V mysteriózním thrilleru se skupina studentů medicíny snaží získat odpověď na otázku, zda existuje život po smrti. Opakovaně se dostávají do stavu klinické smrti, avšak stále nebezpečnější experimenty si na každém z nich vybírají svou daň... (Falcon)

Kozlowski8

Remake známého snímku Joela Schumachera z roku 1990 o experimentech skupinky mediků s prožitky ve fázi klinické smrti a jejich následcích. Oplevův počin nelze hodnotit jednoznačným palcem dolů, ale ani jej nelze nijak vyzdvihnout. Je to celkově velmi průměrné, včetně hereckých výkonů. Film s Julií Roberts, Kevinem Baconem, Oliverem Plattem a dalšími měl větší koule a celkově lepší atmosféru. 55%. ()

Kontryhelka

Trochu jiný než původní. Člověk znající vynikající Hráče z roku 1990 má srovnání,jako já a můžu říct,že to opravdu nesahá tomu původnímu ani po kotníky. Musíme se na to dívat jinak. Pointa je stejná,ale jinak je všechno prostě nalevačku. Přece jen mladší generaci se asi tenhle nový bude zdát prima, ale mně to prostě nesedí. Herci nesympatičtí, věčně na tahu, zdrogovaný a nadržený. Mám ráda původní film a na tenhle jsem se podívala ze zvědavosti,ale zkušenost mně měla naučit, že máloco se povede,pokud jde o remake původního díla. S bídou dvě hvězdičky. Hnusné a odfláknuté. ()

buchannon

Kolotoč smrt - mimotělní zážitek - oživení, smrt - mimotělní zážitek - oživení, smrt - mimotělní zážitek - oživení... Bohužel však nefunguje tak zajímavě jako v originále z roku 1990. ()

vinnetou500

Pustil jsem si tenhle kousek hnedka po tom z roku 1990. Takhle v kontrastu je tohle slabej odvar. I ten dabing byl snad tenkrát lepší. Takovej... důvěryhodnější. Dialogy okopírované, toporné a vlastně už nudné, když je človék zná z původního filmu. K Flatliners jsem se dostal na tematické doporučení učitele v rámci anesteziologického bloku. ()

Kosi..

Zcela zbytečnej remake, kterej originál nepřekonává v žádnym ohledu, bohužel. Přitom původní dílo ještě vůbec nezestárlo! Asi by se na to dneska děcka už nekoukaly, páč ještě tehdy nebyly chytrý telefony? ()

yourhead

Další zbytečný remake. Škoda, mohlo se to pojmout trochu víc do hloubky a tajemna. Místo toho vsadili tvůrci na jistotu a udělali u toho laciný pseudo horor. ()

KLFPIM

Sledován stíny z minulosti, kdesi / v bezčasí trápen věčným deja vu / prožívám peklo bytí zástavy / ve vizích, které existenci děsí. ()

De Large

S pôvodným filmom to má spoločné veľmi málo. Iba to, čo robia. Nič iné. Zbytočná ducharina. Sympatický herci, slabý scenár... 40 percent... ()

StereoHearts

U nás v kine tam ani žáner "horor" nebol napísaný tak som to od toho ani nečakal, a nie som teda sklamaný že až na pár jumpscares ani moc nebol. Pôvodný film som nevidel, a teda po pozretí sem prídem zraziť hodnotenie, ale nápad ma bavil, herci sympatický. Naviac afterlife námety, teórie a všetko okolo toho mám rád :) ()

stephenking

Původní verzi jsem neviděla. Film se mi celkem líbil, až na žádné vynikající výkony herců dobré. Docela děsivé, byla jsem na tom s mými kamarády o pár měsíců stejně staří kluci a báli se. Já sebou, už ani neškubnu, protože miluju horrory tak, už jsem otužilá a vím kdy ten jump scare bude:) ale divím se, že to bylo od dvanácti zrovna v kině. ()

luco323

Námet o skupinke nadržaných študentov čo sa rozhodne navzájom sa kvôli vede zabiť je dobrý možno tak do pornofilmu, aj to som trochu na pochybách. Ono to ani nemohlo dopadnúť inak než fiaskom. Rozhodne na tomto majstrovskom diele pána Opleva nestrácaj čas. ()

