Legendy se střetnou ve filmu Godzilla vs. Kong, kde se tito mýtičtí protivníci setkávají ve velkolepé bitvě věků a osud světa tak visí na vlásku. Kong a jeho ochránci podniknou nebezpečnou cestu, aby našli svůj skutečný domov, a spolu s nimi je Jia, mladá osiřelá dívka, s níž si Kong vytvořil jedinečné a silné pouto. Neočekávaně se ocitli na cestě rozzuřené Godzilly, která postupně ničí celou planetu. Epický střet mezi dvěma titány - vyvolaný neviditelnými silami - je pouze začátkem tajemství, které leží hluboko v jádru Země. (Vertical Entertainment)

markinho83

Zemře tady mnoho desítek tisíc lidí, ale to nikomu nevadí, ani se o tom nikdo nemíní, ale je to fajn oddech, to teď fakt chce, sice nelogické ale fajn ()

hronikpetr

!! Pozor může obsahovat spoilery!! Vizuál je asi nejsilnější stránka filmu a taky poslední.. Děj tam skoro žádný není. Nebo je ale nedává logiku.. Kong je odvěký nepřítel godzilly ale když malá Pocahontas řekne opičce že gogo vlastně není nepřítel tak to vezme za své a bid si pak na konci nedají pusu na rozloučenou.. Kdyby doladili ten příběh, který tam náznaky byl, tak to mohl být úžasný film. Dávám ale i tak 4 hvězdy pač Vizuál byl nejlepší z filmu co jsem viděl od nového roku. ()

johankazarku

Príbeh o ničom, keď si chceme film vychutnať netreba sa zamýšľať nad jeho podstatou. Skvelé vizuálne efekty a dobre natočené súboje. Ja tieto "monsters" filmy môžem a Kong je proste King 🙃 ()

OLAFtrueLOVE

Nic nečekaného, epický vizuál, dobré fajty, lidé nudní, logika takřka žádná. Myslím, že v budoucnu si budu přehrávat již jen části s Kongem a Godzillou. Jak jsem řekl, nic mě nepřekvapilo, ale ani úplně nezhnusilo, fajn popcorn. Každopádně jednou bych chtěl vidět film o dvou epických monstrech bez humanoidní výplně. Jo a nechápu, jak mohl Kong přežít tak dlouho bez svého klacku :)... ()

Slack odpad!

Takže tá zlá Godzila ubližuje našej ňuňu opičke. A celé sprisahanie odhalili dvaja nesympatický teenageri. To vážne? Kto toto schvaľuje? ()

Martin.O

Jediný co si z tohoto filmu budu aspoň trochu pamatovat je finální řežba King Konga s Godzillou v nádherně neonovém Hongkongu. Akce je tu skvělá,scény kdy si dvě obří monstra dávají do držky působí opravdu epicky. Grandiozní akce je ale to jediné co tenhle film dokáže nabídnout. Jinak je to docela o ničem. ()

Kamil111

I na teenagerovskou cílovku příliš stupidní. A v detailech teda mimořádně. Ta hvězda je za vizuál, jinak jasný odpad. ()

MartinSTFC

To snad nemohli tvůrci "filmu" myslet vážně. Nejsem nijak přehnaně kritický, ale já jsem člověk, co v zásadě u filmů, leč méně zajímavých, neusíná. Tady jsem se probudil někdy před koncem, když to začalo řvát, když se Godzilla a Kong, společně prali s.... Vlastně ani nevím, proti čemu to tam bojovali... Bože, to byla taková neskutečná nuda. ()

futislav

Přeplácaná slátanina určená primárně pro jedince se začínající pubertou. Dvě hvězdy za zpracování některých efektů. ()

