Tři nejlepší přátelé a spolužáci Luke Wilson, Will Ferrell a Vince Vaughn se na prahu třicítky rozhodli zatočit setypem každodenního života a začnou pořádat divoké mejdany. Jenže věci se vymknou kontrole a jejich řádění jim pořádně zkomplikuje život... Co myslíte, že udělá chlap, když chytne dřívější let domů a najde svou dívku v posteli a v pokoji kolem je plno nahých neznámých lidí? Vrátí se na kolej a založí bratrstvo! Dřív než stačíte říct "zápasy v lubrikačním gelu", Frank alias Tank; Mitch a Beanie mají svůj tajný spolek a vyvádějí nekontrolovatelné kousky. Když ale překročí všechny meze, pokusí se děkan university bratrstvo rozpustit. Že je Mitch poněkud konzervativní se ukáže hned v úvodu, kdy se vrátí ze služební cesty a najde svou manželkou Heidi v posteli se dvěma muži. Opustí tedy jejich společný byt a nastěhuje se rozlehlého domu ležícího na hranici pozemků místní vysoké školy, který si na neurčito pronajme. Brzy ho tu navštíví jeho nejlepší přátelé. Frank, který se nedávno oženil s Marisou, ale zjišťuje, že manželství se mu příliš nezamlouvá, a Beanie, který je spokojeně ženatý s Larou a navíc je otcem dvou dětí. Ti oba mají nádherné vzpomínky na dobu studií, zejména Frank který si kdysi "heroickými" výkony v pití vysloužil přezdívku "Frank Tank", a tak přesvědčí Mitche, aby využil nově nabyté svobody a pořádně si užil. Sami mu také iniciativně začnou pomáhat s organizací divokých mejdanů. Jejich řádění ozvučené opravdu silnou aparaturou přivádí jejich bývalého spolužáka a nyní děkana univerzity Gordona Pritcharda k zuřivosti natolik, že se je rozhodne vyštvat. Nemalou měrou jeho vztek přiživuje také nezapomenutá křivda ze střední, kde byl jako třídní šprt častým terčem jejich mučení. Když už se zdá, že mu opravdu podaří Mitche z domu vyštvat, vymyslí trojice fintu, která jim umožní v domě zůstat... (oficiální text distributora)

mala_kea

Opravdu jsem nečekal, že Will Ferrel dokáže tak skvěle pobavit. Ale chyba lávky. Když si k tomu vezme na pomoc Luke Wilsona a Vince Vaughna, tak se smíchy smějete SKORO pořád. Skoro, protože ke konci tempo lehce klesá a divák se začíná nudit, ne-li dokonce usínat. To je jedinou věc, za kterou pana Todda Phillipse musím pokárat. Konečně ne"teen"novská komedie, ale komedie, která má grády. P.S. nahá scéna je beztak nejlepší . ()

rekkky

Velmi dobře napsané Mládí v trapu. Dokazuje, že s dobrým scénářem se dají dělat divy. Šťávu této bláznovině dodává námět vrátit třicetileté páprdy do svých studentských let, aby našli svou už dávno ztracenou mízu a teenagerský elán do života, který již tak dávno ve svých obyčejných životech postrádají. Mejdany, večírky, narozeninová oslava, koncerty, svatby přesně to jsou nosníky. Sídlo bratrství, které znamená pro děkana osinu v zadku, představuje útočiště nejen pro samotné členy. Pravdou je, že v určitých scénách lze vyčíst původní záměr natočit parodii na snímek Klub rváčů, ale i tak úroveň nesklouzne pod hranici ****. Tolik režisérských nápadů v jednom balíčku se vidí opravdu jen sporadicky. Zpětně lze vidět, jakým směrem se již od jejího počátku kariéra Todda Phillipse vyvíjela... ()

Rockerman

Naprosto zbytečně natočený film, prakticky o ničem. Komedie postrádající humor (tedy pokud vám nepřipadá vtipné, když Will Ferrell běhá nahý po městě nebo kurz orálního sexu pro ženy s mrkvemi a okurkami v ruce). Je to bez nápadu a je to nuda a trapnost zároveň. Ferrell tu ukázal zase tu svoji horší, trapnou tvář. V "Bengách v záloze" nebo "Horší už to nebude" hrál velmi dobře. Zde však opět padá do hlubokého podprůměru. Jedinou hvězdu dávám za uvedení dvou mých oblíbených skladeb. "Master of puppets" a "Here i go again", jinak by to byl odpad. ()

