Šest směšných

• USA The Ridiculous 6

Tommy, zvaný "bílý nůž", si žije se svojí vyvolenou "kouřící liškou" poklidně mezi Apači, kteří ho po smrti jeho matky vychovali. Jednoho dne se objeví jeho skutečný otec, legendární šéf bandy desperátů Frank, a chce Tommymu penězi vynahradit ztracené roky bez otce. O peníze ale stojí i Frankovi staří kumpáni, a tak ho unesou. Tommy se proto vydává po jejich stopách společně s nevlastními bratry, kteří o sobě vzájemně vůbec netušili. Doufá, že společně se jim podaří otce z rukou bandy zločinců zachránit. (Rakosnicek77)

joker.george

Westernové prostředí krásně ozvláštňuje, přiživuje a dává prostor vtipům, i když je povedený a nápaditý humor vzhledem k tomu dětinskému, vynucenému a trapnému v nepoměru. Ale minimálně potěší historické osobnosti a známé tváře, které se ve filmu mihnou. (Netflix) ()

Nach

Očekával jsem jsem z ukázky vtipnou komedii s fajn herci koketující s parodií. Ale bohužel toho vtipu zde tolik není. Postavy jsou zde rozmanité a herci slušní, ale nedaří se zde absolutně je prodat a většina humoru bohužel má takovou úrovneň, že jsem se mu moc nesmál. Potenciál tu byl, ale absolutně zůstal nenaplněn. To zamrzí a dvě slunce. 50% ()

Streeper

Jsem mile překvapená. Nečekala jsem, že se mi to bude líbit. Western není úplně můj oblíbený žánr a komedie/parodie většinou nedopadají nejlépe, ale tohle se docela povedlo. Samozřejmě by to nebyl Adam Sandler, kdyby ve filmu nebylo pár nechutných a trapných vtipů, ale je jich pomálu. Příběh je solidní a zajímavý. Když už to ke konci vypadá na šťastný konec, najednou se objeví nečekaný zvrat, což mě překvapilo. Není to film, na který bych se dívala pravidelně, ale třeba jednou do roka, je to příjemná srandovní komedie se super herci. ()

FAITH.BABE

Těžkej průměr, ale neurazí. Skvělý jako kulisa k flašce vína a popcornu z mikrovlnky. Fanynky Tvajlajtu (team Jacob) co si film pustily už bohužel nejsou mezi námi a já zůstávám po shlédnutí vcelku pobavena a bez pocitu ztráty času. Takže asi dobrý což je za tři ne? :) ()

mortak

Slušný námět, partička schopných herců, jenže celé je to odfláknuté, natažené, a nikdo si s ničím moc nedává práci. Kdyby se vypustily nudné scénky typu "počátek baseballu" či trapné výstupy různých Earpů a Twainů, a sestříhalo se to na osmdesát minut, mohla to být solidní zábava. Ale proč, když to Netfix za pár šupů vždycky koupí a Sandler dostane peníze i když se vůbec nesnaží a jede na volnoběh... ()

dr.fish

Je škoda, že to trochu víc nepropracovali. Rozhodně by si to film zasloužil vzhledem k tomu , kolik stál a kolik v něm hraje hvězd. Je tu spousta moc fajn věcí, parodování klasických scén a postav, hudba, výprava. Jako celek ale pouhý průměr, nic víc. 60% ()

Mol

I CAN PLAY THE PIANO WITH MY DICK. WELL, WE'RE UNSTOPPABLE THEN! Westerny mám rád, Adama Sandlera taky a tak jeho komedie zasazená do tohoto prostředí mi vůbec nevadila. Potěšil i Danny Trejo, ten chlap nemůže zklamat. Není to bůh ví jaká sranda, ale aspoň se to nepromění v trapas. No, a Mark Twain, ty vole. To bylo na celém filmu nejlepší. ()

LukeUp

Ano, jak jde o Sandlerovky, tak nejsem úplně objektivní. Ale tohle? To byla jízda po úplný vlně stupidity s naprosto silnym obsazením. Hlavně podivný vlkodlak Lautner tu předvedl životní výkon v roli, která mu sedla jak ulitá. :D Je to totální blbost, ale jako nenáročná parodie na westerny s věrnou tlupou Sandlerových hochů a pár nečekaných jmen to bylo fajn. Well done, Netflix. Ať si řiká kdo chce co chce o propadáku, já se bavil. ()

Khumbac

Je dobře, že si T. Lautner zahrál dementa. Vtípky mě udržely v pozornosti, občas ptákovina, ale co...o tom to je. Parodovaný bezhlavý střelec mi málem vehnal do očí slzy. Nasral mě ojebaný konec, takže uvidím po pár dnech...je možné že snížím. ()

