V mysteriózním thrilleru se skupina studentů medicíny snaží získat odpověď na otázku, zda existuje život po smrti. Opakovaně se dostávají do stavu klinické smrti, avšak stále nebezpečnější experimenty si na každém z nich vybírají svou daň... (Falcon)

Han22

Remake Hráčů se smrtí není vůbec špatný film. Problém je, že všechno to dobré pochází z originálu a všechno to špatné je dílem moderní doby. Skvělý příběh se zas tak nezvdaluje originálu, režisérovi se podařilo vykrást i trošku té atmosféry originálu a kamera či hudba jsou skvělé. Režisérovi se podařilo pěkně vymyslet i různé provinění, které si postavy přinesou z druhé strany. Problémem je, že jakmile se ve filmu začne strašit, je to standartní Wanovské strašení známé z duchařin posledních 5 let a nic překvapivého. Ano leknete se, protože se něco rychle pohne nebo tak, ale za pár sekund o tom nevíte a jsou i lekačky kterých si pomalu nevšimnete, jak když něco projde za zády. Větším problémem jsou herci. V originále jsme měli 4 kluky kteří spolu soutěžili a hecovali se a jednu holku, co se jim snažila vyrovnat. Všichni zahraní skvělými herci. A všichni bílí. Taková rasová a genderová nevyváženost! Takže tu máme 3 holky a 2 kluky, nejsou ani moc mladí, nechybí černoška a hispánec a hlavně nechybí různé šukačky a vztahy. A noname herci se zkrátka Sutherlandovi, Baconovi, Baldwinovi či Robertsové nevyrovnají. Mimochodem Sutherland zde hraje také, vypadá strašně staře a smysl jeho role mě unikl, návaznost nečekejte. No a poslední věc co mě naštvala je SPOILER nečekaná smrt jedné z postav. To bylo úplně zbytečné KONEC SPOILERU. Takže dávám lepší 3*, nebylo to špatné, ale originál zkrátka miluju a tohle se mu nemůže rovnat. ()

Wally

Ani bych neřekl, že je to o tolik horší než první film...spíš jde asi jen o to herecké obsazení, kdy J. Roberts, K. Bacon, K. Sutherland nebo O. Platt mají mnohem větší zvuk a charisma než ti cucáci tady... ()

Hanys_

Vlastně lepší než jsem čekal.Hlavně herecky je to dost nabušené, ten lehce horrorový nádech tomu taky sedl, jen škoda nevyužitého Sutherlanda (když už tam byl). Závěr jsem čekal, po tom všem, kapku depresivnější. ()

HArna

Průměrný film, který ničím neoslní, ale dá se zkouknout. Podle mě má stejnou laťku jako předchůdce. Škoda, že není oroginálnější a naprosto kopíruje jedníčku, která byla taktéž průměrná.50% ()

Patrik256

Rozpočet_ 19 milionov dolarov // Tržby_ 44.9 miliona dolarov // Tržby v ČR*_ 4 625 484 Kč // Diváci v ČR_ 33 923 // Tržby v USA*_ 16.8 miliona dolarov // nezáživné predstavenie kde sledujeme ako hlavny hrdinovia bojuju so svojimi „hriechmi" s minulosti. film sa tiahne strasne nudnou ciarou poprepajany par svetlymi a strasidelnymi momentami ale to je asi tak vsetko. ()

Prochy38

SPOILERY! Po smrti postavy E. Page jsem čekal naprosto jiný vývoj. Ovšem zklamán jsme nebyl. Dobré, fakt dobré. Atmosféra se dala krájet, jedna postava sympatičtější než druhá. Sedlo mi to. Moc jako horor bych to nenazýval, ale sílu to mělo. Jen teď tu ideální pauzu do originálu?? :) ()

filipvrbik

Jakž takž zajímavé (původní verzi jsem viděl),takže bohužel neorginální- ale dá se na to dívat, takový průměr....50% ()

Trash

Pár cool záběrů, párkrát náznak atmosféry. Většinou to na mě ale působilo jak natočené pro hloupá děcka. Škoda. ()

Garch

Slibně začínající remake o hrátkách s klinickou smrtí se postupně zvrhne v docela trapný pokus o horor. Dvě jsou až moc. Nebýt Ellen Eliot Page... ()

MiaMahoney

To si tak člověk pustí ty internety, aby s nasráním zjistil, že lopaty a měňavky o5 yntelygentně rozhodly o dění v Čé Er znovuzVOLEním ožralé vepřové hlavy, která nás má následujících 5 let rePRASEntovat. Z čehož, pokud jste na druhé straně barikády, vám zákonitě jebne: temno před očima, zástava hercny, rovná čára a táhlé pípání. A vy doufáte, že tahleta klinická zmrd bude trvat přesně těch pět let, abyste na tu hrůzu nemuseli koukat a zažívat pocity enormního studu. Tohle limbo asi nebude tak špatné, řeknete si, takže protáhnete své nehmotné tělo a vydáte se na obchůzky. Poté, co proletíte stropem, oblaky i červí dírou, ocitnete se na místě, které nápadně připomíná to, ze kterého jste právě uprchli. Jenže je něco trošku jinak. Po ulicích si to štrádují černé pytle; nejfrekventovanějším českým příjmením je Rashid; z důchodců se stali žebráci; děti jsou ve škole systematicky vyplachovány a vedeny k toleranci multikulturalismu; na veřejných prostranstvích jsou vylepeny plakáty s hesly "Evropská unie - náš vzor!", "Andrej Tě sleduje!", "Buduj politickou korektnost - posílíš mír!"; v inzertních novinách patřících skupině Mafra a na značně cenzurovaném internetu si člověk může vybrat, pro který gigant (Ministerstvo pravdy nebo Agrofert) bude s nadšením a do sedření kůže bóchat; na Hradě sedí už pěknou řádku let Endy Babitch; premiérem je nějaký Mohamed Abd al Jabbar a právě vešla v platnost nová evropská direktiva Dublin VI, nařizující všem rodinám, které mají byt větší než 1+kk, povinně poskytnout azyl nejméně jedné uprchlické rodině z blízkého východu, který kompletně rozmrdali Emeričani, protože tam narazili na nedostatek demokracie (v hodnotě 60 dolarů za barel). S nasráním zjišťujete, že z pultů zmizelo vepřové, a to už je poslední kapka a impuls k tomu namířit si to k prvnímu veřejnému AED přístroji a zkratovat se plnou třistašedesátkou. Šup zpátky do reality, která sice stojí za hovno, ale furt dává jakous takous naději, že třebas jednou vezmeme rozum do hrsti... Mimo toho bych se ráda dočkala zpracování tématu trochu rozumněji, bez bubavé, brakové paranormální stránky, která vytváří zbytečná klišé a téma dehonestuje. Sice to má sympatickou Stránku, Ninu a Kefíra HrajusinadoktoraHouse, zbytek osazenstva je ale napřesdržku, a to v čele s odporně slizkým Diegem Měsícem, ze kterého se mi zvedal bachor, čepec i kniha už u té trapné Hříšnětaneční Havananajt pičoviny. S původními Fletlajnery nesrovnávám, neboť jsem je viděla už někdy za minulého života a paměť si zrovna vzala dovolenou. Dnes to bude za 2,5. ()

H4ku11

Zo začiatku som mal celkom pocit, že to má film dobre našliapnuté a bol som naozaj zvedavý kam sa dej posunie, ale potom sa to pekne pokazilo. ()

Flopik

Rovno poviem čo sa hororvej stránky týka veľmi slabé.Raz či 2 krát ma trhlo ale inak nič.Herci sympatický a príbeh celkom baví.Aj keď by som to aspoň o 20 minút skrátil.Koniec mi prišiel taký na silu.Nejako sa to proste muselo uzavrieť tak si vyberme tú najjednoduchšiu cestu.U mňa čistý priemer. ()

Hernycztek

Tak tu máme pohled na dosud nezodpovězenou otázku ,,co bude po smrti?,'' který z hororového hlediska nenabízí absolutně nic, avšak jako thriller pro nenáročného diváka to bude dostačující. Nejsou tu žádné jump scares, žádná atmosféra, ani žádné úmrtí. Obsazení je slušné. Všechno jsou to sympatické postavy a hlavně jsou tito herci ostříleni mnoha filmy, takže jsou jejich výkony přesvědčivé a dobře se na ně dívá. Mínusem je dopředu předvídatelný děj, který ještě podtrhla nulová snaha o nějaké překvapení, nedejbože zvrat. Závěrečné rozuzlení je tak nedostatečné, ale vzhledem k tomu, že jsem tohle všechno očekával, z toho nejsem zklamaný a když do toho půjdete bez očekávání i vy, také nebudete. ()

Blueeyes

Takže Hráči se smrtí - mladší, technologicky vychytanější, ale nudnější verze. Prosím vás, já jsem fakt posera roku. A když už i já uznám, že jsem se u hororu nudila, je to neklamná známka toho, jak nestrašidelné to bylo. No fakt, normálně jsem šla i v noci po chodbě, zhasnuto a nic se mi nedělo :-) A to z chlapečka s červenou kapucou z původní verze jsem měla slušné trauma pěkných pár let. Ne, dávám dvě hvězdy, jednu za příjemný návrat Kiefera Sutherlanda a druhou za ten nápad jak naspeedovaní se vraceli hrdinové zpět. Jinak za mě veskrze zbytečná záležitost a smysl jejího zrodu mi upřímně dočista uniká. ()

fisus

Mrzí mě to zdejší hodnocení (58%).Byl jsem po projekci velmi spokojený,bavil mě i ten trochu pomalý začátek a hororová část byla opravdu super.Mám rád originál a remake nezklamal (Sutherland potěšil ). ()

Silencia90

Působilo to na mě lépe, než 27 let stará předloha, nicméně na základě tohoto tématu by se dalo vymyslet něco mnohem zajímavějšího. ()

Scenárista Zdrojového kódu píše novou sci-fi

Scenárista Zdrojového kódu píše novou sci-fi

28.02.2021

Scenárista Ben Ripley (Zdrojový kód) před necelými deseti lety zaujal širší publikum svým originálním sci-fi s Jakem Gyllenhaalem a časovou smyčkou, od té doby se občas někde objeví spekulace o… (více)