Nastala chyba při přehrávání videa.
 • S.Quentin QUALE
  ****

  Celkově asi tak srovnatelné s Margin Call. Pochválit se dají vyložneně sympatické a zábavné pokusy o polopatické vysvětlení jistých aspektů daného problému, bohužel co se obsahu týče, vše už znám odsud, což zase já považuju za nejlepší film o krizi. Bale fajn, super hudba....na film o takové nudě je to natočený hodně dobře. 75%(29.1.2016)

 • Allien.9
  ****

  Skvělé shrnutí událostí, které vedly k rozpoutání (zatím poslední) světové ekonomické krize. Takhle rozčilená odcházím z kina málo kdy, a to jsem polovině cizích výrazů nerozuměla.XD Vysvětlující vsuvky vtipné, z ústřední čtveřice mě zaujali především Bale a Carell; paranoidní Pitt neměl bohužel příliš prostoru a Gosling není žádný extra herec ani tady, ani jinde.(16.1.2016)

 • emma53
  ****

  Pro mě to byla chvílemi oblast sci fi, ale obeznalý divák s výrazy týkající se různých finančních machinací si musel na100% pochutnat. Pro mě bylo podstatné, že o tom vím asi jako mnozí už dlouho a že to lepší nebude, je nad slunce jasný. Kluci hráli výborně a docela by mě zajímalo, jestli věděli s naprostou jistotou v některých částech, která bije?(21.12.2016)

 • kleopatra
  ****

  Sázka na nejistotu měla švih, dynamiku a velkou snahu objasnit finančnické kejkle i největšímu tupounovi, nejspíš nás je víc, kdo to ne do detailu pobral, nicméně že se neřítíme do průseru, ale už se v něm pěkně dlouho brodíme, jsem pochopila, kéž by mě tak čapl každý film, kde rozumím naprosto všemu.(20.1.2016)

 • Lima
  *****

  Vysoká škola scenáristiky. Fantastický plivanec do chřtánu nenažraného kapitalistického systému tvrdého ražení, divoké finanční džungle pod vedením prašivých Gordonů Gekků, ekonomiky bez regulací a zpětné kontroly. Žádný jiný film za posledních 10 let neukázal lépe, že neviditelná ruka trhu nám všem natrhává prdel, že pár jedinců naopak z vaší mizérie může skvěle profitovat, díky nenažrané politice bank a že si za všechno tak nějak můžeme sami, díky naší lhostejnosti. A že všechno finančně odsere prostý občánek střední a nižší třídy. A jak ukazují závěrečné titulky, historie se bohužel opakuje a opakovat bude, dokud bude člověk živ.(27.4.2016)

 • - V momentě, kdy naštvaný investor Lawrence (Tracy Letts) rozrazí dveře sídla Scion Capital (fondu Michaela Burryho, kterého hraje Christian Bale), zvedá právě vedle dveří telefon skutečný Michael Burry s hláškou: "Michael Burry´s office". (anderz)

 • - Autor knihy, podle které byl tento film natočen, Michael Lewis, souhlasil, aby film režíroval Adam McKay pouze pod podmínkou, že také natočí pokračování filmu Zprávař: Příběh Rona Burgundyho (2004). (Kucndo)

 • - Pôvodným celým názvom filmu bol názov The Big Short: Inside the Doomsday Machine. (MikaelSVK)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace