Rozpočet $28miliónovTržby USA $70,172,601Tržby Celosvetovo $132,237,016Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ tak režisér Adam McKay ma ani v tejto dráme neohúril rovnako ako pri jeho plochých komédiách, za celý čas ma to nedokázalo nejak viac upútať, tento štýl podania príbehu bol až príliš chladný k divákovi na to aby si z toho mohol odniesť niečo viac, než chomolec informácii. ktorým v dobrej polovici nie je vôbec dobre rozumieť, porozumieť /45%/(20.1.2016)

Pro mě to byla chvílemi oblast sci fi, ale obeznalý divák s výrazy týkající se různých finančních machinací si musel na100% pochutnat. Pro mě bylo podstatné, že o tom vím asi jako mnozí už dlouho a že to lepší nebude, je nad slunce jasný. Kluci hráli výborně a docela by mě zajímalo, jestli věděli s naprostou jistotou v některých částech, která bije?(21.12.2016)

"Takže CDO je hromada hoven zabalená v hnoji." Lépe a hlavně odborněji bych to neřekl. Moje touha koupit si nějaký trojbéčkový derivát stoupla na maximum. Hlavně, ať je zajištěný hypotečními úvěry lidí, kteří nejsou schopní splácet své dluhy. To by bylo nejlepší. Tedy nejlepší pro finanční žraloky, jejichž banky stejně nakonec zachrání ten daňový poplatník, kterého předtím okradli. To je geniální - deriváty sem. A přestože se neumím tvářit, že jsem principy podvodů na investora pochopil až do hloubky úvěru nemajetné striptérky, tak tohle mě bavilo. Vynikající byli zejména pánové Burry, Baum a Rickert, jejichž filmoví představitelé mi pomohli mou krizovou finanční ztrátu, i když jsem ji nikdy neutrpěl, překonat velmi zábavnou formou. To samozřejmě neznamená, že budu od nynějška na bankéře milý a přestanu je v sebeobraně věšet na nejbližší větev.(17.10.2016)

Nerozuměla jsem vůbec ničemu, ale natočené to bylo pěkně. Christian Bale byl jako obvykle skvělý.(2.3.2016)

Trochu Margin Call, trochu Vlk z Wall Street, trochu John Oliver... Pelmel, který proti všem předpokladům drží pohromadě a není sázkou na jistotu. Naopak, McKay má k těžko uchopitelnému tématu sympaticky podvratný a prodivácký přístup, který je možná až příliš rozlítaný (ovšem zase je to i díky tomu dynamické jako máloco) a kde "každý z hvězdného ansámblu chvilku tahá tu svou pilku", ale ve výsledku se mu podařilo natočit film osvětlující finanční krizi tak, aby fungoval po dramatické i komediální stránce (v těch nejlepších momentech pak v rámci stejné scény) a ještě k tomu byl srozumitelný i finanční hatmatilkou nepolíbeným.(16.1.2016)

• - Natáčanie filmu prebiehalo na viacerých miestach v USA, a to v Kalifornii, Las Vegas či New Orleans. Filmári taktiež pracovali vo Veľkej Británii. (MikaelSVK)

• - První film, který režíroval Adam McKay a nehraje v něm Will Ferrell. (Sancoo)

• - I když by se mohla postava Bena Rickerta (Brad Pitt) považovat za klíčovou a hlavní, tak se ve filmu objeví skoro až po 45 minutách. (vyfuk)