Hugo01

Patricka Wilsona a Veru Farmigu jsem si oblíbil už ve Wanových hororech a Liama Neesona má rád snad asi každý fanoušek akčního žánru. Zprvu banální a genericky vypadající thriller se promění ve velmi příjemnou a svižnou podívanou, která určitě neurazí. ()

jefff

Zajímavý námět, zpracovaný do hodně průměrného thrilleru s mizerným scénářem. Škoda, tady potenciál někdo trestuhodně nevyužil. ()

Jello Biafra

Po thrilleroch "Neznámý" a NON STOP sa Jaume Collet-Serra znovu pustil do mysteriózneho thrilleru a znovu obsadil Liama Neesona. Ten sa zas a znovu zapletie do sprisahania, ktorého stopy vedú "kamsi do neznáma". Zatiaľ čo prvé dva menované filmy sa dali v pohode pozrieť (aj keď iba sú iba na jedno pozretie), tu už skutočne tvorcovia nevedia kam z konopí a úprimne povedané, ten Neeson je už vo svojej póze trápny. V konečnom dôsledku je aj celá záležitosť priehľadná ako sklo a vôbec ničím neprekvapí. ()

herr_carter

V letadle, ve vlaku...Liam Neeson je ideálním představitelem těchto typů filmu, kde se hraje na kočku a na myš, čas utíká a civilisté jsou v ohrožení. Dá se říct, že vznikl nějaký nový typ žánru, který si tenhle brzy dědek (ale stále ve stejně dobré kondici) vždycky rád střihne a fakt mu tyto role sedí. Nyní už zbývá jenom časem natočit filmy jako například "teror v trolejbuse", "drogy v šalině", nebo " bomba na parníku" a bude to mít Liam všechno zkompletované................moje hodnocení = 7,5 z 10. ()

Lukoboss

Zápletka sice působí zajímavě (všechno se děje na relativně malým prostoru), nicméně působí trochu vtipně, že si přisedne nějaká cizí ženská a zaúkoluje starýho mazáka nějakým rébusem. Pak vystoupí, nechá ho to řešit, ale kdykoliv spolu mluví přes telefon, ona má 100% přehled o všem, co se stalo a taky co se děje teď. Jak to ví, má tam snad kamery nebo co? Postupem času se to stává absurdnějším a závěrečný vykolejení vlaku pak už je jenom třešničkou na dortu. L. Neeson má za sebou rozhodně lepší počiny. ()

sedm.1

Dalo by se říct, že mě osobně Jaume Collet-Serra zatím ani jednou nezklamal, spíš mě naopak několikrát i zatraceně příjemně nadchl, a tuto reputaci mu nikterak nepoškodil ani tento snímek, který si jistě nezaslouží kdovíjaké ovace, ovšem zábavný a svižný je naprosto bezpečně. Sice by se zde dalo vytknout pár opravdu už přehnaných a nelogických přešlapů, náhod a vykalkulovaných situací, nicméně tyto prohřešky v tomto případě lehce přehlušili skutečně dynamický spád, záživně vygradovaná zápletka a slušně budované napětí. Škoda pak jen samotného finále, kdy se poměrně komornější thriller jak mávnutím proutku změnil v efektní, akční podívanou, která zde ovšem nepůsobila vůbec patřičně a navíc se samotná pointa jednoduše nepovedla, prostě takové otřepané hollywoodské klišé, které nepřekvapilo a především i nezaujalo. Jinak mi zde docela chybělo navození jakékoliv atmosféry, v tomto ohledu jde o skutečně prázdný film, a co se obsazení týče, objeví se tu sice pár známějších ksichtíků, ovšem jasný prim zde hraje Liam Neeson, na kterém je jeho pokročilejší věk už znát sice čím dál víc, ovšem ještě pořád bez problémů podobný typ filmu dokáže utáhnout mrknutím oka, jen je prostě ale už jen otázkou času, kdy mu přestanu tyhle drsný týpky věřit. Každopádně, The Commuter na prdel neposadí, nicméně jako žánrovka splnila vše, aby se u ní divák nemusel ani na chvíli nudit, odsýpá, baví, takže proč ne, pěkný, zábavný průměr. ()

kenkaku

Začalo to velice slibně, bohužel s přibývajícími minutami se začaly koupit debility (neskutečné), až se z toho stal celkem nesledovatelný shit. ()

Wally

L.Neeson už pomalu ztrácí dech pro takový typ filmu...už působí unaveně a roli neohroženého hrdiny mu už moc nevěříte. Zápletka je originální, ale finále je lehce předvídatelné. No...hezký průměr... ()

iXtr3m3

Silnejšie tri alebo slabšie štyri? Silnejšie tri, nech len stále neprihadzujem, ako to mám vo zvyku. Ale nič to nemení na tom, že film stojí za pozretie. Vôbec to nie je strata času, Liam Neeson síce už viditeľne starne, ale hrať vie stále. Zaujímavý námet aj keď vzhľadom na obsadenie pointa veľmi rýchlo odhadnuteľná. Ale ako vravím, za pozretie určite stálo. ()

KoRner

Rýdze béčko s áčkovými hercami, ktoré by bez nich kinami len tak prešumelo. Ako nenáročná jednohubka to však obstojí, dej (ak sa to tak dá nazvať) rýchlo odsýpa a človeku našťastie nedáva čas premýšľať nad tým, že to celé absolútne nedáva zmysel. ()

Gogo333

Z popisku to vypadalo slušně, bohužel ve skutečnosti docela bída. Napětí tam nějaký je a příběh taky ujde, ale chování některých postav je trochu mimo, stejně jako nějaké věci. Člověk by radši u toho neměl moc myslet a spíš si užít akční podívanou, ale ta se bohužel taky nekoná. Akčních scén tam je pomálu, navíc docela nepřehledné přes tu rozklepanou kameru a divné střihy, případně domršené hnusným digitálním bordelem. Konec je už předvídatelný a ničím nepřekvapí. Jízda vlakem a hledání člověka mě docela bavilo, škoda, že si víc nepohráli s koncem a tou akcí, ale chápu, že Liam na to už asi nemá, tak musel vypomoc kameraman a střihač. 50% ()

aquiver

Film NON-STOP stejného režiséra s podobným schématem byl funkční a napínavý, tady tvůrce však selhává, chybí originalita, ztrácí se logika, uvěřitelnost a příbývající akce v závěru to zabíjí úplně. 40 % ()

Corpsegrinder

Lájem pro změnu zaseknutej ve vlaku, opět na telefonu atd atd. Už je to taková parodie. Děj absolutně nedává smysl, logika cestování vlakem ve filmu neexistuje (lidi z vlaku pouze vystupujou a NIKDO nenastupuje, v poslední fázi ve vlaku zbydou příhodně už jen lidi co Lájem nezná ačkoliv pochybuju nad tim že za 10 let ježdění vlakem zná uplně všechny jak tvrdí atd). Má to hnusně šedivej digitální vzhled takže se na to ani dobře nekouká. Mike z Breaking Bad dostal žalostně málo prostoru dokud to nezaparkoval pod autobus. ()