Jarv

Tak ještěrka a opička nám už zase skotačí, prozatím na internetu, posléze i (snad) v kinech. Filmu dominují, ostatně jako všem podobným, primárně akční scény. Těch je však překvapivě relativně málo. První střet dvou hlavních aktérů na moři je docela krátký, ten druhý zároveň finální. Oceňuji, že tvůrci vytvořili zajímavější choreografii a přehledné souboje. Škoda jen, že pořádně si divák užije až ke konci, který přichází poměrně rychle. Snímku trochu škodí i fakt, že přichází až po Pacific Rim a podobných filmech, což mu v rámci velkoleposti ubírá na působivosti. Jelikož Godzilla stihl již dva celovečerní filmy, tento se věnuje spíše Kongovi, jenž zaznamenává určitý vývoj. Godzilla je naproti tomu odsunut na vedlejší kolej a prostor mu patří pouze v akci, což rozhodně není ku prospěchu věci, dá se to ovšem pochopit. Nejhorší stránkou jsou tak lidské postavy. Monsteruniverzum má poměrně špatný zvyk, kterým je ignorace celé řady lidských aktérů z předchozích dílů a jejich významu. Když už tvoří propojené filmy, měli by vracet do "hry" alespoň důležité hrdiny. Zde se sice objevují M. B. Brown a K. Chandler, na druhou stranu chybí například Z. Zhang nebo Charles Dance v roli ekoteroristy sehrávajícího klíčovou úlohu v pokračování Godzilly. Godzilla vs Kong se přitom zabývá hrozbou lidského spiknutí proti Titánům, takže by do kontextu dobře zapadal. A to nejsou zdaleka jediní. 60% ()

breckakamil odpad!

Jak parádním záběrem v traileru to vše začalo. Masivný příbojová vlna, do tmy střílející světlice osvětlující mrakodrap a vedle něj břicho Godzilly a její hluboký dech. Jenže to byla jednička. A k tomu trailer. Od té doby nechápu jak se z takového krásneho snění o hororové japonské obludě stane v podstatě takovejhle Mortal Kombat křížený ...ty jo já ani nevím z čím. Nechápu scénář... Proč tam byli scény ze středu Země, scény s dětma, scény s batoletem ovládajícím posunkovou řečí stametrovou opici. Já vlastně nechápu o čem byl ten celej film a proč se vúbec musel točit, neboť mněl být o epickém střetu dvou ikon. A nebyl ani tak epický. A těch failú co tam bylo y nich tu ikonickost smazalo. RIP Godzillo. RIP Kongu (tu si musím pustit Jacskonovu klasiku abych na tohle hovno zapomněl). ()

TURPIA

První minuty ukážou jaká kvalita filmu nás čeká (Kong se probudí, poškrabe se na řiťi a dá sprchu ve vodopádu). Film se měl jmenovat Kong a godzilla vs stupidita a blbost. Celý film je koukatelny jen díky pěkným efektum jinak ztráta času. Celý počin je zavrseny vyvrazdenim milionů obyvatel Hongkongu a film tomu dává punc happyendu. No tady máme ukázku toho, že peníze nedělají kvalitní film. ()

Egito

SPOILER: Godzilla vs Kong je další z pokračování trilogie titánů, která byla velmi energická a výbušná (jako filmy od MIchaela Baye). Film nebyl špatný, dokonce navazoval i na předchozí díly jako godzilla 2 král monster, ale je to už přehnané. Sice to byl zajímavý námět do jádra země se světem kde lítají světélkující kameny, ale co je moc tak je moc, obzvlášť když se tam objeví mechagodzilla to je prostě přehnané. Filmu dávám 4 hvězdičky jen pro to že se mi líbily efekty jinak když byla v godzille 2 král světa hydra tak to obšlehli jak v transformerech 4 megatronův mozek do toho jejich nového "megatrona". ()

Seniad

300 metrový hodný opičák a zlý špekatý nukleární dinosaurus si dají po tlamě při chaotických záběrech kde oba podle potřeby mění velikosti zabijí miliony lidí žijících ve městech a nakonec se tím odporným násilím natolik unaví že se oba vrátí do prdele ze které vylezli a rozpočet na naprosto zbytečnou dvouhodinou pičovinu mohl padnout na obnovu pralesů, záchranu ohrožených druhů nebo výzkum rakoviny. ()

Lance Reddick zemřel ve věku 60 let

29.11.2022

Druhá Duna mění datum premiéry

Druhá Duna mění datum premiéry

01.07.2022

Studia Warner Bros. Pictures a Legendary Pictures oznámila nová data premiér pro své dva stěžejní snímky. V obou případech se jedná o sequel k úspěchům z období pandemie, kdy každý film vydělal více… (více)