Maskovaný muž odveze Danu Svobodovou (L. Krbová) z podzemí a shodí ji z věže kostela. Svobodová pád přežije, ale je v kritickém stavu. Policisté nacházejí u tohoto případu a Pánkovy vraždy shodné stopy, a proto oba skutky v jedné z vyšetřovacích verzí spojují. Tuto tezi navíc podpoří i fakt, že němý nalezenec Adam (M. Valenta) nakreslí v léčebně obrázky s výjevy, které se shodují s okolnostmi smrtí Pánka a Svobodové a stává se tak dalším tajemným článkem celé kauzy. Jedním z podezřelých z vraždy Svobodové je i její manžel Mertl (O. Kavan), který nemá na kritickou noc alibi. U případu Pánka je pro Remeše (J. Langmajer) hlavním podezřelým Koláčný (M. Pospíchal). Detektivové ho nechají zavřít kvůli výtržnostem, které Koláčný ze zoufalství tropí po vesnici, ale i kvůli hrozícímu lynči. V podzemní kobce se objevuje nový „nájemník“, důchodce Jeroným Valenta (Z. Dušek). Toho maskovaný muž unesl a uvěznil ve stejné cele jako před tím Svobodovou… (Česká televize)

Autogram

Dosť dobre sa to rozbieha, máme odhalený keď nie motív, tak aspoň kľúč výberu obetí a šťastlivci sa musia mať na pozore. –––– Proč by někdo zabíjel lidi, kteří přežili svou smrt? ()

rakovnik

Příběh se komplikuje, tajemství spíše přibývá a souvislosti lze spatřovat téměř všude. Někde jsme se posunuli, jinde vůbec. Kromě napětí se objevuje naštěstí i humor. Zatím jsem spokojený. ()

Blackmonster

Strach už nedokáže vymyslet nic lepšího a tak se pořád motá kolem náboženství, drží se pravidla čím brutálnější, tím lepší. Zápletka je pořád na jedno brdo. Falešná stopa, najednou zázrak a bum, případ vyřešen. Od této série už toho moc neočekávám. ()

fafejt001

NEMLUVNÝ chlapec kreslí obrázky , všichni přemýšlí co to asi znamená . OD PŮVODNÍHO labyrintu je to slabý odvar !! Nemá to švih , akčnost , prostě grády . A ZNUDĚNÝ DONUTIL , který hraje na jedno brdo také v DÁMA A KRÁL , asi potřebuje nějakou korunu do důchodu . Tohle s původním Labyrintem NEMÁÁÁ už nic společného . JO a jěště je tam figurka s tou maskou co chodí do sklepení . To je až srandovní . PROSTĚ BÍÍÍDA PANE STRACH A PANE HUDSKÝ . ()

tuctovychlap

mám strach, že Strach nám konšpiračno-špiónskym rozhovorom Stolařová/Stolař naznačil, že Adamove výlevy skrz výjavy pramenia z pobytu práve v ich chlieve, prípadne inej hospodárskej fritzlmiestnosti..ale je možné, že sa mýlim a vrahom je skutočne záhradník..len aby prílišné kombinovanie neskončilo v prekombinovaní.. ()