Blanka má potřebu říkat lidem pravdu. Hlavně těm v Chánově. Eda je k nepoznání. Roman se vrací a není sám. Chystá tvrdou pomstu Luďkovi a celé Severce. Nad Severkou se stahují mraky. (Česká televize)

SuzieS

tento dil me extremne nebavil a nedokazal udrzet moji pozornost. spatny scenar se snazili dohnat prehnane vygradovanou hudbou. skoda ()

jirka25

Zatím nejslabší díl z celé série. už moc tlačí na pilu a některý hlášky jsou až trapný... Ta scéna, kde je sněm holých lebek v hospodě je vyloženě špatně natočená... ()

pan_buh odpad!

Tak a máme tady nefalšovanou Ulici... O co v tomhle debilním dílu šlo? Jak udělat z cikánů hogofogo skvělý lidi, jak z čechů udělat co největší dementy a jinak nic. Takže furt to samý a dokola. Jen tyhle sluníčka co tohle natočily, tak roztáčí spirálu sračkovitosti na vyššší otáčky. Jediný dobrý na celým dílu byla jedině ta písnička na konci Run to the hills.... ()

Nessak

Trochu mě mrzí, že předposlední díl je příprava na velkolepé finále - tedy nebyl to 100% nabitý samostatný díl jako ty předchozí. Ale o to víc se těším. Hvězdičku dolů za boj mezi romy - proč se najednou pustí do sebe před bandou holohlavců... to mi nesedělo a vysvětleno samo taky nebylo ... aneb to mi přišlo nelogické, zbytečné. ()

a-ja

ČT jede!... Jede pohádky už i v pondělí od osmi do deseti večer aneb jak ten hodnej cikán hodnýmu bílýmu v nouzi na pomoc proti zlým bílým přišel... A poslední díl se bude jmenovat Tam pod tou duhou, ne? ()

Warapeidza

Jeden z nejlepších dílů :). Jasně, je to předvídatelné a chtě nechtě to prostě všechno musí směřovat k (bohužel) poslednímu dílu, ale má to všechno- hlášky, vtipné scény, lehký obrat od komedie k dramatu který ale sám sebe shazuje provedením, prostě geniální... Německé konstatování že je fajn když Tonda nechce na gympl protože Češi nepotřebují vzdělání je na rovině s HH pozdravem z tuším druhého dílu :-o Plus velké díky za "objev" Marie Aragon a její skvělé Born this Way. ()

FuLister

Naprosto výborná epizoda, z komedie je stává v podstatě drama. Na začátku Eda v tangáčích a na konci bitka cigošů s bosohlavama v Severce. Jasně, kdo ví jak by to bylo ve skutečnosti, ale koho to vlastně zajímá. Takhle je to prostě dobrý. ()

Sa.sa

Tak smrt patří k životu a seriálu... Jinak Vladimír Škultéty tady zahrál životní roli a zapsal se do historie... Tak paráda už jen 1 díl a je konec, ano přesně tak ()

Filmao

Kurva popiči díl. Samozřejmě humor už jde prudce dolů a je to už o ničem. Ale zase se vrací gangster madafaka Roman Pleška se svojí bandou plešounů. Samozřejmě při konci jsem čuměl jako bejk když to skončilo a jak to dopadne si musíme počkat za týden, což bude fakt těžké počkat. Těším se na poslední díl. ()

AnkaF

Tenhle díl byl divný kočko-pes. Jestli tvůrci chtěli končící seriál překlopit do vážnější roviny, chtělo to jiný střih, vynechat nevěrohodnou (ne)romantickou vedlejší linku Tondy a Blanky a udržet napětí. Z bosohlavcu s benzínem šel opravdový strach, ale překlopené nudle na Frantově hlavě byly jak z mateřské školky. Trochu se zdá, že ke konci došly autorům nápady, které střídá předvídatelně sterilní moralizování. Což je skoda ()

Sebbe

Pro mě jeden z nejlepších dílů. Sice bych udělal střih a konec při vchodu Romů do Severky, protože tam to byl pak zbytečně guláš a moc nevěrohodné. Jinak ale super! Od 5.dílu pro mě trochu kvalita klesla, ale tady to šlo zase nahoru. ()

roller odpad!

Sci-fi z produkce ČT, kde černý je bílý. Mně vůbec nevadí cikáni, kteří pracují ani žádný člověk patřící do skupiny LGBT. Mně vadí lidé, kteří ječí cosi o tom, že když nebudu s nimi ječet, jak jsou ty minority skvělé, tak jsem xenofob a rasista. A možná na mě pošlou Rapla 2, což je další slátanina, pro změnu adorující chudáky běžence (rozuměj nelegální ekonomické migranty), tvořící s agitkou Most! pondělní vzdělávací dvojblok. Pozitivní diskriminace ublížila cikánům víc než si jsou schopni připustit. Všem "pětihvězdovým" doporučuji poznávací výlet do ghetta. Snad se už nevrátí... ()

kudryj odpad!

Olala, negromilství z téhle epizody jen sálalo, minulá i tato epizoda již nebyli zábavné a hraní na hodné morky z chánova je opravdu už špatný vtip. Do pátého dílu to bylo super, ale..... ()

Ozz

Ten seriál začal dobře, ale s každým dalším dílem to míří k jasnému poselství. Mějte se všichni rádi a cikáni jsou v pohodě, jen se na ně musíme koukat lépe, ale nás co s nimi žijeme, nepřesvědčí nikdy o tom, že to s nimi jde. ()