Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Takové manželství, to není žádná maličkost. Žít v páru se musí umět, člověk je nucen ovládat umění kompromisu, musí být tolerantní a ohleduplný. Ale co když je jeden z páru duší pořád malé dítě... (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (19)

pepo 

všechny recenze uživatele

Výborný film. A výborne dramaturgicky a režijne vymyslený. Skôr než o klasickú komédiu ide o osobnú výpoveď o tom, že nič nie je pre mladého chalana horšie než manželstvo, pokiaľ mu nedojde čo vlastne má. Občas veľmi vtipný, miestami dosť depresívny film, ktorý dokáže klasickú filmovú stavbu a klasický prerod hrdinu nahradiť jednou skvelou scénou ku ktorej to celé smeruje. Trochu škoda,že sa to musí celé odohrávať v Hollywoodskych mantineloch, pretože keby bol záver drsnejší mohlo to byť fakt úžasné. 8/10 a trochu mi to atmosférou pripomínalo ešte lepšie Marley a ja. P.S. veľmi rád by som si prečítal o tomto filme dramaturgicko vedecký rozbor ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

V prvom rade drvivá väčšina toho bohovského castingu je v scénke počas záverečných titulkov. A bohužiaľ platí to aj pre Dana Aykroyda, Johna Candyho a Billa Murraya, ktorí sú jediní vtipní v tomto filme. Inak je to viac dráma šmrcnutá pár absurdnými scénkami a nedal by som ruku do ohňa za to, že tvorcom Scrubs neslúžil tento film ako inšpirácia. Predpokladám, že She's Having a Baby plne docením, keď si budem zakladať vlastnú rodinu. ()

Reklama

misterz 

všechny recenze uživatele

Vyrieši to dieťa? Život je obyčajne tvrdší, preto odpoveď by bola, že často ani nie. Práve preto je tento film tak pozitívny, ukazuje, ako by to v živote malo byť. S humorom a nadhľadom je často možné vyriešiť mnohé partnerské problémy. Myslím, že film je akýmsi archetypom mnohých neskorších romantických komédií a drám zakladajúcich sa na nezrelosti jedného z partnerov a strachu pred záväzkom (obyčajne to je muž). Príjemná a humorne ladená vzťahovka. 70/100 ()

Pohrobek 

všechny recenze uživatele

Jake(Kevin Bacon) stále sní o své spisovatelské kariéře. Avšak, když po dokončení školy pojme svoji lásku Kristy (Elizabeth McGovern) za manželku pohřbí tak zároveň své spisovatelské plány. Živí se reklamami. Brzy se může ze svého pracovního i všedního dne unudit k smrti. K odreagování mu zbyly pouze sny. A pak dostane Kirsty rodiči vysněné děťátko... Tichá, obyčejná, satirická pohádka se skrytým významem. ()

rikitiki 

všechny recenze uživatele

Naprosto jednoduchá storka o mladíkovi, který se ožení, ale nějak si tím pořád není jistý. Příběh ozvláštňují jeho představy, když třeba vidí sousedy sekající trávník u předměstských domků jako taneční reklamu na maloměstskou idylu připomínající Stepfordské paničky. Děj je nevýrazný, sem tam se objeví jeho někdejší přítel, kterému všichni říkají, jak moc jim chyběl, aby ho pak zase několik let nepostrádali, když odjede. Ke konci se to zvrtne do malého dramatu, které hrdinu náležitě poučí o důležitosti rodinných hodnot. ____ Mnohem lepší by film byl, kdyby mezi mladým manželským párem bylo nějaké pouto. To ale zcela chybí. Mladík vlastně pořád vidí svou manželku jako cizorodý element a chová se, jakoby ani nevěděl, jak se ocitla v jeho životě, kde mu překáží. Vzhledem k tomu, že je film podáván z jeho pohledu, tak ani vztah manželky k němu tam téměř není. Prostě ten pár k sobě nepatří, nemají spolu nic společného, necítím z nich žádné emoce. Dojem ze snímku je proto hodně slabý. ()

Galerie (19)

Zajímavosti (3)

Související novinky

Zemřela herečka Olivia Newton-John

Zemřela herečka Olivia Newton-John

08.08.2022

Další smutná zpráva z filmového světa. Ve věku 73 let zemřela australská tanečnice, zpěvačka a herečka Olivia Newton-John, kterou diváci budou pravděpodobně nejvíce znát díky její roli v legendárním… (více)

Reklama

Reklama