Adm.Nelson

Čakal som trochu viac, ale začiatok na letisku a scéna s Ferrellom, šípkou a bazénom ma rozosmiali ako už dávno nič, a tak dávam 7/10. ()

zuzanocka

Old School.. =) nemôžem z tohto filmu.. =) videla som ho už x krát a stále sa na ňom dokážem schuti zasmiať.. =) ešte aby nie, keď kamoši - Luke Wilson, zronený z rozchodu (vo veľkom štýle.. =D).. Vince Vaughn s usporiadaným rodinným životom.. a Will Ferrell, čerstvý ženáč na pokraji rozvodu.. založia bratstvo so všetkým, čo k tomu patrí.. =D to, že ani jeden z nich nie je študent (vlastne svoje študentské časy majú už pekne dlho za sebou.. ) a ich bratstvo má 90 ročného člena je úplne v poriadku .. ;) komédia plná humoru, ktorý si nedáva servítku pred ústa.. potešil ma aj Seann William Scott v úlohe, ktorú som fakt nečakala.. =D oddychovka na záchvat smiechu (menšia srdcovka.. =) ).. 4*.. =) ()

Olík

Apatowka bez Judda - Studentská komedie bez studentů (tedy téměř) – Wilsonovka bez Owena - Elisha Cuthbert bez kalhot - Will Ferrell – bez všeho :D Ultimativní Frat Pack nářez…….jenom možná vyměnit Luka Wilsona (třeba za bráchu)……ten kluk zkrátka nemá na podobné „pivodie“ potřebně chlupaté koule, ale jinak…„Joggujeme! Na nádvoří kampusu a do tělocvičny!“ ()

Raziel_cz

Poor man's Fight Club. Nečekal jsem žádnou extratřídu, takže příjemně pobavilo. Humor Willa Farrella sice nemusím, ale Luke Wilson je sympaťák a Vince Vaughn správné hovado. Je to hloupé a bláznivé, ale kvůli momentům jako lokomotiva na kruzích to stojí za vidění. ()

Rathalos

Vyborna komedia,na ktorej som sa dobre pobavil a zasmial,niet ani cudo pri triu akym je Luke Wilson,Will Ferrell a Vince Vaughn,hlavne druhy menovany bol perfektny...:-) ()

helloween93

Projíždím knihovnu HBO GO a narazil jsem na tuhle komedii s Lukem Wilsonem, Vaughnem a Ferrellem, no musel jsem to zkouknout. Wilson není moc vtipný, Vaughn ok a Ferrell na začátku na té svatbě vypadá, že bude hrát seriózní roli, ale nebyl by to Ferrell, aby nehrál úplného dementa, ani tady nechybí zcela nahý (jeden z z jeho opakujících se prvků v jeho filmech, podobně jako kraťasy a Adam Sandler). Film o tom, že si tito tři herci založí bratrstvo v kampusu vysoké. Výborné jsou scény - Ferrell a dámy v autě, učitel blowjobu, Ferrel a Stifler u bazénu. 4* ()

Pingu

Komedie o jednej partičce která se tváří jako universitní bratrstvo. Zdálo by se, že by to mohla být další průměrná tříhvězdčková záležitost - ale NENÍ !!! Pár excelentních vtípků a výborný Luke Wilson i Will Ferell alias Frank, kterej spadne do manželství jako nevinnej do arestu ho u mně řadí mnohem výš !!! ) Kultovní bratrstvo, jehož členem by se záhy chtěl stát snad každý. I já :o)) .........a já u toho brečel smíchy, zvlášť když přišla na řadu zkouška důvěry členů bratrstva, nebo když si Frank na dětské oslavě...... ale to už bych předbíhal. Jen se na to hezky podívejte a věřte, že nudit se určitě nebudete. Tedy pokud od tohoto filmu nebudete čekat něco víc, než by mohl nabídnout - i když .. to by bylo stejné jako kdyby ste šli na volejbal a čekali kolik tam dá zase Jarda Jágr gólů..... ()

Torgal

Rozbieha sa to pomalšie, ale keď to naberie obrátky je to nezastaviteľný kolotoč šialeného humoru o ktorý sa zvyčajne postará výborný Will Ferrell. Z ostatných hercov musím vyzdvihnúť hlavne Luka Wilsona, lebo toto je prvý film, v ktorom mi nešiel na nervy. Bohužiaľ sa filmu nevyhli aj hluchšie miesta, ale ak máte radi drsnejší humor, tak s týmto filmom nešliapnete vedľa. 7/10 ()