Zabiják & bodyguard

• Česko Zabijákův osobní strážce (více)

Nejlepší bodyguard na světě dostane nového klienta, nájemného vraha, který musí svědčit u Mezinárodního soudního dvora. Aby se včas dostavili k soudnímu řízení, musí oba zapomenout na to, že jsou tak trochu jiní a že si možná až příliš lezou na nervy. (Vertical Entertainment)

Nach

Ryan Reynolds v dalším akčním filmu, kde hláškuje a tentokrát sekunduje ještě více nahláškovanému Samuelu L. Jacksonovi. Příběh, který se rozjede a nezastaví. Trochu přihlouplé repliky sice ubírají něco na hodnocení, ale jakmile dojde na akci, je to pomalu áčková podívaná, která si nezadá s podobně laděnými akčními komediemi, které dělají čest tomuto žánru. 75% ()

Rocky88

Až se mi nechce věřit, že tohle točil rejža Expendables 3, protože takhle nahláškovaný a akčně nápaditý a ratingem nesprzněný buddy movies se už moc netočí, a už vůbec byste to nečekali od Hughese. Připomínalo mi to kombinaci prvních Kingsmanů a Nice Guys, objektivně ale musím přiznat, že než se film přesunul do Amstru, moc mě nebavil. Díky skvělé stírací Salmě a líbezně fuckujícímu SLJ jsem to ale schopen odpustit. Velké překvapení, díky za něj. ()

bourec

Ač sem původně chtěl dát i pětihvězdu,nakonec z důvodu rozkolísanosti filmu ,kdy chvíli je to navážno,a i celkem drsný,za chvíli bláznivá komedie až parodie,a proto nakonec silný čtyři hvězdy.Protože to perlení hlavních protagonistů,akce ,která má koule,a i celkovej příběh je super,prostě prvotřídní zábava.80%. ()

Lenka.Vilka

Měla jsem obavy, jak spolu bude fungovat komediální a akční část. Ve většině filmů to je chvíli to a chvíli druhé, ale tady se obě tak hezky propojily. A jo, možná to je příběh o ničem. Dostat se z bodu A do bodu B bez toho, aby tě někdo sejmul. Jenom trochu upravené něco, co už jsme viděli jinde. Bavila jsem se a o to šlo. Až budu mít chuť na depresi, přečtu si noviny... ()

Streeper

Spojení Ryana a Samuela bylo geniální a dlouho jsem se tak nepobavila, navíc jim to spolu vážně funguje, nicméně něco mi v tom příběhu chybělo. Asi bych více rozvinula dějovou linku Garyho Oldmana, který byť hrál zápornou postavu, tak tam neměl tolik prostoru, abych si ho opravdu nenáviděla a řekla si, že je vážně ten špatný. Pořád je to ale super oddechovka do deštivého dne, když není co dělat. ()

C0r0ner

Hughese jsem se bál, když tak posral třetí Expendables, ale ukázalo se, že moje obavy byly nemístné. Byla to úplně stejně nařachlá prdel jako Blackovi Správní chlapi, většinu času jsem se vesele usmíval, akční scény byly špičkové a dvě hodiny utekly jako nic. Paráda ve všech ohledech. 95% ()

humanbeing

Nejzajímavější na filmu mi přišlo, jak kombinuje seriózní záporáky a neseriózní hrdiny, podobně jak to dělal v osmdesátých letech Action Jackson. 3+/5 ()

laik_60

akčná komédia s kopou strielačiek a bitiek, humor bol na môj vkus trocha pridrsný, u Selmy hayekovej a Elodie Yungovej výrazové prostriedky miestami až nechutné. Ale inak slušné divadielko. Aj keď zo strany Jacksona - Vyjednávač to neni. Napriek tomu, milovníci akčných filmov si prídu na svoje. ()

Martrix

Návrat do devadesátek, kdy víc než R-brutální vyvražďovačky, bavily diváky spíš akční komedie. Můj šálek kávy to nebyl tenkrát a Zabiják & bodyguard na tom nic nezmění ani teď. Nicméně uznávám, že to nebylo zase tak špatné a přestože rádobyhláškující černochy ve filmech vysloveně nemám rád, tak postava Samuel L. Jacksona byla napsaná dobře a nejspíš jen díky ní nepotopil primitivní scénář celý film. Zabiják & bodyguard si naštěstí na nic nehraje a žánrově je to čistá popkornovka, kterou ozvláštňuje jen eRkový rating, který sice navýšil rozpočet o pár litrů kečupu a minirozbušek, ale jinak ničemu moc nepomohl. Tedy s výjímkou sprostého výstupu Salmy Hayek, která byla společně s Jacksonem středobod celého filmu. Pokud se vám stýská po Posledním skautovi, nebo Smrtonosných pastích, či zbraních...hvězdu si přidejte. ()

