Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  *****

  Adam Mckay režíruje potenciální oscarovku s luxusním obsazením? Až do samotného oznámení csfd projekce jsem tomu nechtěl věřit. Je to ale tak a vylezla z toho naprostá pecka! A to opravdu bez přehánění a ačkoliv tempo několikrát výrazně poleví, po většinu stopáže si McKay režijně i scénáristicky zachovává svůj xicht, jakoby sejmutý z podobně tématického velebijáku Wolf of Wall Street a bazíruje na vybraných scénách, které stojí za to. Jako ty bořící čtvrtou stěnu, v podstatě jakákoliv scéna s brilantním Stevem Carellem či ty, kam se připletl humor jinak čistě komediálního McKeye. Těžko říct, zda-li se jedná o neskutečnou souhru náhod, to ukáže až čas, my, fanoušci filmu, jsme ovšem dostali lahodu, která místy baví, místy poučuje a místy (hlavně ke konci až k samotnému závěru) mrazí a zarazí člověka do sedačky takovým způsobem, jaký jsme letos ještě neviděli (jo to je humor, ale pokud budu mít stejný pocit i napodruhé, jistě si na tento kousek vzpomenu i na konci roku): I napodruhé skvělý poučný kinematografický zážitek....96%...[4.1.2016_ČSFD projekce_Kino Atlas](4.1.2016)

 • Marigold
  *****

  Může bejt dvouhodinová lekce z před-krizový ekonomie, kde se furt shortujou CDOs a swapuje jako o život, dynamická, emotivní a zábavná? Hodně velká sázka na nejistotu, ale překvapivě jo - velká masterclass střihu, hudební dramaturgie, (detailní) režie herců a samozřejmě skleněnýho voka Christiana Balea... Monetární prda hned z kraje roku, hypotéku napište na svýho čokla, nakupujte semena, investujte do vody a poslouchejte METALLICU. A nechávejte si pravidelně vypláchnout tráčník. Nic nekončí, jedeme dál...(4.1.2016)

 • Gilmour93
  ****

  „Truth is like a poetry. And most people fucking hate poetry...“ Peníze nejsou jako pára nad hrncem. Pokud někde zmizí, na jiném místě se zase objeví a vy, hluboko v srdci čekajíc na konec světa, tam můžete být. Jen pak prosím kvůli důstojnosti těch chudších netancujte.. V salvách finančních terminologií a spekulantského žargonu se bude dokonale orientovat asi jen pár vyvolených, ale ten celkový obraz morální pustiny nemůže minout nikoho. Podobně zábavně jako v šelmě z Wall Streetu se ukazuje, jak sexy mohou být peníze těch druhých, nicméně u Big Short si cením důraznější přítomnosti apelu, že tudy by cesta vést neměla. Miluji poezii…(22.4.2016)

 • Pepinec
  ****

  Oproti tomuhle filmu je žena tím nejprimitivnějším a nejčitelnějším tvorem, který kdy chodil po naší planetě. Muž by se při stejném srovnání dostal možná na úroveň díry v plotě. Chytal jsem každou dvanáctou větu, pokud tedy každá dvanáctá věta zněla "Fuck!" No vidíte a stejně to ode mě nafasovalo čtyřku. Asi holt budu muset poprosit nějakou ženu, aby mně vysvětlila, jak se mi může líbit něco, čemu absolutně nerozumím...(13.1.2016)

 • Xmilden
  ****

  Jeden z nemnoha filmů, u kterých sice máločemu o je řeč rozumím (burzovní makléřství není zrovna můj šálek čaje), nicméně díky nápadité režii a skvělým hereckým výkonům se i tak jedná o podívanou, která baví. Rozhodně děkuji tvůrcům že divákovi přiblížili kde vlastně byl ten zakopaný pes jedné z největších finančních krizí. Steve Carell si zasloužil Oscara určitě víc než letos plazící DiCaprio. Nicméně jako se Leo přesvědčil před pár lety. Wall Street snímky nemají u akademiků na růžích ustláno. 75%(22.3.2016)

 • - Pôvodným celým názvom filmu bol názov The Big Short: Inside the Doomsday Machine. (MikaelSVK)

 • - V jednom zábere je možné vidieť reklamu na seriál Stitchers, pričom tento seriál sa vysiela až od roku 2015. (Kaceris)

 • - Ryan Gosling (Jared Vennett) nosí ve filmu paruku a na obličeji falešné opálení, které má během filmu různé odstíny. Carrell (Mark Baum) má ve filmu odbarvené obočí a paruku. Paruku nosí také Christian Bale (Michael Burry). Brad Pitt (Ben Rickert) je jediný z hlavních představitelů, který ji neměl. Místo toho byl pro svou roli ostříhán, a to schválně špatně. (Mertax)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace