilo. Úplny prúser to vo výsledku nie je a pár momentov pobaví, ale Sandler má kopu lepších komédií. Toto bol len slabý odvar. Medzi 1* a 2*. 25% ()

Hanys_

Western Sandler. Asi tak to co jsem čekal, na jeden luxusní vtip přijdou dva trapné, prostě lepší by bylo to známé "méně je někdy více". Jinak jako oddechovka dost ok, tohle prostě fans těch bláznivých Sandlerovek nemůže až tak zklamat. ()

Prochy38

Nové westerny si nenechám ujít, když má jít o parodii, malinko už váhám, ale pořád si říkám, že to snad průser nebude. Nebyl. Když vím, že scénář psal A. Sandler je to bohužel jen 50-50%, že to bude paráda! Nebyla. Herecké obsazení zaručuje kvalitu, ale taky to, co nemusím. Humor postaven na sexismu a fekálních vtípcích, s tím se dalo počítat. Pak ale už jen silné okamžiky. Jak vznikal baseball, to nemělo chybu. Nebo poker s Wyattem Earpem. Udělal mi radost T. Lautner, kterého bych tady nečekal, ale je super vědět, že si ze sebe umí udělat srandu. Nejde opomenout nádhernou J. Jones. Celkově spokojený, ale znovu si to asi nepustím... ()

Illy

Je to šílená demence, ale rozesmát mě v hluboké depresi........to se cení. Taylor Lautner.....toho bych nominoval na Oskara retardů. ()

Flopik

Celkom škoda ale nakoniec nič viac ako priemerná komédia. Herecky schopné no po komediálnej stránke slabšie. Občas som sa zasmial ale väčšinou to bolo dosť otravné, hlavne postava Lautnera. Dĺžka prehnaná, na konci som sa už dosť nudil a pozeral kedy to skončí. U mňa za 3* , na nudný večer v pohode. Najlepšie vtipy rozhodne so somárom. ()

Bozvav

Je to děsná blbost, ale fakt jsem se nasmála. Jasně, jde o prvoplánovou, ujetou, lehce vulgární ptákovinu, jejíž dialogy jsou na úrovni doby kamenné. To ovšem ve výsledku není až tak podstatné, protože se opravdu jedná o lacině vypadající parodii na westerny, která svůj účel splnila. Spousta dobrých herců se prostě baví před kamerou. Příjemně překvapil Taylor Lautner, který ač hrál blbce, hrál dobře a vůbec ne blbě. Za mne hezkých 65%. ()

KNTRFKT

Od téhle 6 se rozhodně nedá čekat nějaká rádoby pseudointelektuální třináctá komnata spolku antisemitů a přesně tak to taky je. Extrémně přehrávající Lautner je místy až otravný a naprostým opakem mu je Sandler, který jakoby si řekl, že všechno odehraje výrazem " zrovna jsem po anální penetraci". Což je asi jediná věc, která mi výrazně vadila, čekal jsem totiž podobnou ptákovinu typu Zohana, jenže Sandler v celém filmu působí dojmem, že co nevidět zemře. Jeho filmy mám rád, jsou uvolňující a člověk u nich může v klidu vypnout, postrádají totiž naprosto logiku. Ještě něco k Lautnerovi...jsem v podstatě hrozně rád, že ten kluk dostal roli dementa, protože se aspoň ukázalo, že má pouze na dvě věci. A) Vlkodlačí homokláda a za B) uplnej retard. Dokážu si představit, jak doma sedí ve vaně, prdí si do vody a považuje to za nejvyšší stupeň víření. Jako celek je The ridiculous 6 přesně to, co by chybělo, kdyby Sandler svoje ujetý nápady nepřenášel na plátno: naprostá hovadina, u které jsem se ale vůbec nenudil. No a konečně si zase v něčem větším zahrál i Rob. ()

vachi

Docela zklamání. Na to, jaké to má výborné herecké obsazení (většina se pohybuje v komediálním žánru jako ryba ve vodě), tak jsem se moc nebavil. Příběh je jednoduchý a předvídatelný, většina gagů neurazí, ale ani nerozesměje. Pro mě jednoznačně nejlepší výkon podal Taylor Lautner - sice jsem psal, že jsem se moc nesmál, ale on hrál toho blbečka tak dobře, že mě rozesmál téměř vždy. Příště by to ale chtělo vymyslet něco lepšího, takové kvalitní herecké obsazení je škoda takhle špatně využít. ()

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (více)