Slíbená princezna (TV film)

Prisľúbená princezná

Pohádka

Česko / Slovensko, 2016, 106 min

• Lopezka1982

Tak hnusnou princeznu a ještě k tomu to měla být zlatovláska jsem dlouho neviděla!!! Neskutečně nás iritovala a ta hnusná paruka dala fakt všemu korunu! Slátanina totální, říkáme tomu parodie na tuto nádhernou pohádku a fakt filmaři styďte se, totálně vyhozené peníze, s komentáři musím souhlasit, ostatní princezny vypadaly jak lehké děvy, pirát ušel, ale sem se moc nehodil a pokus o moderní pohádku zcela selhal, nikdy více! Jediný, kdo to trochu zachraňoval byl Honzík Cina :)(28.12.2016)

Dosti netradiční česká pohádka. Někde se tu po pár minutách objevil komentář hanící hudbu, ale třeba zrovna ta byla místy hodně zajímavá. Jak nemusím klasickou princeznu se zlatými vlasy, tak zde verbování pomocníků jak z nějaké antické báje, doprovod k akci na elektrickou kytaru a nebo zábavné mezihry laškovně nadabovanýma zvířátkama. Sice tedy taková všehochuť, ale ani jsem u filmu neměl chuť usnout (ač jsem to plánoval).(25.12.2016)

• mchnk

Opravdu škoda, že se tvůrci nakonec rozhodli pro...ehh...skoro to ani nelze napsat, pohádku. Z tohoto kankánového maglajzu mohl být velice slušný porno film s humorným dějem, takhle to vyznělo jen jako legrační rychlo podívaná pro zdegenerované před puberťáky se zajímavou kamerou a všudypřítomnými ženskými vnady.(26.12.2016)

• honajz

Kurňa, myslím, že koukám na pohádku, a on je to western! A následuje pohled do nevěstince u sestry Zlatovlasé! Piráti, kulomet, a opět kurtizány v akci. Hudba jak z klubu FX Radost... Snad jen ta krajina (štáb si udělal dovolenou v zahraničí, víme?) je koukatelná. Pohádka to ale není. Dialogy z úrovně první pomocné školy. Brrrr. Kamera nedokáže zarámovat obraz, švenk na pikaču, střih podivný.... Uffff.(25.12.2016)

Zlatovláska se dočkala aktualizace o pirátský motiv. Bohužel to vypadá, že si tvůrci řekli, že se pohádky stejně dávno netočí pro děti, a rodiče ocení číslo jak z nočního klubu. Které právě z pohádky trčí jak vidle z hnoje. Princezna je naštěstí děvče akční, ne jen obvyklá trofej pro vítěze. Kamera je parádní, byť těch zeměpisných motivů tam bylo tolik, že to snad chtělo spíš trochu obrazově shodit. Hudba zcela nepohádková. Postav tolik, že jich většina nemá žádný prostor. Ale na poměry ČT pořád slušný průměr (50%).(26.12.2016)

• - Představitelka Čiré radosti, Marta Dancingerová, zjistila v polovině natáčení, že je těhotná. (Teres)

• - Natáčeno na Žatecku, převážně na zámku Stekník. Natáčelo se také v Chorvatsku. (Frontie)