Nastala chyba při přehrávání videa.
 • aLPaC
  ***

  Ze začátku velmi milá a zábavná komedie s mým oblíbeným Kevinem Baconem, který je jakožto nezkušený mladík dost sympatickej. Tolik už tomu není u jeho kolegyně slečny McGovern, která na mě působila jak studenej čumák a být Kevinem, šel bych radši do tý druhý buchty. Každopádně postupem času to začíná být až moc zdlouhavé a posledních zhruba dvacet minut, kdy se snažili o dítě už mě vyloženě nebralo.(4.7.2013)

 • JohnnyD
  ***

  V prvom rade drvivá väčšina toho bohovského castingu je v scénke počas záverečných titulkov. A bohužiaľ platí to aj pre Dana Aykroyda, Johna Candyho a Billa Murraya, ktorí sú jediní vtipní v tomto filme. Inak je to viac dráma šmrcnutá pár absurdnými scénkami a nedal by som ruku do ohňa za to, že tvorcom Scrubs neslúžil tento film ako inšpirácia. Predpokladám, že She's Having a Baby plne docením, keď si budem zakladať vlastnú rodinu.(30.7.2013)

 • Pohrobek
  ***

  Jake(Kevin Bacon) stále sní o své spisovatelské kariéře. Avšak, když po dokončení školy pojme svoji lásku Kristy (Elizabeth McGovern) za manželku pohřbí tak zároveň své spisovatelské plány. Živí se reklamami. Brzy se může ze svého pracovního i všedního dne unudit k smrti. K odreagování mu zbyly pouze sny. A pak dostane Kirsty rodiči vysněné děťátko... Tichá, obyčejná, satirická pohádka se skrytým významem.(26.3.2005)

 • Streeper
  **

  Asi jsem očekávala něco více vtipného a živějšího, něco ve stylu filmu Hořkost. Hlavní herci jsou vážně skvělý, hlavně Kevin Bacon mě dost mile překvapil, ale dějová linka tam trochu vázne, neupoutalo mě to na celou dobu filmu, musela jsem u toho něco dělat, abych se zabavila, což je u mě špatně. Během scény, kdy Elizabeth McGovern rodí jsem se ale neustále dívala a plakala společně s Kevinem, to byli ty nejlepší scény z celého filmu.(20.7.2016)

 • pepo
  ****

  Výborný film. A výborne dramaturgicky a režijne vymyslený. Skôr než o klasickú komédiu ide o osobnú výpoveď o tom, že nič nie je pre mladého chalana horšie než manželstvo, pokiaľ mu nedojde čo vlastne má. Občas veľmi vtipný, miestami dosť depresívny film, ktorý dokáže klasickú filmovú stavbu a klasický prerod hrdinu nahradiť jednou skvelou scénou ku ktorej to celé smeruje. Trochu škoda,že sa to musí celé odohrávať v Hollywoodskych mantineloch, pretože keby bol záver drsnejší mohlo to byť fakt úžasné. 8/10 a trochu mi to atmosférou pripomínalo ešte lepšie Marley a ja. P.S. veľmi rád by som si prečítal o tomto filme dramaturgicko vedecký rozbor(4.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace