Slíbená princezna (TV film)

Prisľúbená princezná

Pohádka

Česko / Slovensko, 2016, 106 min

• triatlet

Přežil jsem úvodní královskou masáž (Čvančarová se Stránským jsou dalším z nepovedených královských párů), ale titulky vypadaly nadějně. Ovšem nesmyslný scénář pohřbil jakékoliv náznaky pohádkovosti. Strategie? Opít tvůrce, spoutat je a nechat odplout do nějaké hoooodně zapomenuté zátoky.(26.12.2016)

• Ratemus

Co to kurva bylo? to si jako někdo řekl že udělá modernu z už tak debilní pohádky? dialogy, jména postav, příběh, to vše ze dna vytažené....kdo sakra dělal casting? pseudo Zlatovláska vypadá jak kdyby jí z prdele trčela raketa, nos, že by mohla resetovat kalkulačky...tohle je opravdu nejhorší film na který ani mistr Troška nemá a to je co říct(26.12.2016)

• mchnk

Opravdu škoda, že se tvůrci nakonec rozhodli pro...ehh...skoro to ani nelze napsat, pohádku. Z tohoto kankánového maglajzu mohl být velice slušný porno film s humorným dějem, takhle to vyznělo jen jako legrační rychlo podívaná pro zdegenerované před puberťáky se zajímavou kamerou a všudypřítomnými ženskými vnady.(26.12.2016)

• xxmartinxx

V rámci toho, co museli filmaři splnit, si vedli dobře. Ale já si prostě nemůžu pomoct a musím zpochybňovat už samotnou objednávku. Adekvátní režie, schopní herci, a své síly vloží do tohohle bezpohlavního mrtvého konstruktu? Je to plýtvání schopností i prostředků. A že dělá ČT rovnou tři pohádky najednou? Fakt k ničemu. Nevím, jak to mám ohodnotit. Oproti včerejšku to je vážně zázrak. (To hodnocení je, jaké je, právě ve vztahu k dalším výtvorům ČT a při maximální snaze akceptovat ten zmrvený žánr. Odpad bych tomu klidně dal, kdybych nevěděl, že dno je ještě níž.) PS: To, že se v pohádce mluví současnějším jazykem a sem tam padne expresivnější slovo, mně absolutně nevadilo a nepovažoval jsem to za potenciální problém, dokud se to všude nezačalo řešit. Proč by to mělo vadit?(25.12.2016)

• Spinosaurus

Divoký koktejl filmařského amatérismu a trapnosti s naprosto otřesným příběhem, který nemá s pohádkou nic společného. Na břehu moře provozuje jeden obchodník s bílým masem bordel, kde jeho bordelmamá pečuje o 12 dětských prostitutek. Jednoho dne tam přijede pirát a obchodník mu prodá jednu dceru (Zlatovláska), ale bude si jí moci odvést, až dospěje. Mezi tím v jiném království působí jakýsi kníže, který kdykoliv promluvil, tak jsem dostal záchvat smíchu. V jeho razantním podání se jedná o jakýsi mix slovensko-ukrajinsko-homosexuálního přízvuku. Ten vyšle Jiříka, aby mu přivedl Zlatovlásku. Pak už se rozvíjí klasický příběh o Zlatovlásce doplněn střílením z kulometu, sekáním mačetou, až stříká krev, chladnokrevné vraždy kladným hrdinou, několika vulgárních slov a vrchol všeho zřejmě je scéna, kdy bordelmamá pošle své dcery (kurvy) na pirátskou loď, aby tam s piráty chlastaly, tancovaly a sváděly je.(29.12.2016)

• - Představitelka Čiré radosti, Marta Dancingerová, zjistila v polovině natáčení, že je těhotná. (Teres)

• - Natáčeno na Žatecku, převážně na zámku Stekník. Natáčelo se také v Chorvatsku. (Frontie)