Mark1983

No - po pravdě řečeno jsou noví Hráči se smrtí úplně něco jiného, o tom ani potom. I když původní film, který se mi trochu okoukal, je pro mě taky průměr, má vybudovanější atmosféru, která v této verzi do značné míry chybí. Přesto i tak má též některé pasáže, jenž dokážou jakž takž imponovat. Ovšem záleží na úhlu pohledu u každého, ale souhlasím, že tato a původní verze jsou dva odlišné filmy, diametrální. ()

Dusin

Celkově průměrný film, hororových scén je tam pomálu. Kiefer Sutherland bohužel jen velmi malá role a z pěti hlavních postav zaujal snad jen Diego Luna. Rozhodně mě napadla myšlenka, co by se stalo, kdyby to bylo skutečné, bohužel film mi odpověď nedal. :) ()

Kodousek

No co k tomu dodat, na rozdíl od remaku nebo spíš rebirthu Blade Runnera je toto slabé. Chemie mezi herci nefunguje tak jako kdysi mezi Roberts Suttherland Platt Bacon. Jedno shlédnutí stačilo, přitom původní z devadesátek jsem viděla snad 30x. Navíc mi to přišlo celé takové nedotazene, možná kdyby byla větší stopaz. 2☆ víc ani ťuk ()

rengers

Film mě doslova vyděsil, herecké výkony byly jako kdyby jste viděl hrát studenty - ( školáky ) na hru - zab mě, podívám se co to se mnou udělá!? A jéjé, mám s toho nadpřirozenou inteligenci. Poslední studentka která tím ještě neprošla křičí, rychle mě zabte také, chci aby se ze mě stala Catwomen! Vzejde s toho ubohý horůrek s vysokým rozpočtem. ()

Geckucz_csfd

za 1. Nina Dobrev nepatří do filmů (můj osobní názor) spíše do porna ona má snad víc erotických scén než filmů za 2. strašně zbytečný film ani jednou jsem se nelekl. takové malé doporučení kdo má rád originál tak ať na to nekouká ()

Jizwa odpad!

Další trapná snůška nesmyslů z lékařského prostředí. Tyhle filmy by neměly vznikat bez korekce někoho kdo se v tom aspoň trochu orientuje nebo se do toho radši vůbec nepouštět. Tak například na ER přivezou zaintubovanýho týpka se kterým nikdo nedýchá, nikde ventilátor ani ambuvak, rouru odpojenou jak kdyby to už byl dárce a dva blbečci v bílym plášti nad ním erudovaně diskutují jestli má něco s mozkem nebo s míchou. Kupodivu má ale na monitoru 99% saturace. Za další dobu se objeví další postava, aby prohlásila "ztrácíme ho", protože má respirační selhání - haha, jasně, když už asi 15 min má jen rouru v krku a nedejchá. Pak se ale ukáže, že s vysokoprahým příjmem jsou vlastně sami jen 2 studenti 1. ročníku medicíny, takže na errory jistě prostor je. Dále: zobrazovací metody, jak již název sám napovídá, jsou od toho, aby ukázaly jaký anatomický madlajs je uvnitř těla. Jako fotka - žádný barevný blesky v mozku. Největší renons, který se ale opakuje skrz na skrz veškerou filmovou produkcí: defibrilátor není k tomu, aby nahodil někoho se zástavou. Od toho pojmenování "DE- fibrilátor". Ergo dokáže zrušit fibrilaci - chaotickou elektrickou aktivitu srdce. Ne srdce zastavit ani nahodit. Dál tu máme cliché jako protrahovanou resuscitaci bez zajištění dýchání a kyslíku - na co, když můžeme střelit adrenalin přímo do srdce, to je přece víc cool. Nerozčilovalo by mě to, nebýt impaktu na nevzdělanou veřejnost, která má už tak vypláchlý mozky Růžovkou a Modrým kódem, takže se můžeme jen modlit, že od těch co todle viděli nebudem nikdy potřebovat první pomoc... ()

Scenárista Zdrojového kódu píše novou sci-fi

Scenárista Zdrojového kódu píše novou sci-fi

28.02.2021

Scenárista Ben Ripley (Zdrojový kód) před necelými deseti lety zaujal širší publikum svým originálním sci-fi s Jakem Gyllenhaalem a časovou smyčkou, od té doby se občas někde objeví spekulace o… (více)