Šest směšných

• USA The Ridiculous 6

Tommy, zvaný "bílý nůž", si žije se svojí vyvolenou "kouřící liškou" poklidně mezi Apači, kteří ho po smrti jeho matky vychovali. Jednoho dne se objeví jeho skutečný otec, legendární šéf bandy desperátů Frank, a chce Tommymu penězi vynahradit ztracené roky bez otce. O peníze ale stojí i Frankovi staří kumpáni, a tak ho unesou. Tommy se proto vydává po jejich stopách společně s nevlastními bratry, kteří o sobě vzájemně vůbec netušili. Doufá, že společně se jim podaří otce z rukou bandy zločinců zachránit. (Rakosnicek77)

Hapretor

Tak jako párkrát jsem se zasmál, až jsem se tomu divil. Většina vtipů je fakt trapná a tím mi Adam Sandál opět potvrdil, že v tamější společnosti patří mezi ty méně inteligenčně vybavené a humorem na nízké úrovni. Nemám ho rád. Ale ten Lautner ... ten byl famózní. ()

Gaia.M

Nechápu ta nízká hodnocení. Četli jste popis filmu? Pokud ano, tak nechápu, že jste čekali něco jiného. Já se bavila. Nemůžete očekávat nic vážného, ani žádnou kvalitní komedii. Prostě je to sranda, totálně tupá sranda. :D ()

Olík

Velký Manitou, to ti byla hovadina, až jsem se musel červenat, když jsem se občas zasmál. Adam Sandler opět přivedl k životu svého laciného pana Hyda a kráčí si to výkaly nevýkaly, on se nějaký fórek ujme….a taky ujal. Ono je to takové…..no…..asi mělo jít o parodii….místy se stydíte za všechny a všechno….pak vás něco upřímně pobaví…..pak jenom vypnete a necháte se vést oslíkem. Asi bych to shrnul takto: Dvojice Sandler / Coraci má za sebou už mnohem povedenější spolupráce, ale proti gustu….. ()

Torpid

Asi zásadní je , jestli vás rozesměje 10 metrový průjem z oslice nebo ne. Já mám schizofrenní reakci - tělo se rozesměje a rozum napomíná, že to byla naprostá ubohost. To co mě na "Sandlerovkách" fascinuje, že to vypadá na skvělou zábavu všech zůčastněných při natáčení a jakoby konečnej výsledek byl všem ukradenej. A ono to vždycky nějak omylem vydělá strašný peníze. V první půlce jsem se bavil a uvažoval o 4*, pak to ale ve vysvětlovacím závěru hodně ztratí tempo. Ovšem Turturrovo vynalezení baseballu - to nemá chybu. ()

HenryIvan

Ridiculous je slabé slovo. Táto Sandlerovka dáva slovu BULLSHIT nový rozmer. Poznáte ten druh filmov ako od MacFarleana, keď každá druhá scéna nedáva zmysel? Tak toto je prototyp takéhoto filmu. Nebolo to však až také ako Movie 43. Bol to taký blbý film až bol výborný. Ja mám širokú paletu vkusu a nech sa nikto nehnevá Sandlerovky tu určite patria. Myslím, že keď poviem, že pre Taylora Lautnera to bola životná rola, tak sa veľmi nemýlim. Mám pocit, že väčšieho debila vie zahrať už len Stiller (v dobrom). No a to cameo bolo fakt husté. Boli tam asi všetci Sandlerovi muži plus niečo naviac. Bol to tak vierohodný film, že som na chvíľu uveril, že baseball naozaj vymyslel Turrturo. ()

Torgal

Taká typická sandlerovka plná buranov so srdcom na pravom mieste. Na žáner jednoznačne prestrelená dĺžka, kvôli ktorej sú vo filme nepríjemne dlhé hluché pasáže v ktorých sa nezáživne riešia "vážne veci". A keď už sa humor deje, tak častokrát nefunguje tak aby by mal (možno aj preto, lebo mi nesadlo pár postáv - hlavne brat "pračlovek"). Oceňujem ale, že to nie je paródia za každú cenu, ale plnohodnotný western (len s mierne idiotskými postavami). Tretiu hviezdu vlepím predovšetkým kvôli Taylorovi Lautnerovi, ktorý prepol na "full retard" mód a v tejto polohe sa jednoznačne našiel. Scéna s jeho vešaním patrí do zlatého fondu kinematografie. 6-/10 ()

Ozzy2

Asi jsem měl zrovna dobrou náladu,ale mě se to líbilo fakt hodně.A to Sandlera fak moc nemusím, vlastně vůbec ho nemusím.Hvězdné obsazení, spousta skvělých hlášek, parodie na westerny jak vyšitá." Mám silnej krk, máma mi za něj zapřahala pluh, mě jen tak neoběsej ":) ()

Psycho.R

Doby, kdy byl Sandler cool jsou nenávratně pryč. Jeho fekální komedie už vtipné nejsou, rodinné komedie jsou slabé, takže mu asi nezbývá, než dát se na vážné herectví - a že to umí víme např. ze Špangličtiny. ()

Ceberus

Adama Sandlera ani Roba Schneidera nemám úplně v lásce, takže jsem k tomuhle filmu přistupoval s maximální obeztřetností. Rozjezd se mi zamlouval - myslel jsem, že Sandler bude tlačit na pilu, ale naštěstí byla komedie podávána v mírných dávkách. Když už jsem začínal přemýšlet o tom, že ten film asi nakonec bude docela fajn, přišel ke slovu ten nejprimitivnější fekální humor, který se pak vrátil naštěstí už jen dvakrát. Je to tedy trochu jako s Tarantinem - tomu obvykle odpustím pár hnusných krvavých záběrů, když chválím jeho dílo. Tady tedy odpustím ty tři fekální momentky a stejný počet hvězd myslím může Sandler ode mě považovat za velkou pochvalu. ()

RAFT

Horší kraviny sem asi možná viděl několikrát,ale toto je teda veledílo.Sandler už asi nemá co nabídnout ,tak hraje čím dál tím více ve sračkách.Ostatní herci, taky skoro nic nepředvedli ,asi shrábly tučné prachy a natočily sračku.Za mě 30% alelůja. ()

GameboyNES

Taková oddychová western komedie. Jen škoda že se to tak vleklo. Svižnější tempo by prostělo. Pár vtípků bylo fakt povedených 57% ()

simi78

jo je to prostě sandlerovka, ale Terry Crews jak hraje na klavír svým obřím pérem zvedl tento film u mě na 3*. ()

kirmakX6on

je to spíš parodie než komedie... na všechny možný westerny, ale i např. na filmy žánrově uplně mimo jako Milionář z chatrče (viz závěrečnej šílenej tanec). Je to takovej tupej humor, nelze to moc doporučit (v traileru film vypadá o dost vtipněji než ve skutečnosti je), ale parodie většinou dost tupý až trapný bývaj, o tom ten žánr je, takže... hodnotil bych to jako lehce nadprůměrnej snímek z podprůměrnýho žánru..40% ()

jayman

Toto sa veľmi nedá hodnotiť ako filmové dielo, toto je zábava chlapcov, ktorí majú budget na to, aby natočili film. Na počudovanie to nie je až také primitívne. Potešilo milión maličkých roličiek pravdepodobne kamarátov ale aj tak to je film z kategórie "raz a dosť". Netflix sa žiaľ stáva variáciou na "straight to DVD" a odkladiskom podobných slabôt. ()

Sandler prodloužil s Netflixem

Sandler prodloužil s Netflixem

01.02.2020

2 miliardy hodin. Tolik času lidé strávili s filmy Adama Sandlera na Netflixu od premiéry The Ridiculous 6. Nejpopulárnějším z jeho snímků na streamovací službě byla jednoznačně komedie Murder… (více)