Doudis19

Tak Sandlerova parta se pokusila svést na westernové vlně, která právě hýbe hollywoodem. A dopadlo to otřesně. Na typ humoru, který sází především na nízké IQ cílové skupiny, jsme si už zvykli. Jenže tady není ani to. Za 60 milionů natočit dvou hodinovou nudu bez jediné povedené hlášky nebo čehokoli, co by se alespoň náznakem podobalo vtipné scénce, to je opravdu umění. A ani dementí Lautner to nezachrání, ikdyž mu Sandler napsal roli "na tělo". ()

Lachtaan

Jeden z prvních Sandlerových zářezů na Netflixu i nepřílišné fanoušky jeho tvorby přesvědčil, že mu to bude v pařátech neustále expandující stanice svědčit mnohem více než v distribuci filmových studií, která do kin posílala i předem zapovězené propadáky jako je Jack a Jill. Ve výběru Sandlerových i obecných amerických komedií posledních let jsem ohromně opatrný, k The Ridiculous 6 jsem se dostal formou doporučení zábavné parodie na westernové filmy. A přestože byla spousta pasáží dost přepálených (co se týče mých nynějších filmových preferencí), o zábavu jsem měl postaráno téměř celé dvě hodiny. U ryze amerického filmu ryze komediálního ražení jsem se nezasmál už pekelně dlouho. ()

Mrkvič

Kdyby film nebyl od Sandlera a každý štěk nebyl v podání takřka oskarového herce, mohl se film zařadit mezi jiné kultovní ujetosti. Takhle jde o ujetost sandlerovskou, často trapnou, příšerně dlouhou, ale na druhou stranu také obsahující spoustu zajímavých nápadů a vtipů. ()

ywo666

Super nápad posratý a ošťatý z hora aj dola. Na každý dobrý vtip je tu 10 trápnych. Keby sa to držalo pri zemi, Sandler by nerobil žiaden mystical shit a miesto trapošín by sa zamerali na vtipy homo sapiens sapiens. Teraz mám pocit, že cieľová kategória bol homo habilis. Pritom toľko známych ksichtov sa pokope len tak nevidí. Keby ich cameá využili lepšie mohol byť film niekde inde. Frank Coraci je fakt neschopný režisér. A Sandler nech sa radšej scénarov už nechytá. Keď film nezachráni ani Rob Schneider, niečo je zle. Najväčšie plus je, že konečne niekto našiel dôstojnú úlohu pre Taylera Lautnera. 2* ()

Mishqo

20% ... Tak ako sa hovorí v názve, tento film bol naozaj 'ridiculous' ale nie v príliš vtipnom zmysle. A ja som si navrával, že keď sa už Netflix podieľa na výrobe Sandlerovho filmu, tak to bude stáť aspoň trocha za to. Omyl ()

VanTom

Zápletka by snad utáhla i regulérní western, teď do ní akorát Sandler a spol. nasázeli jednu srandu, absurditu či pošetilost za druhou. Naštěstí celkem semknutě a s jistými hranicemi konstantní dementní zábavnosti (ani s hnusně fekálními sranci to nepřehnali). Hlavně se sešla libová titulní partička 6, z nichž každý se chopil šance předvést svou zvláštní schopnost. Mohlo se však krátit, zejména ve druhé polovině už dostavníku často padali koně. ()

VasaX

Kdo zná tvorbu Adama Sandlera, tu komediální, a její vývoj, tady nebude překvapen. PArta kamarádů a známých se sešla, aby udělala parodicko-komediální western. Bavili se náramně, domů se jim nechtělo, takže toho vyplodili dvě hodiny. Divák se bude bavit o poznání méně, zejména pokud má vyšší očekávání. Ale za mě, pro líný den na gauči, je to pořád OK. Jen je to dutý jak sud od whisky. ()

nevermore

Já zcela proti svému přesvědčení dám o jednu * více, než bych za normálních okolností asi dal. Ten film je absurdní, totální cypovina. Ale Vanilla Ice mě potěšil a ta scéna s gangem s páskou přes oči mě fakt pobavil. Je to blbé, ale asi mi to nějak sedlo v této těžké době :D ()

Jaro.Krafcik

Jeden uživateľ mal pravdu, ak zaspíte v polke filmu, o nič neprídete. Slabšia westernová komédia. Kde pobavil azda len začiatok. Potom sa to len zbytočne tiahlo bez deja a bez humoru. Ale ak si už tento film pozriete tak ste skoro pozreli celú ponuku netflixových filmov ktoré sú preložené, samozrejme titulky musia stačiť. Dosť veľká nuda aj napriek fajn hercom. 2* ()

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (více)