Will v průběhu halloweenské noci zahlédne něco děsivého, Mika zajímá, jestli je Eleven ještě pořád tady. Nancy bojuje s pravdou o Barb. (Netflix)

Sany33

Príbeh: Dozvedáme sa kam sa podela "Trinástka". Will zisťuje, že démoni, ktorý ho zužujú nie sú iba v jeho hlave. Nancy zas rozbieha milostný trojuholník a robí zo seriálu telenovelu. Prevedenie: Čo sa týka Willa je to ťažná dejová linka tejto série, všetko ostatné okolo je iba vata. Buď vata o zneužívanom dieťati (Eleven). Alebo o pubertálnych radovánkach. (Nancy)Pocity:Zatiaľ je to strašne priemerné a má to slabý ťah na bránu. na druhej strane je táto časť potrebná aby sme sa dozvedeli čo sa stalo s Eleven. Zrejme bude pre príbeh ešte dôležitá. Nedal som dve hviezdy iba kvôli krotiteľom duchov. 52% ()

Esgalnor

Perfecto! Druhá epka naznačuje, že tahle série bude mnohem temnější a psychologičtější, než ta první - atmosféra by se místy dala krájet. Strašně mě navíc baví Nancyina linka, Natalia je skvělá. Nové postavy jsou příjemným osvěžením a více Millie Bobby Brown potěší. ()

cskomando

No a máme tu další pecku ? Ray Parker Junior - Ghostbusters aneb přidáme nápad a spojení s krotitelé duchů! No v celku tohle naši hrdinové dělají už nějakou dobu tak proč né ! ()

helraiser

Tak tohle už jede na plno ve starých dobrých kolejích jako v první sérii. Neskutečných odkazů na osmdesátky, Krotitelé duchů, Halloween atd. Navíc propojení tohoto světa s tím temným je vážně super a nové monstrum na obzoru je super. ()

aR3Zz

I druhý díl velmi dobrý, ale stále tomu něco chybí. Postrádám ten drajv, který mě nutil si po skončení dílu hned pustit další (přestože poslední scéna tomu popravdě k tomu velmi nabádá, ale za to může zvědavost, nikoli onen "drajv"). Takže "velmi dobré", ale pořád ne skvělé, nepřestávám věřit, že to přijde! ()