House of the Dead

• Německo House of the Dead (více)

Skupina teeanagerů je přivedena kapitánem Kirkem (Jürgen Prochnow) na opuštěný ostrov. Zde se má konat velká party. Bohužel zde čekají pouze hladové zombie. Naštěstí se ukáže, že kapitán Kirk je blázen do zbraní a ani druhá strana tak nebude zcela bezbranná. Boj proti nemrtvým může začít... Filmová verze oblíbené videohry s originálními scénami ze hry. (Pohrobek)

Hellblazer

No kurva...neviem ako začať, prvých 20 minút bolo vážne nudných a vlastne ich môžete preskočiť, pretože tento B-čkový ( teda skôr C-čkový ) filmík nemá žiadny dej a tak vám nič podstatné neunikne ( teda až na pár obnažených mladých dám ). Potom sa to ale rozbehne a útok na chatu ktorú obliehajú stovky zombie nemá chybu. Neskutočné množstvo bullet-time ( každá postava má minimálne jeden spomalený záber pri ktorom ich kamera obletí a oni nahodia riadny bad-ass výraz ) prelínané zábermi z hry. Nebudem tu rozoberať to, že herci sú príšerní ( teda až na hlavnú hrdinku ktorej veľké proporcie nezabudnú na konci filmu zvýrazniť ) a podobne aj dialógy, ktoré sú nechcene smiešne. Nemal som Uweho rád, pretože som si myslel, že točí nudné sračky ( Alone in the Dark, BloodRayne ) lenže pán režisér dokáže natočiť aj zábavnú sračku a to sa mi páči.... ()

jojinecko odpad!

Čo môže byť debilnejšie ako pozerať film Uwa Bolla, síce v pôvodnom znení s titulkami,ale všetko to je ešte "okorenené" polským dabingom ktorý je monotóne nahovorený jedným chlapom???:) Úžasný zážitok to bol, to je fakt:) Film sám o sebe nepotrebuje komentár, skrátka ďalšia megastupidná "bollovina"... ()

jonyyy

Naprosto nelogická slátanina. Všechny slečny z večírku prokazujou, že snad musely mít černý pásek, zbrojní pas a já nevím co ještě, ale i přes to jsem se bavil. Hudba sedla, bojové scény se líbily. Asi se vám to nebude líbit, ale u mě za 50% ()

HellFire odpad!

Uwe musel jeste urcite zaplatit, aby mu nekdo tuhle sracku vydal. Jinak si nedovedu vysvetlit, ze uz po precteni scenare ho nevykopali z5 do Nemecka. Snad v pulce zaberu jde videt mikrofon a cely film je spise spatna pohadka nez nedej boze horor. Pri scene, kdy vsichni s drsnyma ksichtama postupuji a kosi hordy zombie sem nevedel, jestli se mam smat nebo plakat. Ubohost, se ktreou jen ztratite hodinu a pul sveho zivota. ()

eraserhead666

Bruno Mattei zemřel, zbyl nám Uwe Boll, o němž novinář Roger Moore řekl: "Kdo je Uwe Boll a proč nenávidí diváky? Německý specialista, jednoosobový blitzkrieg kýče, nejhorší filmař dnešních dnů". Mé první setkání s tímto německým umělcem a hned takové zklamání. Zklamání z toho, že díky jeho aureole filmového packala jsem čekal něco mnohem horšího. A ono ne, ona to je docela pěkná prdel bez hlavy a paty, ale určitě ne nejhorší film, co jsem viděl a Boll určitě není nejhorší režisér. Bavily mě popkulturní odkazy, hlavně kolem postavy Jurgena Prochnowa (těsně před tímto jsem si pouště sedmou část Star Treku, v níž Kapitán Kirk zemře) - Prochnow fakt potěší. Jsem rád, že jsem to viděl, ve slabé chvilce si to snad i někdy pustím znovu, ale každopádně, rád se podívám i na jiné Bollovy filmy. 1,5* ()

SOLOM.

