Dívka ve vlaku

• USA The Girl on the Train (více)

Každý den na cestě do práce jezdí Rachel Watson vlakem kolem města Witney. Vlak projíždí kolem jejího starého domu, kde bydlí její exmanžel se svou novou manželkou Annou. O pár domů dál každý den vidí jiný manželský pár. Rachel si postupně tento pár oblíbí a sama pro sebe si je pojmenuje ‚Jess a Jason'. Zdá se, že mají dokonalý život, a Rachel jim zároveň závidí i přeje jejich štěstí. Jednoho dne, když projíždí kolem jejich domu, stane se svědkem něčeho, co od základu změní vše, co si dosud o tomto páru myslela. . (Freeman Ent.)

Duffson

Desne utahany a prehnana stopaz...byt to o pul hodky kratsi, mene zbytecnych kecu a trochu dotahnuty konec tak by celkove sklidil daleko vice potlesku..takto zustava zapomenut temer ihned po shlednuti:( ()

MZ91.EOLB83

Tísnivý thriller s výbornou kamerou a hudbou, ale prostinkou zápletkou, kterou asi většina diváků prokoukne dříve než tvůrci zamýšleli. Fenomenální Emily Blunt však celý film sebejistě táhne vpřed a způsob, jakým ztvárnila alkoholičku, patří k tomu nejlepšímu co bylo možno v roce 2016 vidět v kině. Některé její scény (AA meeting; monolog před zrcadlem...) pak z hlavy nedostanete pěkně dlouho. Už proto si Dívka ve vlaku zaslouží být v červených číslech, takže k výslednému hodnocení hvězdičku přihazuji. - I am not the girl I used to be. ()

mfanta

30% - Film jsem si pustil v letadle, protože jsem o něm někde slyšel, že je docela dobrý. Měl jsem tedy jistá očekávání. Nakonec jsem ale byl hodně zklamaný. Asi největším zdrojem zklamání byla Emily Blunt a její dle mého názoru naprosté nezvládnutí těžké role. Scénář je též chatrný a předvídatelný, zápletka mělká. Nic moc... ()

charlie.sambora

Tak tedy. Knížku jsem nečetla a tak nemohu posoudit, zda je lepší než film, který mě nijak extra neoslovil. Uznávám, že napětí tam nějaké proběhlo, ale asi zhruba od poloviny filmu jsem tušila co se stalo - stane. Za mě nic moc. ()

KcarlosK

To jsem skoro 2 hodiny trpěl pohledem na vyjímečně otřesnou Emily kvůli tak trapné pointě? Stejná tragédie jako Zmizelá. Jenom zaplaťpánbůh o hodinu kratší. ()

pravda1

Pokúšal som sa to začať pozerať asi trikrát ale až na štvrtý krát sa mi to podarilo.No poriadne uťahaná hovadina je to.Na začiatku chaos kto vlastne je kto potom sa to trocha rozbehne ale aj tak hrôza.Strašne nudné počas filmu som to normálme vypol lebo ma to nebavilo a dopozerať to ma stálo hodne síl.Rozhodne iba pre fanúšikov druhý krát by som to asi nezvládol.Nudááááá...... ()

Monika95

Film se mi hodně líbil, byla jsem napnutá jak malý gaťky od začátku a šokovalo mně kdo byl vrahem a jak to dopadlo. Ale to jsem asi jen já tak mimo :), sestra když se na to dívala, tak říkala, že to věděla hned. Emily Blunt byla výborná. ()

TynTynka

Všude bylo velké halo, jak je to suprový film. Čekala jsem mnohem víc a ve finále jsem byla zklamaná. Ze začátku to vypadalo docela dobře, ale přibližně v půlce filmu se dalo předpovědět, jak to vlastně bylo. Nebylo to až tak napínavé a strhující. ()

Wolfis

Zo zaujímavého námetu nakoniec len obyčajný priemerný film s alkoholickým podtónom, ktorý tiahne celý dej, a so snahou o poprepletané rozprávanie deju, no tento efekt veľmi nefunguje a skôr diváka zmiatne ako zaujme. /vlakových 70%/ ()

