Město se připravuje na Halloween, v arkádové herně skóruje hodně silný soupeř a skeptický Hopper jde na kontrolu pole plného shnilých dýní. (Netflix)

ondraklapil6

SPOILER ALERT!!!! Po dlouhém čekání jsme se dočkali pokračování seriálu Stranger Things a nyní tu je a za sebe musím říct, že to je fantastické. První díl nádherně zasazený do osmdesátkového halloweenu nás báječně vtáhl do děje druhé série a nechybělo v něm ani shledání s každou postavou. Mike, Dustin, Lucas, Will, Nancy, Jonathan, Steve, Ell a další staré i NOVÉ postavy (Mad Max a ten týpek co má pod nosem pedoknírek). Nezapomnělo se ani na Barb, (která je samozřejmě mrtvá, ale to její rodiče nevědí...) ani na novou několikanohou (neměl jsem čas ty nohy spočítat) příšeru. Shrnuto: MÁME SE NA CO TĚŠIT. ()

Hrr.nec

Příjemné setkání se starými známými včetně klasicky dobře bududované atmosféry. Nové postavy tak slušný nástup, Sam Křepelka potěšil. Člověk se namlsal, ale vlastně se nic moc krom konce nestalo. ()

Royaldell

Lepší začátek do druhé série si asi nedokážu představit! Setkáváme se starými tvářemi,potkáváme i nové,znovu se podíváme do Upside down a zase se pobavíme nad vtípkama Dustina,to všechno za jeden díl. Já jsem content teda. ()

Malyszs

*napětí, gradace hudby, střih* asi 10x po sobě. Megatrapný. Tento díl je prakticky prvních 15 minut 4x po sobě. Nic se nestalo, jen se tady TROŠIČKU nastínil děj. A zatím ještě ke všemu vypadá dost špatně. ()

Tobias18

Návrat Stranger Things je podle mě hodně vydařený. Navázání na první sérii funguje, a už v tomto díle se ukazují menší dějové podzápletky a záhady, které se budou v následujícívh dílech řešit, ale je jich pomálu. V prvním díle se toho vlastně moc neděje, vracíme se k postavám, které už známe, dozvídáme se, jak žijí, a k nim se přidává i pár nových postav, na které jsem hodně zvědavý, a moc se těším, jak je tvůrci zakomponují do děje. Konečně se taky oficiálně dozvídáme, že El je živá, má delší vlasy, a bydlí u Hoppera, což mi zní dost zajímavě, a celkově jsem velmi zvědavý na ostatní díly. 75%. ()

Tom10000

1.díl 2.série. Uběhl rok. Zjišťujeme, že se kdesi v Pensylvánii nachází Osmička, další mimořádné dítě. Také přijíždí do města velmi pohledný kluk a jedna zvláštní dívka se ménem Max. Ta dobře hraje arkádové hry, což štve kluky. Mike stále doufá, že zkontaktuje Jedenáctku. Ta se mezitím skrývá na samotě, kde ji navštěvuje Hopper. Ani ten ale nemá klid. Jde na vyšetřování pole plného schnilých dýní, a otravuje ho jeden muž s UFO a Rusy. Také se prý někde nachází kdosi se zvláštními schopnostmi. Will je na tom stále zle. Nancy stále chodí se Stevem a Jonathan je sám. 95 procent. ()