Legendy se střetnou ve filmu Godzilla vs. Kong, kde se tito mýtičtí protivníci setkávají ve velkolepé bitvě věků a osud světa tak visí na vlásku. Kong a jeho ochránci podniknou nebezpečnou cestu, aby našli svůj skutečný domov, a spolu s nimi je Jia, mladá osiřelá dívka, s níž si Kong vytvořil jedinečné a silné pouto. Neočekávaně se ocitli na cestě rozzuřené Godzilly, která postupně ničí celou planetu. Epický střet mezi dvěma titány - vyvolaný neviditelnými silami - je pouze začátkem tajemství, které leží hluboko v jádru Země. (Vertical Entertainment)

Johny M.

Opět naprosto impozantní monster movie; vizuální stránka a fighty dokonalý, linka s Kongem OK, linka s M.B.Brown sice docela jalová až naivní, ale na to sere pes. Wingard průměrnej scénář vykompenzoval parádní režií a kdo má rád tenhle typ filmů tak si Godzillu vs. Konga užije, kdo ne, ať jde do prdele a pustí si nějakou oscarovku, kde si bude moct chrochtat blahem a brutálně se nudit u parádního scénáře a úžasnejch hereckejch výkonů... ()

Dm1tr1j

Iba za to že ctím tie hodiny zbytočnej práce animátorov a grafikov čo sa namáhali s tými scénami dávam jednu hviezdu. Inak je to bez hereckých výkonov, bez zmyslu ale nie bez klišé. Prečo by sme raz nemohli proste obidve tie monštrá zabiť našim robotom a prečo by ten robot mal byť napojený na nejaké vedomie druheho titana? To je proste inžiniersky uplne blbé riešenie....škoda komentovať ()

Rockerman

Na tuto směs Godzilly, Konga a Cesty do středu Země je zase třeba vypnout pár mozkových závitů a dá se to celkem přežít. Děj filmu je naprosto nepodstatný a mohlo by se to líbit dvěma skupinám diváků. Těm, kterým se líbí dokonalé triky a efekty a také těm, kteří věří že někdo řídí tento svět, nejspíš ilumináti. ()

Enceladus

Chcel som vidieť vizuálne efekty, dostal som vizuálne efekty. Komentovať čokoľvek ďalšie je absolútna strata času... ()

bararich8

Neskutečně děravý a hloupý příběh. Nicméně zde se jede hlavně na akci a taky že ji dostanete. Je velká, digitálně oku lahodící a je jí hodně. Takže nezbývá než ignorovat všechno ostatní a prostě si jenom užít popcornovou zábavu. Slabší 4* ()

Kingjiri

Stejně jako v předešlym bijáku hrajou opět prim akční scény s monstrama, se kterýma se moc nešetří a jsou i mnohdy slušně nakroucený. Příběh je však stále na druhý koleji a dětská dějová linka s konspirátorem (byť v ní padaly občas dobrý hlášky) mi přišla ve scénáři tak nějak navíc. Docela přiblblý mi i na poměry žánru přišlo chování monster, kdy mi přišly mnohem víc inteligentní, než by bylo vhodný. On teda celej nápad s Mechzillou byl dost ujetej. Hodně potenciálu ale měla výprava do Dutozemě, kde mohli tvůrci představit novej svět s jeho univerzem a kterou bych rád viděl jako hlavní téma celýho bijáku, tak snad aspoň někdy příště. Na druhou stranu v dnešní době, kdy je kinematografie stále značně paralyzovaná COVIDem, člověk veme zavděk i takovýmuhle pokusu o blockbuster. Za vizuál, akci a pár dobrejch hlášek třetí jistá hvězda. ()

Stíba

Scénáristická splácanina, která nějakýým zázrakem a díky celkem zručnému zřežírování docela dobře funguje. Ale takhle prosím příště ne, kde jsou ty časy kdy se u monster filmů dokázala budovat atmosféra a nevymýšlely se hovadiny. ()

KUFI

Ke konci uz sem to musel smazat, to se nedalo. Na ty stupidni obliceje se neda ani divat, ani to poslouchat. Proc nenechaji hodinu a pul jenom CGI monstra jak se spolu rvou. Neverim, ze se na svete najde jedinej clovek kterej na to cumi kvuli pribehu, nebo nedej boze "hercum". ()

guri

Pokial boli na obraze len monstra, vsetko bolo v uplnom poriadku a vyzeralo to skvele. No ak boli vidiet postavy, bolo to sledovanie velmi bolestive. ()

dalziel

Aby som bol úprimný, vážne som sa tešil až to skončí .No niečo příšerné.Myslím,že proporčne to nie je možné zasadiť Konga aj Godzillu na tú istú úroveň do jedného filmu.To popiera všetko čo sa o týchto tvoroch do teraz natočilo.Nuž ale keď zacinkajú dolláriky môže aj Kong vyrásť na úroveň Godzilly. ()

Razzor_82

Další odporný paskvil co jde vzhlédnout jen s vypnutým mozkem. Robotický ještěr je teda už hodně velké sousto téhle frančízy. Bizarní gravitace a hromada nesmyslů nenechají na sebe ve filmu dlouho čekat. Přitom efekty a triky jsou výborné ale debilita scénáře už snad nemá mezí. Lunapark trapnosti a marnosti za $200milonů. 4/10 ()

AngelG

Je to blbost? Je. Vědí, že to je blbost? Ano, vědí. A proto tady máme ničím nezastíraný blockbuster, který se nesnaží o nic víc, než jen ukázat, jak sakra dobré CGI může už v dnešní době být. Děj je tady absolutně bezpředmětný, stejně jako veškeré lidské postavy, které tady mají jedinou úlohu. Zaručit střet Konga s Godzillou. Je to naprosto fantasticky natočené, vizuálně dechberoucí, společně se super soundtrackem. Jestli od toho někdo čekal něco víc, co se příběhu týče, tak to snad ani po Godzille 2 nebo Skull Islandu ani nešlo. Mám ráda Konga, mám ráda Godzillu,. Když tedy příjmete fakt, že to je jak kdyby to napsalo 5ti leté dítě a budete se soustředit jen na ty super bitky a vizuál, tak se zaručeně budete bavit :) ()

Hpatrik

Pustil jsem si to vědomě jako výplachovku, ale i tak je to nenaplnilo očekávání. Když si odmyslím absolutně dementní scénář na úrovni pětiletého dítěte, tak zbývá jenom solidní CGI akce a generický soundtrack. Zbytečnost! ()

ViktorS

No, normálne by som dal filmu o hviezdu menej, ale černoch Bernie dával celkom dobré hlášky. No samotný film bol dosť divný. Ono je jasné, že hlavné lákadlo je práve ten súboj medzi Godzillou a Kongom, ale dalo sa to spraviť určite trocha inteligentnejšie. Všelijaké futuristické technológie tomu moc na logike nepridávali, rovnako ako dutá Zem, ktorá ale musím uznať bola dosť zaujímavá. Kong dostal sekeru, síce fakt neviem kto ju vyrobil, ale to prestane byť podstatné po tom čo Godzilla vyvŕta dieru do stredu zeme. Ale tak účel to samo o sebe splnilo. Je to podľa mňa taký dôkaz toho, že pri určitých filmoch remake nie je dobrý nápad. ()

AxelWers

Pozor komentár obsahuje spoilery: Bola jedna Godzilla o ktorej si najprv mysleli, že je zlá, ale nakoniec bola dobrá. Potom bol jeden Kong o ktorom si tiež mysleli, že bol zlý a čuduj sa svete, nakoniec bol tiež dobrý. A potom dobrá Godzilla a dobrý Kong sa stretli v tomto filme, ale o tej dobrej Godzille si začali zrazu dobrí ľudia myslieť, že predsa len je zlá a zavolali si na ňu dobrého Konga. Ale potom sa ukázalo, že zlá Godzilla nie je taká zlá ako si dobrí ľudia mysleli, to len zlí ľudia chceli, aby si dobrí ľudia mysleli, že je zlá, lebo chceli zostrojiť svoju vlastnú Godzillu, ktorá by bola dobrá, ale niečo sa posralo a z ich dobrej Godzilly bola zrazu zlá a zo zlej Godzilly, ktorá bola pôvodne dobrá, sa zrazu zase stala dobrá, lebo spolu s dobrým Kongom sa pustili do tej zlej Godzilly, ktorú si zostrojili zlí ľudia. Ak vás táto zlátanina zaujala, pozrite si film. ()

helraiser

Tak příběh je v podstatě jednoduchý, dvě .ega potvory si chtějí dát po tlamě a to je tak vše. Takže jednoduchá zápletka, která neoslní, co ovšem oslní tak je vizuál, ten je opravdu boží a dále co se fajn tak je monsters přesdrzkovaná na kterou se celkem fajn kouká. Odreagovačka to je dostačující a v kině by to byl jistě zážitek díky efektům, ale u mě to je tak průměrná podívaná. ()

Torgal

Tá mytológia čo sa tu snažia budovať, to je taký nebetyčný blábol. A do toho cesta do stredu Zeme kde žijú prerastené jašterky. Príbeh je strašný trash, o to horší, že sa berie totálne vážne a osudovo, pričom núti svojich protagonistov hovoriť a konať ako by boli po lobotómii. Obzvlášť linka s konšpirátorom a deckami je pekelná. Fakticky tu funguje len jediná vec a tá dala filmu meno. Súboje monštier sú natočené s ťažkotonážnou drvivosťou a majú vymazlený vizuál, aspoň toto si režisér postrážil. Na dobrý film je to ale sakramentsky málo a tej akcie nie je dosť ani na to, aby to bola aspoň zábavná blbosť. 4/10 ()

tranquill

"Může být jen jeden Alfa!" Ať si kdo chce, co chce říká, toto je moje krevní skupina! "Co to, sakra, je?" No přece supertitáni, a vůbec monstra! :-) ()

Hellierer

Splnění všech nerdovských vlhkých snů a ultimátní blockbuster, který má překvapivě vstřícnou stopáž (na dnešní poměry), díky níž to uběhne jako voda. Vztah mezi Kongem a malou holčičkou, což je věc, u níž jsem očekával, že bude spíše otravná, zde nakonec funguje velice dobře i po emocionální stránce, a ani zbytek lidských hrdinů zde úplně neotravuje. Hlavní hvězdou jsou ale samozřejmě dva titáni, kteří si jdou po krku a když se to mele, tak se to mele opravdu pořádně. Je skutečně fascinující, kam až jsme se s vizuálními triky dostali. Do toho hraje řádně opulentní hudba, kdy si celou dobu bude člověk říkat, jaká to je škoda, že to nemůže vidět v IMAXu (snad kina brzy otevřou a tuhle flákotu tam uvedou). No a snad to bude mít dostatečný úspěch, abychom tu MonsterVerse ještě nějakou dobu měli. BTW: Rebecca Hall je stále krásná a nad Millie Bobby Brown taky budou slintat za chvíli všichni. ()

Lance Reddick zemřel ve věku 60 let

29.11.2022

Druhá Duna mění datum premiéry

Druhá Duna mění datum premiéry

01.07.2022

Studia Warner Bros. Pictures a Legendary Pictures oznámila nová data premiér pro své dva stěžejní snímky. V obou případech se jedná o sequel k úspěchům z období pandemie, kdy každý film vydělal více… (více)