Loosser

Šíleně zpomalené vyprávění, které mě nudilo. Ikdyž pointa ukázala věci v jiném světle, hlavní hrdinka chlastala tak, že na ránu byla tak, jako tak. ()

pupidup

Nevim,proc nedam vyssi hodnoceni.. snad proto,ze 80% je moc.. a 60% malo.. tak 70% zaslouzenych. Mne se pribeh moc libil.. ()

Akinaz

Na rozdíl od Zmizelé, ke které je film přirovnáván a na níž jsem názor již vyjádřila, mě tento film opravdu bavil, byl napínavý nepředvídatelný a nenudil mě ani chvilku. Emily Blunt se své role zhostila skvěle a psychologický podtext tomu dodal další rozměr. Rozhodně stojí za zhlédnutí. ()

janvanicek

Dívka ve vlaku, adaptace na stejnojmennou knihu od spisovatelky Pauly Hawkinsové, je mysteriózní snímek z roku 2016, kde se nám v hlavní roli představuje Rachel Watson (Emily Blunt). V průběhu filmu se setkáváme s životy tří žen. Rachel jezdí každý den vlakem a z okna vídá svůj bývalý dům, kde nyní bydlí její bývalý manžel Tom (Justin Theroux) se svou manželkou Annou. Kromě tohoto domu vídá pár, který je pro ni ztělesněním všeho, co může každý v milostném životě chtít. Jednoho dne se ale všechno změní, protože uvidí manželku z onoho páru se líbat s jiným mužem, než doposud vídala. Vystoupí a vydá se směrem k onomu domu... Dle mého názoru je Dívka ve vlaku velice povedeným thrillerem natočeným dle ještě lepší knižní předlohy, avšak film jí velice dobře sekunduje. Herecké složení je výborné stejně jako jejich herecké výkony. Začátek je sice podle mě celkem pomalý a nudný, ale film se dostane do otáček a konec opravdu překvapí. Většinu času jsem však nevěděl, co si o daných postavách mám myslet a co ne. Retrospektivní výjevy vám sice trochu pomůžou, ale opravdu si až do konce nejste jisti, zda to, co si o dané postavě myslíte je pravda. Avšak posledních 30 minut se vše dá do pohybu a fakta o postavách se konečně potvrdí, a veškeré postavy se uvedou na pravou míru. Žánr mysteriózní je zde opravdu namístě. ()

tomkat

Precizně filmově provedený, byť do krajnosti dovedený příběh o tom, co dokáže alkohol v interakci s lidskou psychikou. Limonádový Joe by měl radost! Bonus pro všechny - poznání, že Phoebe prostě napořád zůstane Phoebe. Bonus pro mě - Emily Blunt jinak než dosud. ()

mysinecka86 odpad!

Bohužel nenachazim ve filmu nic ani na jednu *. Takovy humbuk kolem takove blbosti, ktera byla předvídatelna uz od zacatku. Knihu bych si nekoupila natoz cetla a listek za to neutratila. ()

Marky__

Zajímavý dramathriller s pro mě hodně nepředpovídatelným dějem, Emily Blunt je naprosto skvělá a Luke Evans je v tomhle snímku k sežrání ()

viktorstopka

Film byl napínavý a v některých momentech i psychologický. Líbil se mi, ale ze začátku měl velice pomalý dějový spád, pak se ale rozjel a v hlavě se vám začali hromadit otázky. ()

LEFTFLANK

Emily Blunt v roli opitej trosky? sem s tým! :) Porovnávania s Gone girl chápem, hlavne kvôli navodeniu atmosféry ale samotné zápletky sú podľa mňa dosť rozdielne nato aby fungovala girl on train samostatne bez pocitu - to som už niekde videl. Pri tomto filme ľutujem, že som naň do kina fakt nezašiel, tieto hmlisté predstavy a myšlienky rozvíjajúce sa z viacerých postáv do nie vždy zapadúceho príbehu mi berú; nopodobovanie Finchera snímok naznačuje, ja som ale neznalý predlohy,no v prípade vinníka je to dosť predvídateľné, zato som sa bavil až dokonca kvôli vyhroteniu súboja kto z koho. Nie je to tak uhladené, ale nadpriemer určite 75% ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest