Tell Me How I Die

Farmaceutická společnost provádí výzkum nové psychedelické drogy, která člověku umožní znovu prožít jakoukoliv vybranou životní událost tak, jak se reálně odehrála. Přímo ve výzkumném zařízení následně probíhá klinický test na skupině dobrovolníků. Přihlásí se i mladá studentka Anna (Virginia Gardner), která po aplikaci drogy obdrží děsivou vizi ohledně budoucnosti, v které všichni zúčastnění zemřou. Úmrtí skutečně přibývají a dosud přeživší zjišťují, že zde existuje někdo, kdo ví o jejich osudu naprosto vše. Podaří se jim zvrátit nevyhnutelné? (Psychor)

bourec

Po začátku filmu jsem si říkal,proč film neviděl nikdo z hororovejch fandů z mý topky,a proč tomu Livingbrept dal čtyři hvězdice a hrozně to chválil.Po konci je mi to jasný.Je to slabota.40%. ()

majo0007

Všetok budget zrejme smeroval do otrasného digitálneho sneženia takže tu máme ešte otrasnejšie "herecké" výkony (najmä ten šikmoočko bol knockout do oka a uší). Škoda, scenár bol zaujímavý. ()

MatejNosal

Spočiatku to vyzeralo celkom slušne príchod do strediska cez zasneženú krajinku pripravoval na druhý shining :-D no nestalo sa tak a film upadol do nudneho slasherového stereotypu bez jedinej dobrej vraždičky takže idem na dve hviezdičky. (49%) ()

Magika82

Snad mé nejkratší hodnocení v historii: Mohlo to být lepší, ale také to mohlo být horší. Scénář dával poměrně značný potenciál. Avšak, chyběl mu jeho blízký přítel - kapitál... Celková známka proto také průměrná, tedy Dobrá. 55%, a tedy 3 hvězdy... Pozn.: Na zkrácení večerní chvíle, není-li lepší zábavy, snímek zajisté vystačí. ()

Hernycztek

Samotná myšlenka budoucnosti, že vše co se stane, je dávno naplánované je super, něco na způsob Final Destination. Faktem však je, že se tu dalo vymačkat o mnoho víc. Herecké obsazení je velice dobré, všechny hlavní postavy jsou sympatické a ,,záporák" také dobře vybraný, i když dostal všeho všudy 5 minut prostoru. Prostředí centra bylo pěkné a se sněhem zapadaným prostředím i správně strašidelné. Bohužel děj již za moc nestál, klasická naháněčka bez špetky originality, a hlavně beze snahy strhnout diváka něčím zajímavým. Takže takový průměr pro jedno shlédnutí. ()

BlackHood

Nebylo to úplně špatné. Hlavně ta myšlenka byla zajímavá. Avšak našlo se tady plno zbytečných linií, bez kterých by byl film mysterióznějším a méně nudnějším. (pro ty, kdo viděli, tak mluvím o té dějové linii s doktory). Kvůli tí jsme se hned na začátku dozvěděli, že se jedná lék na zlepšení paměti. Mnohem lepší by bylo, kdyby to začalo rovnou tak, že banda lidí jde do nějakého testovacího střediska, aby otestovali novou betu nějakého neznámého léku. Ale nejvíc mě nasral ten konec. Skončilo to jakoby v polovině. Bylo to jako, kdyby režisér řekl: "No, tak já už na to seru, už se mi dál točit nechce. Přidáme tam policejní houkačku a titulky. Ať si promně za mně divák domyslí, co se bude dít dál." ()

MickeyStuma

Testování léků na dobrovolnících není nic nového pod sluncem. Dělá se to i v Česku. Příběh vychází z jednoho takového testování a jako obvykle s hororovým nádechem. Začátek příběhu hodně připomíná motiv snímku ´Hráči se smrtí´, jen s rozdílem, že zde se rozdává injekce s testovanou látkou. Později se dostaví podivné vize a pochybnosti. Ve zmíněném snímku každý jednotlivec vidí svou minulost, tady naopak vidí budoucnost. Výzkumná budova stojí někde na samotě a venku silně sněží. Další společný motiv exteriéru s mnoha snímky podobného ražení. A co ti testovaní dobrovolníci dělají? Po všem tom vidění a vzniklých událostí se snaží z ústavu uprchnout. Takže známá šablona již po mnohokráte, tentokrát však v umírněnějším vizuálu. Vyprávění je poklidné a nijak zvlášť děsivé. Co se týče potemnělé atmosféry, dejme tomu, ale celkově chybí nějaká ta energie a dějový potenciál. Námět, byť nijak zvlášť originální, je slibný, avšak scénář nakonec vyznívá nudně a absolutně ne děsivě. ()

