Jeden soudce po smrti a takových lidí je z toho následně v řiti. Navíc si tady nikdo ani neprdne, aby se o tom nedozvěděl někdo, kdo by se o tom dozvědět rozhodně neměl. Blázinec, není kam utéct. Zbývá jen sedět, koukat na bednu a čekat, jak se to vyvine. Finále by mohlo být grande, ve vzduchu tady toho visí hodně.(20.3.2017)

Druhý díl byl o maličký kousek horší, ale pořád je to z české tvorby za poslední dobu top. Příběh se v druhém díle začíná více zamotávat, což je na jednu stranu dobře, neboť z pozice diváka nevím, co nás v následujícím závěrečném díle čeká, ale může se to otočit i na zápornou stranu, pokud tvůrci neukočírují příběh a ten spadne do alogického šedého podprůměru. Všichni herci kralují, nejvíce asi Malý, který se mi svým výkonem postupem času vrývá víc pod kůži. S takovým slizounem bych se kamarádit nechtěl. I ve druhém díle jsem se dočkal pár infarktových momentů, které naštěstí neměly pro hlavního hrdinu nějaké fatální následky. Musím pochválit to, jak skvělým způsobem jsou zde vykresleny nedostatky a vroubky každé z postav. Nikdo není nevinný. Uvidíme, čeho se dočkáme na závěr. Už se nemůžu dočkat. Za mě dávám 86 %(26.3.2017)

Atmosféra nebezpečně houstne ... v podstatě si můžete gratulovat, pokud se řadíte mezi bezproblémové - a zároveň nevýznamné, nebohaté a neinformované ... a pokud se stýkáte výhradně se sobě rovnými. Celé vaší rodině vřele doporučuju totéž, neboť jedině v tom případě jste vy i ona také NEZAJÍMAVÍ ... pro všechny ostatní.(10.12.2019)

S postavami z různých odvětví a různého sociálního postavení tak trochu hledáme odpověď na otázku, kde leží hranice, jež bychom nikdy neměli překročit. Ať už se jedná o leccos. Přesný Ondřej Vetchý po všech namáhavých krocích odvádí pozornost podezíravého kolegy Martina Fingera a je zoufalý z toho, že dceřina verze výrazně kulhá. Se zahraničím konkurenceschopný projekt, kdy se postupně odkrývají charaktery jednotlivých postav. A pořád přicházejí nové zajímavé okolnosti. Soustředěné, propletené, silné.(21.6.2019)

Druhý díl příběhu rozkrývá okolnosti a hlavně podivnosti okolo vraždy a začíná to být zamotanější, než by se kdy zdálo. Policejní vyšetřovatel snažící se svoji dceru z činu vymanit to má čím dál těžší. Atmosférou a tempem se nic neubralo, jen je znatelně větší napětí. Je potřeba být u toho vlivem pomalejšího tempa velmi pozorný. Dá se v ději docela snadno ztratit.(28.5.2017)