• Autogram
  ****

  Možno trochu dlhší úvod, ale potom nasleduje výborný spád až do nečakaného záveru epizódy. Našťastie obsahy pri krimi žánri nečítam, tak prekvapenie som mal dokonalé. Už sa mi dokonca načrtlo niekoľko možných vrahov, ale v jednom prípade som sa určite pomýlil.(1.8.2016)

 • Pilda17
  ****

  Rozuzlení se pomalu, ale jistě začíná objevovat a nemám s tím nejmenší problém. Pořád se něco děje, začíná vše zapadat, objevují se další a další postavy a s nimi další souvislosti.(8.1.2017)

 • mira007
  *****

  Martin Zahálka jako buranský drsňák kupodivu přesvědčivý. Body dávám za nahatou Kačku Janečkovou v kleci.(23.4.2017)

 • jungewolf
  *****

  Faktická poznámka : Neplést si Mater Dei s jakousi zpěvačkou - to by ale dotyčný musel vědět, co slova Mater Dei (=Matka Boží, čili P. Maria) znamenají.... . Hodnocení dílu - 5 * a 89 % .(4.4.2017)

 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  "Láska je někdy slepá. - V tomhle případě i hluchá, němá, tělesně postižená a úplně pitomá." Po stopě Kovářova spermatu se vydali kriminalisté po obou stranách hranic, ale žádná velká zábava to tentokrát nebyla. Zaujal mě snad jen snaživý strážmistr Souček, oprátka v kleci a samozřejmě brilantní zakončení návštěvy církevních hodnostářů u Madonny. Na druhou stranu jsem byl nečekaně zavalen množstvím rodinných problémů policistů i podezřelých, takže doufám, že to bude mít nějaký smysl a že to nebyla jen vata, aby to bylo delší.(14.10.2016)

 • - Natáčelo se v těchto lokalitách: Brno, vazební věznice Brno, klášter Dolní Kounice, park Lužánky v Brně, Bratislava, hrad Boskovice, klášter Znojmo, Skalice, dálnice D1. [Zdroj: Filmovamista.cz] (M.B)