Uwe Boll se už za ta léta stal opravdovou „legendou“ mezi režiséry (bohužel ne však v dobrém slova smyslu) a především noční můrou po pařmeny her. Já jsem od něj viděl už dost filmů (většinou však jiného nežli hororového žánru – z něho jen Seed a Alone in the Dark), takže jsem se snažil jeho ostatním „hororovým předělávkám PC her“ vyhýbat co to jen šlo. I já jej kdysi označoval za největšího tragéda, ale jak se má sbírka hororů rozrůstala a já narážel na další a další režiséry (jak dobré, tak i ještě větší kokoty), musím se mu omluvit a jsem rád, že jsem tu petici na netu, co kdysi kolovala, aby už netočil filmy, nepodepsal. Pokud si totiž na jeho styl zvyknete a začnete srovnávat kupříkladu s těmi „patlaly“ od Asylum či Nu Image uznáte, že on přece jenom trošku talentu skutečně pobral. House of the Dead (hru) jsem nikdy nehrál, každopádně film jako celek za moc nestojí, ale zas na druhou stranu se u něj skutečně místy alespoň trošku pobavíte. Nebudu se tu bavit o obnažených holkách (to je k vidění už skoro všude), ale to propojení céčkových efektů, Matrixu, stupidních hlášek a hlavně hodně slušného hudebního doprovodu místy skutečně navodilo celkem příjemnou podívanou. Ano uznávám, že to žádná bomba není, ale já u toho neusínal, zasmál jsem se a s přivřením oka mi tu ani ty „rádoby“ zombie (co dělají salta, jsou ultra rychlé, používají zbraně, plivají kyselinu, atd…) moc nevadily. Bohužel je tu však taky kvantum tvůrčích chyb, které nelze přehlédnout, i proto tomu prostě nemůžu dát ani průměrné hodnocení. ()

Sofia odpad!

Pokud od filmu neočekáváte nic víc než tupý scénář, debilní herce a špatně namaskované zombíky, jste tady na správné adrese. U mě je tohle jasná definice odpadu. ()

Jenda odpad!

Originální scény ze hry asi mají být lákadlo, když o tom distributor píše. Právě ty jsou vedle dřeváckých hereckých výtvorů, dementních dialogů, a ostatních nesmyslností, to nejhorší. Jediné filmové umění jsou digitální triky okopčené z Matrixu. Jako plus vidím jen jména některých postav (možná že nejsou cílená) - kapitán Kirk, Casper a McGyver. Celkově je to další shit z Bollovi produkce.:-( Jestli takhle podělá Boodrayne, tak ho dojedu osobně pohřbít. ()

ARI50

Vidět obal přečíst si popis a běžet do dvd půjčovny a rychle pustit film a pak huba dolů šok a co to doprdele mělo být. ()

mm13

...ani nehodnotim, ja len som skusil, ale nedalo sa dopozerat. skoda aj tych 40 minut co som vydrzal. vyhnite sa oblukom, ono to nie je ani take strasne ako sa pise, je to skratka zly film, nicim zaujimavy. ...ked sa povie ko..tina!!! ()

bouncer odpad!

Uwe Boll je postrach číslo jedna. Jeho filmy nemůžu nazvat ničím jiným než "sh*tem". House of the Dead je kultovní videohra, která je však prakticky nepřeveditelná na plátno. Asi podle toho vypadá výsledek. Trapný příběh, neskutečné blbosti, nesrovnatelnosti, trapné efekty...ruce pryč ()

Terva

Smrt přichází… Utíkej. Filmová verze oblíbené videohry s originálními scénami ze hry. Jeden z filmů Uwe Bolla, co mě zklamal. Uwe má na víc, ale tohle je ošahané klišé. Scénář : Dave Parker a Mark A. Altman. Kamera : Mathias Neumann. Hudba : Reinhard Besser a Oliver Lieb. ()

prsvl odpad!

Je to tak trapný až je to zábavný. Ne počkat, ani zábavný to není. Je tam tolik kravin, že mě to úplně odrovnalo a nejlepší na celym filmu je, jak se tam úplně nevhodně objevují ukázky ze hry. ()

corpsy

Uwe je fakt borec ( v inom zmysle slova ). Adaptácie videohier majú už tak problémy ( väčšinou sú to umelecké prepadáky ) a ešte k tomu toto, Boll to vôbec nezlepšuje. Skoro vôbec ma to nebavilo. ()

Kryton odpad!

Tak tento film je zacatek konce vsech videohernich adaptaci. Btw. Co udělat hru kde se zabije postava Uwe Bolla , treba by si i on sam zahral sam sebe a konecne bych se na jeho film tesil! UPDATE: už tomu tak bylo a to v POSTALU! Die Uwe again! ()

kikuka odpad!

..tomu hovorím úúúžasne strašidelné budovanie napätia..plazivá temná atmosféra lesov na Ostrove mŕtvych a výpady zombie..jeden má čo robiť..skutočne..čo baf!, to ma triaslo..smiechom..a ono je to vlastne na zaplakanie.. ()

Další evoluce HALO?

Další evoluce HALO?

12.06.2005

Vy všichni kdo jste trávili dlouhé hodiny palbou do odporných emzáků ve famózní pařbičce od Microsoftu, máte nový smysl života! A sice držení palců, nebo radši pěstí, aby vaše milované HALO: COMBAT… (více)