Jeden soudce po smrti a takových lidí je z toho následně v řiti. Navíc si tady nikdo ani neprdne, aby se o tom nedozvěděl někdo, kdo by se o tom dozvědět rozhodně neměl. Blázinec, není kam utéct. Zbývá jen sedět, koukat na bednu a čekat, jak se to vyvine. Finále by mohlo být grande, ve vzduchu tady toho visí hodně.(20.3.2017)

Druhý díl byl o maličký kousek horší, ale pořád je to z české tvorby za poslední dobu top. Příběh se v druhém díle začíná více zamotávat, což je na jednu stranu dobře, neboť z pozice diváka nevím, co nás v následujícím závěrečném díle čeká, ale může se to otočit i na zápornou stranu, pokud tvůrci neukočírují příběh a ten spadne do alogického šedého podprůměru. Všichni herci kralují, nejvíce asi Malý, který se mi svým výkonem postupem času vrývá víc pod kůži. S takovým slizounem bych se kamarádit nechtěl. I ve druhém díle jsem se dočkal pár infarktových momentů, které naštěstí neměly pro hlavního hrdinu nějaké fatální následky. Musím pochválit to, jak skvělým způsobem jsou zde vykresleny nedostatky a vroubky každé z postav. Nikdo není nevinný. Uvidíme, čeho se dočkáme na závěr. Už se nemůžu dočkat. Za mě dávám 86 %(26.3.2017)

Druhý díl příběhu rozkrývá okolnosti a hlavně podivnosti okolo vraždy a začíná to být zamotanější, než by se kdy zdálo. Policejní vyšetřovatel snažící se svoji dceru z činu vymanit to má čím dál těžší. Atmosférou a tempem se nic neubralo, jen je znatelně větší napětí. Je potřeba být u toho vlivem pomalejšího tempa velmi pozorný. Dá se v ději docela snadno ztratit.(28.5.2017)

Velice dobře napsané! Zamaskovat zločin je těžší než jej spáchat...(22.3.2017)

Tu jednoznačne vidno, že oveľa ťažšie ako vyšetrovať prípad, je mariť vyšetrovanie. Koľko to vyžaduje úsila, šikovnosti a predvídania a zatiaľ to stále vychádza. Niektoré pasáže trochu nudili, niektoré melodramatické boli zbytočné. Ale hudba je stále zaujímavejšia, temná a dunivá v pozadí. Hlavne v sluchátkach, bez nich je kvôli nej ťažšie zrozumiteľné hovorené slovo. Zdá sa mi, že nasledujúci, posledný diel bude dosť krátky na poriadne zavŕšenie tej zmesi osobnej tragédie, malej miestnej mafie, ruskej väčšej mafie a tej najväčšej, teda politiky. –––– Někdy nevím, jestli se na mně díváš jako otec nebo jako vyšetřovatel. –––– Kup za ty prachy něco Monice. Ať z tebe vyšuká všechen ten stres.(19.3.2017)