ANTYCHRYST

Nuuudaa Nuuudaaa nic jiného a to Jsem se Tak těšil, jelikož nápad klinické studie v sobě skrývá mnoho morbidních představ a možností. Herci mi opravdu nesedli.. příběh, atmosféra, prostě nic..Žádné překvapení.. něco.. cokoliv co by mě na filmu zaujalo.. Jestli to má bejt Slasher taak velká slabota. 15% ()

intro

Celkem slušný horor se zajímavou zápletkou. Nenudil jsem se, ale víc než na lepší průměr to nebude. Na nedělní zabití nudy to stačí. ()

Mamlas

Nadějný začátek - laboratoř, dobrovolníci, výzkum podivného léku. Někteří dobrovolníci po užití léku začnou vidět chvilku do budoucnosti. Bohužel pak se to láme a mění ve skupinku pár ludí pobíhajících pořád dokola po baráku, kteří něco chaoticky dělají, aby unikli. Stává se to monotónní a nepříliš zajímavé. (42%) ()

Sharlis

Myšlienka je perfektná. Bohužial prevedenie (i herecké) nedosahuje úroveň, ktorá je žiadúca pre vyššie hodnotenie. Ako je spomínané v komentároch, ak by to do ruky dostali skúsenejší tvorcovia, tak to mohlo byť ľahko i na plné hodnotenie. ()

Ayax odpad!

Hrozitánske herecké výkony ... Hlavne ten s tým úľom na hlave...Sra*ka natotál... Nedoporučujem ani v nedeľu po opici.. 0b ()

hronikpetr

Dobrá myšlenka, která sice již v nějakém tom filmu už byla, ale na mě působí hrátky s vizemi budoucnosti velmi kladně. Děj není nejhorší, menší chyby se tomu dají odpustit a za shlédnutí si myslím že tento film rozhodně stojí. Alespoň podle mého názoru ano. Do 5 hvězd zde chyběl asi jen konec, který jsem čekal , nebo alespoň uvítal trošku jiný. ()

Martin29

Anna nemá peníze tak hledá něco čím by je získala. Dostane nabídku na zkoušení léku, který má pomoct proti alzhaimerovi. Jsou rozděleni do dvou skupinek jedna dostane ten lék a jedna pouze placebo (náhražku). Díky tomuto léku vidí budoucnost a zjišťuje, že jich tam někdo zabíjí. Nápad provedení a zpracování je dobré. Herci jsou též hodně dobří dořešit jen trochu scénář (je zde řečeno, že je chce všechny zabít a ona přežije a absolutně ho to netíží) bylo by to vynikající. Lepších 60 procent sice si za týden nevzpomenu o čem to bylo (jediná zapamatovatelná scéna je zabití v pasti na medvědy), ale i tak převládá dobrý pocit ()

LoneLion

Začátek filmu mě zaujal hned. Pak už jsem jenom čekal, co se z toho vyklube. Námět dobrej, ale chyběla mi tam větší akce. Nevím proč, ale bylo to trochu předvídatelný (po zjištění, co jim to vlastně píchli za svinstvo). Exteriery nic moc - počítačový sněžení :-) a docela jsem se divil, že v takovým komplexu nebylo víc personálu :-) Jinak dobře zpracovaný, napínavý a hlavní hrdinové (ač teen vypatlanci jako vždy) mi byli sympatičtí. Konec jsem moc nepochápal vzhledem k tomu, že si šlehla pořádnou dávku a vlastně k ničemu, protože to vrahoun stejně předpověděl. Líbilo se mi to a manželce o trochu víc takže 4* ()

Majkowski

Abych byl upřímný, tak jsem od tohoto filmu čekal mnohem víc. Ze začátku jsem byl trochu zaujmutý, ale zhruba v polovině filmu jsem se začal Neskutečně nudit. Byla to pro mě obrovská výzva dodívat se až do konce. Zvládl jsem to, ale lituju toho ztraceného času. Ale jednu věc musím pochválit - počítal jsem s tím, že Ryan Higa nezvládne skutečné herectví, ale k mému překvapení to zvládl dost dobře. (40%) ()