• FFilipCZ

Nejsem si úplně jistý, zda má chorvatské pobřeží něco společného s typickou českou pohádkovskou scénou. Kostýmy otřesné - všechny sestry vypadaly, jak kdyby vylezly z limuzíny od Showparku. Casting na hlavní roli zlatovlásky? To fakt nenašli nic normálnějšího? Vypadá to, že ČT se pokouší předhánět v tom, který sváteční den nám nabídne horší pohádku.(26.12.2016)

• elizabeth_ba

No jo, kolega Mallinali to celé vyjádřil (a okomentoval) za mě. Já si navíc šla po čtyřiceti minutách raději číst, ale ten Erbenův základ zůstal i zde zachován (byly tam ryby, mravenci, ptáci, živá a mrtvá voda), zbylé bylo sice podivným slepencem (viz kolega flanker.27 - poznámka autorky komentáře, ještě, že tady ty kluky mám, jinak bych to musela popisovat sama), ale tu jednu hvězdičku jsem i při absenci sympatií k ústřednímu páru nakonec udělila.(4.1.2017)

• Nach

A je to tady! Mají ambice (jako Hitler v roce 1923)! Mají rozpočet (jako Hitler na malování obrazů)! Mají vizi (jako Hitler v roce 1947)! Prostě a jednoduše.... je tu film, u kterého nepoznáte dobu v níž se odehrává. Nepoznáte děj (jen některé jeho propriety) a spodní pant vám vypadne na zem při verdiktu producentů ČT, jenž si dovolují tvrdit, že toto je podívaná ve stylu Pirátů z Karibiku. Dámy a pánové.... přivítejte nejhorší pohádku roku 2016! Více se k tomu snad ani nebudu vyjadřovat. 20%(30.12.2016)

• triatlet

Přežil jsem úvodní královskou masáž (Čvančarová se Stránským jsou dalším z nepovedených královských párů), ale titulky vypadaly nadějně. Ovšem nesmyslný scénář pohřbil jakékoliv náznaky pohádkovosti. Strategie? Opít tvůrce, spoutat je a nechat odplout do nějaké hoooodně zapomenuté zátoky.(26.12.2016)

• kratajirka

Doba je zlá, doba je na pindu. A Čétéčko s touhle dobou skvěle kooperuje. Skloubilo klasiku od Erbena, děvky z MoulinRouge, inteligentní piráty vod Černej perly a dalo tomu pozlátko "Zlatovláska 21. století." V Čechách je tolik krásných holek - nechápu, proč se v posledních letech vybírají do rolí princezen největší držky světa. Cina alias Jiřík - budiž! A co si můj malý bráška zapamatoval z pohádky? Nene nejsou to tři splněné úkoly, ale úryvky typu "těžká jako kráva", "hovado" ... Tleskám filmařům, tleskám!(26.12.2016)

• - Natáčeno na Žatecku, převážně na zámku Stekník. Natáčelo se také v Chorvatsku. (Frontie)

• - Představitelka Čiré radosti, Marta Dancingerová, zjistila v polovině natáčení, že je těhotná. (Teres)