poster

Paddington 2

 • Velká Británie

  Paddington 2

 • Francie

  Paddington 2

 • Slovensko

  Paddington 2

Komedie / Rodinný / Fantasy

Velká Británie / Francie, 2017, 103 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Streeper
  ***

  Moc jsem se na pokračování Paddingtona těšila, vždyť, kdo by neměl rád to chlupaté a až moc příliš vstřícné stvoření? Jednička se mi moc líbila, byl to ten typický anglický humor, který miluji a celkově ten film byl krásně roztomilý, ale pokračování už se mi tolik nelíbilo, přišlo mi to až moc dlouhé na rodinný film, takže jsem se malinko nudilo a všimla jsem si, že děti v sále to taky nebavilo, jelikož neustále utíkali někam jinam, takže délku filmu považuji za velké mínus filmu a také už mi to nepřišlo tolik vtipné. Jednička je prostě lepší.(5.12.2017)

 • Rominator
  ****

  Medvídek Paddington se snaží vydělat peníze, aby mohl koupit narozeninový dárek pro tetu Lucy, ale vše se zkomplikuje, protože je odsouzen za krádež, kterou nespáchal a končí ve vězení... Příběhu by se dalo určitě něco vytknout, ale malý i velký divák si film užije a dobrá nálada trvá od začátku do konce. Hugh Grant nebyl špatný. Za Brendana Gleesona (Knuckles) palec nahoru. I don't do nothin' for no one for nothin'.(10.5.2018)

 • hroubek
  ****

  Paddington se vrací a znovu je to kvalitní zábava. Na Paddigtona jsem se těšil a jsem rád, že se film dost povedl. Film má v sobě tu správnou pohádkovou esenci naivity, dobrodružství, zábavy, hravosti, morálního poučení a dobroty srdce. Jo, napsaně to z ní divně, a mé cynické já se tomu také diví, ale je to to tak. Na Paddigtona se kouká velmi dobře, jelikož tvůrci v čele s režisérem krásně vystihli dané kouzlo Paddigtonových dobrodružstvích. Režisér Paul King odvádí velmi dobrou práci a u několika scén jsem si řekl, že se hodně inspiroval filmy Wese Andersona a to mě udělalo velkou radost. Radost mě udělalo i perfektní obsazení, které nezklamalo a to ať už jde o Sally Hawkins, Hugha Bonnevillea, nebo parádního Brendana Gleesona s perfektně přehrávajícím Hughem Grantem, jenž si svojí roli užívá jak to jen jde. Parádně funguje humor(prádelna, umývaní oken, vaření ve věznici) a i akční scény(honička, vlak, útěk). Paddigton 2 je krásná a hravá pohádka, která mě zahřála na srdci a vykouzlila upřímný úsměv.(21.12.2017)

 • orkadimenza
  ***

  TROCHA SPOILERŮ. Zidealizovaný Londýn, zidealizovaná věznice, zidealizovaný plán útěku a celkově i bájná historka o pokladu ve 21. století. Zásadní problém je, že ty děcka to můžou fakt vzít vážně. Byl jsem chvílemi tak nadšený z toho, že vidím originální prvky humoru a oproti jedničce inovativní zápletku se spoustou sympatických postav, až se ze mě po východu z kinosálu málem stalo stereotypní sluníčko, které stejně jako Paddington pro slova "Hezký den" a "Mějte se krásně" nezajde daleko. Chápu, že ta vánoční atmosféra to extrémně vyžaduje, jenže čeho je moc, toho je příliš a kýč nového rozměru kazil jinak pěknou podívanou. Vždyť i ten záporák Phoenix a soused Capaldi byli tak komičtí, že se jich nešlo bát! Musím pochválit povedenou narážku na policii a nakonec došlo i na city, jenže právě příklady jako proměna Knucklese, veselý útěk balonem a růžoví vězni tančící do taktů muzikálu jsou důvodem, proč s hodnocením dvojiky Paddingtona nemohu zajít výš.(20.12.2017)

 • matolas
  ****

  Na medvedí chlp rovnako dobré ako jednotka. Vtipy pre všetky vekové kategórie, poteší milión kameo rolí z celej Británie (Ayoade!) a celá epizódka vo väzení je perfektná. P. S.: Všimol si niekto, že okrem Capaldiho postavy (mimochodom, životná rola), majú všetky ostatné postavy v podstate dobrý koniec?(8.12.2017)

 • - Film mal ísť do distribúcie na území Spojených Štátov pod hlavičkou Weinstein Company a Dimension Films, ale po obvineniach zo sexuálneho zneužívania proti zakladateľovi Harveyho Weinsteina, sa spoločnosti Heyday Films a StudioCanal začali obzerať po ďalšom americkom distribútorovi. Verili, že film pre deti by nemal byť spojený s Weinsteinovým škandálom. (Scraffy)

 • - Celosvětová premiéra proběhla 5. listopadu 2017 v Londýně. (Varan)

 • - Natáčelo se v těchto datech: 28. 6. 2017, 17. říjen 2016 až leden 2017, 2. až 7.duben 2017, 12. červen 2017, a od 22. do 27. června 2017 v Anglii a Irsku. (Varan)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace