Čistej zen a osobák. Popkulturní masturbace, Chinatown, přepálená stopáž, Amazing Spider-Man, zmlácený děcka, schizofrenie, R.E.M., moře fejků a Cobainova kytara. Nechoďte na to, nedáte to. Never My Love.(23.5.2018)

• POMO

Zdlouhavé bloudění po LA, potkávání lidí a zažívání bizarních věcí, které ale spolu ne a ne zajímavě zasouviset a něco někam posunout. Atmošku má film fajnou, noirovou, s odkazy na Hitchcocka i Lynche. Nemluvě o sexy holčinách, především hlavní femme fatale, která Garfieldovi zamotá hlavu. Scénáristicky je ale film nefunkční, rádoby intelektuální prolínačkou neo-noiru s popkulturními ornamenty a hlavně slabým rozulením, ve které divák marně věřil jako v záchranu. Fajn (popkulturní) soundtrack. [Cannes](17.5.2018)

Máte rádi pohyblivé obrázky? Století Ovocného netopýra? Kolíka Aťsepicnu? A vůbec: Čtyřicet dva! (čili 2,5*)(16.8.2018)