Grinch

• Portugalsko Grinch (více)

Raději se mějte na pozoru! Je zelený... Je lakomý... A nenávidí Vánoce! Grinch je věčně špatně naladěný zelený chlupáč, který žije v jeskyni na vrcholu hory s výhledem na vesnici Kdovice. A zrovna v době, kdy se Kdovíci z Kdovic horečně připravují na oslavy nadcházejících svátků, Grinch přichází se závažným rozhodnutím. Skončí Vánoce jednou provždy a ukradne vesničanům všechny jejich dárky i ozdoby. Nakonec ale i on pochopí, že skutečné kouzlo Vánoc netkví v zářivé výzdobě a nových hračkách. Role Grinche se v půvabné komedii, která vznikla na motivy osobité a oblíbené knihy Theodora Seusse Geisela, ujal geniální komik Jim Carrey. (Bontonfilm)

Nika644

nemyslím si,že je to vánoční hovadina. Je to zábavní vánoční film který jsem viděla X krát a klidně bych se na něj podívala znova:) Prostě super! ()

FanOfMovies

Asi bych film hodnotil jinak, kdyby nebyl film součástí mého dětství, a kdybych neměl tak rád Jima Carreho. Každopádně o Vánocích musí běžet na obrazovkách! ()

zimi

Koukám, že co komentář to jinej názor a rozdíly v bodování a já se moc a moc bavil!!!!!!!!! Originální, čím víckrát jsem to viděl, tím víc jsem se smál! Miluji když jsou pohádky pro děti i dospělé a co předvedl pan Svěrák, klobouk dolu, nejlepší výkon Jima Carreyho. Skvělé hlášky! Nemůžu jinak než 5 * ()

GRl3V

Kdybych se na tenhle film podíval kdykoli jindy než o Vánocích, tak asi moje hodnocení bude přinejlepším poloviční, ale protože jsem ho o Vánocích viděl, tak půjdu takhle vysoko, a to z jednoduchého důvodu. Grinch je sice typicky americká slátanina, ale navozuje příjemnou vánoční atmosféru, no a Jim Carrey opět předvedl co umí nejlíp, bavit diváky za každou cenu. ()

Hansk75

Pro tohle zkrátka nemám pochopení a absolutně mi to nesedlo... Zrovna teď k tomu sedím zády a absolutně nemám potřebu se otočit čelem. ()

Kami

Ten, ten, ten...Ten Grinch! Tohle je prostě paráda a na mé Vánoční telce to prostě nemůže chybět. Jim Carrey a jeho klasické grimasy zvedají level zábavy do výšin. Ne každému sedne, ale komu jo, ten se tradičních Vánoc s Grinchem už nevzdá. ()

janejudyjune

Velká vánoční show po americku se zeleným hrdinou v hlavní roli. Jak už tady někdo zmínil je to hovadina, ale natolik úžasná, že se stala mou každoroční součástí Vánoc a stále mě ještě nepřestala bavit. ()

Terik88

Tento film je pro mně srdcovka již od mého dětství a nemůžu ho nehodnotit, jak jinak než kladně. O žádných Vánocích si ho nenechám ujít. Jim Carrey a jeho nenapodobitelné grimasy nemají konkurenci. I po zábavné stránce je tento kousek parádní. Prostě na mně dýchne úžasnou vánoční atmosféru. (I když Grinch je na začátku hodně proti Vánocům). ()

vajgl7

Tato tzv. Vánoční pohádka mne nijak neoslavila a řekl bych,že je to jeden z nejnudnější filmů ve kterém se objevil J.C., co jsem viděl. Zárověň jedna z nejhorších "VÁNOČNÍCH" pohádek. ()

Morrigen

A já se prostě bavila... Sentimentální až hanba, dobro vítězí nad zlem, prostě Vánoce - čas klidu a míru. Maska Grinche hoodně povedená a jasná narážka (nebo parodie?) na Vánoce propadající se víc a víc do sféry konzumu byla takovým milým poselstvím pro budoucí generace. Přesně film na Vánoční odpoledne s tácem cukroví a skleničkou punče. ()

Symfonická show Christmas in Hollywood

Symfonická show Christmas in Hollywood

02.12.2023

Risk nebo zisk?

Risk nebo zisk?

09.03.2005

Když sklidí první díl úspěch a druhý jej ještě podtrhne, jeden by řekl, že by to mohlo stačit. Ovšem nutkání vyrýžovat ještě nějaký ten zlatý valounek z filmového řečiště bylo příliš silné. I pro… (více)