• quido.morava
  ***

  napětí a sugestivní atmosféra to zatím udržuje jakž-takž na slušné úrovni, ale už se i ve scénáři objevují nelogičnosti, s "jasnovidectvím" kladných postav a "padoušismem" záporáků je to už krapet přehnané, tak jsem pořád zvědav, jestli se to úplně zvrtne, nebo se to udrží aspoň na snesitelné úrovni k žehlení...(26.1.2018)

 • Necrotongue
  ****

  V tomto případě jsem čtvrtou hvězdičku udělil jen hodně váhavě, jednání některých postav mi totiž přišlo dost podivné, hlavně postava Pavla Rogla jednala poněkud zvláštně (když to podám decentně). Čtvrtý kousek se udržel hlavně díky občasné suché hlášce, a taky proto, že jsem se včera dodíval na seriál Rapl a vždycky, když si vzpomenu na Jana Pachla, hodnotím ostatní tvůrce s větším pochopením. "Co teda udělal špatně?" "Vystudoval soudní lékařství."// "Lidi se budou ptát, proč jsem střílel." "Řekněte jim, že jste střílel po mně, to je uklidní." 4*-(27.4.2018)

 • maoc
  ***

  SPOILERY!***První díl byl tajemný, rozdával karty, tím lákal. Druhý už vycpává vatou, obzvláště vztahovou. Pěkně a poměrně realisticky (podotek pro hnidopichy: Proč by kamarádka ze studií nemohla zvednout mobil? Já to ženě dělám běžně. :), ale pořád jen vycpává. Logika si opět dala malý oddech. Ultimátní věta: "Sledujte ji, za chvíli jsem zpátky!" mě dostala do kolen. Proč neměl uspávačku s sebou? Navazující scéna u trubek, kdy nikoho nenapadlo kluka čapnout za nohy a vytáhnout, byla taky výživná. Olga je z Pavla celá vyndaná. Gábi jakby(smet), jen dělá drahoty a zkouší ho. A kdyby to náhodou nevyšlo, v Praze čeká záloha. Pavel Rogl - český James Bond :) Dokonce i kriminálka už něco vypátrala, takže na konci se příběh přece jen posunuje, což je fajn. I přes kritiku je to pohodové koukání a těším se na další díly.(13.2.2018)

 • kocik1

  Přehlídka zbytečnosti aneb díl, který, kdyby nebyl natočen, divák to ani nepozná. Jediná relevantní informace - výskyt lišky ve stodole. Zbytek byla jen vata místy připomínající strašidelný hrad na poutích. Třeba to toulání se neozbrojen o samotě v lese, když vím, že jsem v teritoriu vzteklého médi Bédi nebo děcko, které přímo před rodiči vleze do roury k lišce i podruhé, joj, to bylo napětí. Skoro sexík s mokrou hlavou jen, aby vzniklo milostné nedorozumění..... Fakt, dneska je ten scénář na nejlíp natočený český odpad roku.(17.1.2018)

 • Esgalnor
  ****

  Na čtvrté hvězdě to tentokrát jen tak tak udržuje zručné dávkování atmosféry a napětí, plus závěrečný cliffhanger. Jinak ale scénář začíná silně pokulhávat, protože postavy se chovají jako skupinka idiotů. Byl jsem ochoten akceptovat trapné utírání hlavy jako jakýsi úlet paní domácí, ale proč za něj ta květinářka brala mobil (drama! ale normální člověk by to neudělal), proč to dítě znova lezlo do tý roury (napětí! ale logiku to nedává) nebo proč odmítavý přístup vesnice ke vzteklině nikdo neřeší, popř. proč doktor neřekne o nálezu důkazů o medvědovi policii, to jednoduše nechápu. Technická stránka je sice senzační, ale pokud se pojede ve stejném duchu až do konce, dost u mě zatím solidní Vzteklina spadne.(18.1.2018)

 • - V epizodě je vidět lékařský diplom MUDr. Vacka (Jan Vlasák) z Karlovy univerzity. Podle něj se ale narodil v roce 1979 (v Košicích), takže v době, kdy se děj odehrává, by mělo být tomuto „přesluhujícímu obvoďákovi“ méně než 40 let. (jnm)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace