Boku no Hero Academia - Season 3 (série)

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Drama / Komedie

Japonsko, 2018, 10 h (Minutáž: 24 min)

Boku no Hero Academia je pre mňa každou ďalšou sériou lepšie a lepšie. Aj keď sa dej točí stále okolo školy, tak reálna hrozba ligy záporákov naberá na intenzite a niektoré tie súboje boli perfektné. Mladého Midoriyu po úvodnej skepse na začiatku celého seriálu, stále viac a viac žeriem, tým, že okrem pokroku v jeho sile vie používať aj hlavu. Čo je pre mna takisto aj prednosť celého seriálu, že sa nechová primitívne, síce niektoré tie citové výlevy postáv by sa mohli obmedziť, ale v zásade nemám nič čo vytknúť. TAK MIDORIYA teraz je to na tebe :) Zatiaľ jasných 5*.(23.6.2018)

To nejlepší co moderní shounen dokáže nabídnout. Tleskám a doufám, že se studio Bones tomuhle dílu pověnuje ještě pěkných pár let!(24.6.2018)

Třetí série trochu zpomalila, hlavně kvůli velkému množství ne příliš dobrých fillerů. Ale na druhou stranu přinesla zase o level lepší souboje, nové zajímavé postavy a mnohem větší vývoj těch starých. Příběh je taky čím dál temnější.(27.1.2019)

• Starletka

Upřímně jsem zvažovala jestli se do třetí řady vůbec pouštět, protože první dvě mě mě nijak extra nezaujaly, ale nakonec jsem si řekla, že zkusím aspoň pár dílů, protože to vždycky můžu dropnout. Opět se zase z plna hrdla řve a moralizuje a naprosto všechno se musí točit kolem hlavního hrdiny, protože nedej bože, aby Deku někde chyběl a nebyl ten nechytřejší/nejsilnější/nejvíc motivující ze všech, i když jeho spolužáci jsou daleko zajímavější postavy. Jinak záporáci jsou pořád trapáci a samozřejmě opět naprosto chybí jakékoliv napětí, protože když se blíží nějaká bitka, už dopředu všichni víme, že správňáci zase vyhrají a nikdo neumře. Ale můj největší problém s touto sérií zůstává Deku, na kterého jsem si vypěstovala alergii takovým způsobem, že mě vytáčí už jen když se objeví na scéně a ani nemusí nic říkat. Takže když nad tím tak přemýšlím: Drop po 4. díle (nehodnoceno)(17.4.2018)

Prozatím rozhodně nejlepší série z celého anime, opět s několika skvělými momenty, kterým vévodí 2 epické souboje - "All for One" vs. "One for All" (člověk se až diví co se všechno dá s Dumasovým mottem 3 mušketýru udělat...) a Midoriya vs. Bakugo. Tentokrát je to extrémně emotivní a napínavé - opravdu zajímavější než první dvě série. K tomu pár odpovědí a spousta nových otázek a zvládne se i promo na připravovaný film (OK to zase až tak cool není...). "To nejlepší co moderní shounen dokáže nabídnout" píše Toren a já souhlasím - příběhem i atmosférou to tak určitě je a protože i souboje mají šťávu, postavy jsou pořád vcelku sympatické (především hlavní postava je sérii od série snesitelnější), tak i já musím tentokrát vytáhnout z klobouku hodnocení nejvyšší. Extrémně bavilo. 8,8/10 P.S. Nyantovi bych doporučil očistec v podobě anime Black Clover, kde snadno zjistí, že Deku rozhodně není zase až tak špatný hlavní hrdina o.0(29.9.2018)