epicek

Příjemná oddychovka na sobotní večer v kině, ačkoliv jsem měl očekávání o krapet větší. Jackson si to v podstatě ukradl pro sebe a Reynolds tím upadl maličko do pozadí. I tak solidní akční komedie s trefným soundtrackem. Tick-tock, motherfucker! ()

carly

Ten film bol všetko, čo sľuboval. Akčný, nadupaný, nadávkami prešpikovaný, zábavný buddy road-movie. So štipkou romantiky. Akčné scény boli fakt dobré. A hláškovalo sa o dušu. A tie narážky ... Páčilo sa mi, že Michael a Darius získali jeden pre druhého rešpekt, ale nestali sa z nich kamaráti. A že sa nám film nesnažil vnútiť, že jeden či druhý má patent na rozum. A nejlepšia bola jednoznačne Salma Hayek. ()

PavelVanekArt

Dlouho jsem neviděl tak rozporuplnou komedii. Na jednu stranu je to svižná akční jízda, kde člověk vypustí a směje se fuckujícímu Jacksonovi, zmatenému Reynoldsovi a jejich vzájemné romantické chemii. Na druhou stranu mi ten fuckující černoch lezl na nervy. Pořád motherfucker sem, motherfucker tam, až to začalo padat s vtipem do stereotypu. Postavy byly postupně protivné a idiotské. Situační humor mě netáhne. Víc zklamání než radost. Ale za styl a neustálou akci si to 3* zaslouží. 3* a.k.a 55% ()

campix

Akční blbinka na zachmuřené nedělní odpoledne. Rozhodně nic víc ani nic míň. Opět je to jeden z filmů, kde strašně záleží na tom, v jakém rozpoložení se nacházíte a jak k filmu přistoupíte. Vypnete a budete se královsky bavit. Nebo budete mít šťouravou a tak naleznete nespočet chyb. Z mého pohledu se jedná o naprosto průměrný film. Chemie hlavního dua funguje dobře, sem tam narazíte na zajímavou akční scénu, ale nic žánrově převratného. Celkově mě film nezaujal na tolik, abych mohl říct, že nepatří do kategorie akčních blbinek, kterých každý rok vychází desítky. ()

Juto

Paródia na béčkove filmy. Režisér až moc tlačí na humor a v každej scéne chce aby sa divák smial a na začiatku to aj fungovalo, ale postupne je to len  trápne. Keby film mal o trištvrte hodiny menej pomohlo by to. 5/10 ()

zette

Ja myslim, ze teto akcni komedii moc vytknout nelze a hrave trumfne i radu akcnich snimku, ktere se berou vazne. Hezke pohledy na radu mest, povedene zabery z ruznych honicek. Lehky humor a sympaticke herecke vykony. Snad jen to Belorusko bych nechal na pokoji. ()

Šimpy

Pohodička. Dva rozdílní týpci na jedný misi, to už tu mnohokrát bylo (křižovatka smrti atd.), ale tohle nejsou zrovna policajti a nemaj zrovna oba čistej štít, zato pár nevyříkaných problémů. Akční zábavná jízda, kde Jackson hláškuje o stomamrdů, Ryan nezůstává pozadu a s přehledem si to tam ještě dává Gary Oldman jako Běloruskej diktátor. Pobavilo. ()

animaxis

The Hitman's Bodyguard je relativně oddechová akční komedie, která se nehraje na nic hlubokého, je nahláškovaná a nebojí se jít až na krev. Zápletka jako taková ale přesto není úplně hloupá (to spíš provedení, ale čistě záměrně) a rivalita mezi postavami Ryana Reynoldse a Samuela L. Jacksona je nejlepší stránkou filmu. Akce jako taková vůbec není špatná. Po filmech jako John Wick nebo Atomic Blonde nepůsobí nijak převratně, ale narozdíl od zmíněních filmů se nebere vážně a vytváří jakýsi kontrast na současném poli akčních filmů. ()

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

Reynolds a spol. diváky do kin nepřitáhli

21.06.2021

Do amerických kin tento víkend vtrhlo pokračování Zabijáka & bodyguarda s názvem Zabijákova žena & bodyguard v hlavních rolích s Ryanem Reynoldsem, Samuelem L. Jacksonem a Salmou Hayek – na… (více)

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

Zabiják & bodyguard dostanou pokračování

02.11.2018

Loňská akční komedie Zabiják & bodyguard se Samuelem L. Jacksonem (Skleněný) a Ryanem Reynoldsem (Deadpool) dostane pokračování. Snímek ponese v originálu název The Hitman’s Wife’s Bodyguard a… (více)

Zabiják a bodyguard se vrátí

Zabiják a bodyguard se vrátí

15.05.2018

Z malé akční komedie Zabiják & bodyguard se loni vyklubal solidní hit. Nikoho by tak nemělo překvapit, že se pracuje na dvojce, k níž by se měl vrátit celý vítězný tým. Scénář znovu sepíše Tom… (více)

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů

TOP 2017 dle nejoblíbenějších uživatelů