Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Enšpígl
  ***

  Vyznění filmu jasný a chválihodný. Pokud jde o herecký výkony tak jsou výborný, byť nikdo z těch hvězdných jmen nemá ve filmu nějak extra velký prostor a i když Brada a Ryana mám radši, tady musím na férovku přiznat, že herecky nejlepší je Christian. Bohužel film má i svou temnou stranu síly a to jsou dialogy, opravdu mě už to chvíli připomínalo mučení islamskýho státu, hovno jě mě platný, že mě některé základní pojmy bankovní hatmaťilky celkem vtipně vysvětlily, když v některých dialozích nebylo jedno normální slovo, v tom jsem se fakt ztrácel, ale koukám že jsem na csfd jedinej, ale to neva každá databáze musí mít nějakýho toho svýho blbce.(24.1.2016)

 • Slasher
  ****

  Mimořádná jízda přílivem nedávné finanční katastrofy. Viděl jsem sice INSIDE JOB a prošel si tou dobou komplet studiem na ekonomce, i tak jsem byl teď v tom bordelu cenných papírů místy celkem bezradnej - rád si dočtu a podívám na BIG SHORT opětovně, protože tu sakra stojí za to o nic nepřijít. Bál jsem se nějaký sotisfikovaný suchárny, teď furt ještě žásnu nad tak zajímavou, hravou, zábavnou a provokativní "slideshow" formou, která spolu s top herci (především 3x sláva téhle trojici) a nářezovým soundtrackem zakončeným peckou Led Zeppelin, udělala i tak náročnou látku krásně stravitelnou. McKayho bohatá komediální praxe v tom zapadá dokonale. Jsem na hraně pěti hvězd a jen mi to celý připomnělo na co se tak lehce zapomíná - jak fascinující je tahle doba a náš svět. "Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry."(4.1.2016)

 • Allien.9
  ****

  Skvělé shrnutí událostí, které vedly k rozpoutání (zatím poslední) světové ekonomické krize. Takhle rozčilená odcházím z kina málo kdy, a to jsem polovině cizích výrazů nerozuměla.XD Vysvětlující vsuvky vtipné, z ústřední čtveřice mě zaujali především Bale a Carell; paranoidní Pitt neměl bohužel příliš prostoru a Gosling není žádný extra herec ani tady, ani jinde.(16.1.2016)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Takže CDO je hromada hoven zabalená v hnoji." Lépe a hlavně odborněji bych to neřekl. Moje touha koupit si nějaký trojbéčkový derivát stoupla na maximum. Hlavně, ať je zajištěný hypotečními úvěry lidí, kteří nejsou schopní splácet své dluhy. To by bylo nejlepší. Tedy nejlepší pro finanční žraloky, jejichž banky stejně nakonec zachrání ten daňový poplatník, kterého předtím okradli. To je geniální - deriváty sem. A přestože se neumím tvářit, že jsem principy podvodů na investora pochopil až do hloubky úvěru nemajetné striptérky, tak tohle mě bavilo. Vynikající byli zejména pánové Burry, Baum a Rickert, jejichž filmoví představitelé mi pomohli mou krizovou finanční ztrátu, i když jsem ji nikdy neutrpěl, překonat velmi zábavnou formou. To samozřejmě neznamená, že budu od nynějška na bankéře milý a přestanu je v sebeobraně věšet na nejbližší větev.(17.10.2016)

 • T2
  **

  Rozpočet $28miliónovTržby USA $70,172,601Tržby Celosvetovo $132,237,016Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ tak režisér Adam McKay ma ani v tejto dráme neohúril rovnako ako pri jeho plochých komédiách, za celý čas ma to nedokázalo nejak viac upútať, tento štýl podania príbehu bol až príliš chladný k divákovi na to aby si z toho mohol odniesť niečo viac, než chomolec informácii. ktorým v dobrej polovici nie je vôbec dobre rozumieť, porozumieť /45%/(20.1.2016)

 • Brad Pitt

 • - Pôvodným celým názvom filmu bol názov The Big Short: Inside the Doomsday Machine. (MikaelSVK)

 • - Ryan Gosling (Jared Vennett) nosí ve filmu paruku a na obličeji falešné opálení, které má během filmu různé odstíny. Carrell (Mark Baum) má ve filmu odbarvené obočí a paruku. Paruku nosí také Christian Bale (Michael Burry). Brad Pitt (Ben Rickert) je jediný z hlavních představitelů, který ji neměl. Místo toho byl pro svou roli ostříhán, a to schválně špatně. (Mertax)

 • - I když by se mohla postava Bena Rickerta (Brad Pitt) považovat za klíčovou a hlavní, tak se ve filmu objeví skoro až po 45 minutách. (vyfuk)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace