VanTom

Neměl jsem ani tak problém s lakováním reality na růžovo (nebo naopak realistickým nehrocením, není přece každý rapper automaticky gangster či flákač, ne?), jako s tím, že k od prvních minut očekávanému "smetení" agresivního chvastouna se Eminem bojácně rozhoupával až do samotného finále, přestože na to zjevně disponoval dostatečným talentem i schopnostmi po celou dobu (tzn. žádná mnohadenní tréninková montáž :)). Nejen rapové "battly" na závěr, ale též celé (jeho) nelichotivé sociální zázemí v Detroitu, pak připomněly schéma klasického Rockyho, spíš ku své škodě. ()

JohnSmith

Asi jen díky tomu, že jsem hip hop poslouchal a sem tam si něco poslechnu dodnes a že mě Eminem mile překvapil, dávám tři hvězdy. Ono to totiž bylo tak nějak o ničem. ()

cross

Nemám rád Eminema, nemám rád jeho "písničky", nemám rád rap ani hip-hop. K filmu jsem se snažil přistupovat objektivně, ale mám pocit, že můj názor je výsledkem subjektivního pohledu diváka. Za prvé vůbec netuším, proč vznikne film o někom jako je právě Eminem, na jehož story mi nepříjde vůbec nic zajímavého, za druhé, není mi jasné, co film nabízí jeho nefanouškům... Nebudu chodit kolem horké kaše a řeknu to rovnou : kromě závěrečného souboje, který rozpohyboval v rytmu černošské muziky i moji hlavu, není důvod s filmem ztrácet čas. ()

ABCD Marta

Chválím Eminema a skvělou hudbu, sic hip hop nemusím, avšak celkově se mi zdál film tak trochu o ničem, protože vidět několik poskakujících blbečků, jak si nadává do zkurvysynů a šoustačů matek, není nic pro mě. ()

mandlova

Nemám ráda Eminema, ale musím přiznat, že to zahrál jako více než překvapivě dobře. Příběh mne nijak vážně nezaujal, rap po 110minut je ne mne příliš, přesto film nějaké kvality má. ()

jitrnic

Příběh je velmi prostý, ale to mi moc nevadí. Prostředí je zachyceno výborně, Eminem hraje velmi slušně a po tomto filmu jsem přišel na chuť i jeho hudbě. ()

homerr

Ale jo, Eminem jako herec příjemně překvapil, mě se to líbilo... Titulní píseň je dost dobrá i pro mě a to rap nemusím. ()

horacko

Eminem dokaze byt aj okrem ineho aj velmi dobry herec. Hip hop sice velmi nemusim, ale tato snimka zlomila aj mna. Hudba vo filme naozaj uzasna. Mne na tom vazne nic nechybalo. Film mi ponukol presne to, co som od neho ocakaval. A na konci som bol s nim spokojny. Herecky vykon Eminema velmi dopomohol k tomu ze je to az 5*. ()

ganz

před shlédnutím snímku jsem eminema moc nemusel. Musím ale říct že mě velmi překvapil. Když jsem film zapínal měl jsem nulová očekávání a asi proto se mi film zalíbil. Když přejdem to že film by se dal zredukovat na 15 - 20 minut ( jelikož se toho moc podstatného neděje), tak to byla kvalitní podívaná. ()

toyrider

Něco, co tu ještě nebylo, výborný soundtrack( i když to není můj styl), dokonce i Eminem jako herec překvapil, jen jsem čekal emotivnější konec. ()

Ravi

Jedna věc je rapující Eminem a druhá věc je hrající a rapující Eminem. A navíc v kvalitním a dobře natočeném osobním dramatu, které si nebere servítky a neidealizuje svět kolem sebe. No a ovšemže hudba je jako stvořená, aby nebyla, že? 2 za cenu jednoho a kvalitně. 65% = 3/5 ()

Kosmik 1

Hip hop mi sice nic neříká. Ale pokud se mi někdy v životě alespoň trochu hip hop líbil, tak jedině v podání Eminema. Líbilo se mě pár dobrých scének z battlů, jinak ale moc tenhle žánr nemusím. 60% ()

Ev.D.

Jsem spokojena. On je pán. ,,You better lose yourself in the music, the moment You own it, you better never let it go" ()

Specs

Hlášky: Future: - "Já mám hodně přezdívek. Nejrůznější. Říkaj mi Maximum, Brimstone, velikej D. To poslední je dvojsmyslný." & Stefanie: - "Máme s Gregem sexuální problémy." B. Rabbit: - "Mami, nechci tohle poslouchat!" Stefanie: - "Greg mi ji nechce lízat." B. Rabbit: - "MAMI!" & (Sol přiveze autem Jimmyho do práce.) B. Rabbit: - "Hele už se ti někdy stalo, že jsi chtěl všechno poslat do prdele? Když vidíš, že všechno co šlo dobře, se teď najednou sere." Sol George: - "Člověče, je půl osmý ráno." ()

Almásy

Eminem, hip hop a cely ten pseudokult ,,street music,, ja naozaj nemusim, ale v podstate ten pribeh je super a s velkymi prizmurenymi ocami to tomu eminemovi aj pekne hra. ale toto je film vyslovene pre vyznavacov tohto druhu hudby. a 2 hviezdicky za skvelu Kim Basinger. ()

venca163

Marshall Mathers je prostě ultimátní borec. Vlastně je to všechno i pravda, i když ve skutečnosti to nebylo tak patetický a navíc Eminem víc fetoval (prášky na spaní, který kradl svojí matce z podmatrace =). Ve filmu je mamča vykreslená ještě docela sympaticky, asi aby zase svýho syna nezažalovala o 10 miliónů dolarů za urážku na cti =). (75%) ()