veverysiak

Liam by už mal prestať počúvať svojich agentov, ktorí len potrebujú vytrieskať čo najviac zo sťaby úzko zašpecfikovaného akčného hrdinu, už dávnejšie to prestalo byť akčné, zábavné aj pozerateľné, darmo sa statný Ír pučí, je z neho zhrbený ujec za zenitom, ktorý len vďaka filmovým trikom absorbuje bez väčšej úhony trojnásobok smrteľných úderov ako sám rozdá, keby to nebolo trápne, tak sa aj zasmejeme, a zase nechápem, ako sa relatívne slušní herci dali nahovoriť na takú hujovinu, navyše zle napísanú, zle zostrihanú, zle zdirigovanú, takže 20%. ()

hrdygay

stvrta spolupraca rezisera jaume collet-serry s neesonom dopadla dobre, muz vo vlaku mal vela podobneho s ich predchadzajucim pocinom paradnym non-stop, dej sa odohraval v dopravnom prostriedku, mal najst zahadneho cestujuceho medzi pasaziermi, neskor bol hlavnym podozrivym, na konci bol za hrdinu, bohuzial, tentokrat mal rodinu a nebol alkoholicka troska, liam neeson starne, dokazuju to aj jeho pastne suboje, kde uz dostava na zadok, bitka s gitarou bola paradna, SPOILER: spravne som predvidal, ze alex murphy (patrick wilson) bude na zlej strane, predpokladal som, ze povie vetu : "chces urobit slachetnu vec, ale mam pre teba novinu, slachetnost neexistuje", tak si to da michael mcauley (liam neeson) vsetko dokopy KONIEC SPOILERU, jebacka vera farmiga mala len dve sceny 8/10 ()

moriero

První dvě třetiny to byla naprosto průměrná neesonovka, během které jsem (úspěšně!) odhalil záporáka. Ale od chvíle, kdy vlak vykolejil a Liam prohlásil: "Zatemněte okna. Nevíme, kdo je venku..." to začalo být mnohem, mnohem zajímavější. Vlastně jsem poslední třetinu sledoval se zatajeným dechem, takže prostě nemohu dát průměrné hodnocení. Neesonovky jsou kategorie sama pro sebe, takže old school one man show. Za mě 70%. ()

HellsAngel

Existujú dva spôsoby, ako sa divák môže dívať na tento najnovší Neesonov thriller. Prvou je, že sa vopred pripraví, zníži svoje očakávania na minimum, privrie oči nad absurdnosťou príbehu a bude si to vychutnávať ako pohodovú jazdu. Tá druhá spočíva v neustálom dvíhaní obočia nad scenárom a častým zívaním nad recykláciou všetkého, čo tu už raz bolo. Úvodná koláž ranných rituálov je ale dobrá, akoby z iného filmu. A ono je v podstate pravda, že z trailerov to na mňa pôsobilo oveľa horšie, než to vo výsledku je. To je predsa pochvala, alebo nie? ()

stanyko odpad!

Liama mam fakt rad, vacsina jeho filmov je vydarenych, no toto bolo nuveritelne trapenie. Liam zostarol ale to je ten najmansi problem. Stupidny scenar, zapletka v style "telefonna budka" len totalne neuveritelna, casto chaoticky strih... Najviac som sa nasmail na preplnemom vlaku ako v Indii. Skoda a strata casu. ()

oSiSko

Okrem toho prestreleného vykolajenia sa vlaku to bol typický Liam se vším všudy. Absolútna spokojnosť a určite si to dám znova. Jeden z jeho najlepších filmov. ()

john986 odpad!

Tak tohle Liamovi hodne ulitlo. Mam filmy s nim z poslednich let rad, ale tady se to totalne pos… neco tak naivniho, hloupyho, nezazivnyho sem dlouho nevidel. Vyhnete se tomu obloukem! ()

randycz

První část filmu vypadala dost uměle. Určitým a zajímavým zpestřením je náhled do několika časových období, které se pravděpodobně snaží reflektovat opakující se věci v lidském životě. Po filmech 96 hodin a NON-STOP člověk čeká od Liama vyšší tempo. V tomto případě přichází až po půli filmu, kdy začíná pátrání. ()

DJMaroko

Film příliš nezklamal dle očekávání jen to zabila konečná scéna s vykolejením vlak. Bože to byla blbost. Zabilo to vše co se pracně budovalo od začátku filmu. ()

Franki69

Dokoukal jsem naněkolikrát. Film s Liamem!! Kdybych věděl, že mám od začátku do konce počítat, kolikrát Liam proběhne vlak tam a zpátky, tak bych se pobavil víc. Kromě vykolejovací scény a rychlokurzu hraní na levorukýho fendera za bližší pozornost film nestojí. V ději jsou zřetelné, nebo rovnou tvůrci filmu ignorované logické díry a jelikož jsem se do konce dozvěděl jen to, že "všechno zlé dělali mocní ONI", včetně sledování Liama na každým kroku nebo příhodného zabití strojvůdce (to vážně není spoiler, prostě se to stane. A vážně by mě zajímalo, jak to zařídili a KDO TO BYL!!), tak tenhle film ze své pozornosti vypouštím. Liamovu filmovou labutí píseň nechávám propříště někde s rosou na kolejích.. Dávám 40% - za koukatelných 20 minut filmu je to až až... ()

LencaN

Bohužel jen průměr. Sice ambice to má, ale taky to má veklé díry ve scénáři. Něco bylo zbytečně složitě řešeno, něco vypustili. Na první pohled to vypadá dobře, ale když trochu zapojíte hlavu, tak narazíte. Postupně film dokonce začne trochu i nudit a už mi bylo celkem i jedno, kdo má být tím cizincem ve vlaku, kterého je potřeba najít. Herecké obsazení bylo super. Liam Neeson hrdinsky film táhnul, i herci vedlejších rolí byli dobří. Převrat sice nastal, ale nebyla to až taková bomba, aby mě to posadilo na zadek. Celé bych to zhodnotila jako nevýrazný film, který vám příliš nedá. ()

bonovox

Spojenie Neeson-Serra tentoraz len priemerne. Má to síce slušný nápad ale od druhej polovice sa to všetko začína totálne rozpadať. Nepomáha ani prepálené akčné pred finále. A už konečne vidno že aj Liam Neeson pomaly starne a mal by prehodnotiť svoju ďalšiu hereckú kariéru. ()

`barocco

V kazdom pripade Liam je tam kde ma byt, zachranuje vlaky a ludi, nie ako v inom filme kde podvadza, klame a zabija len z lasky k peniazom a sebe... Je zaujimave ze tento film je podcenovany a ten z nejakeho dovodu precenovany... Ak si mam medzi tymito dvoma filmami vybrat, tak tento Liam mi je daleko syptatickejsi, a rovnako i film. ()

Astonko

Neeson a Serra ma zase nesklamali a naservírovali mi zábavnú (rozumej nie vtipnú) jeden a tri štvrte hodinu, aj s prvkami detektívky. Tie ma na tom celom bavili najviac, aj koniec ma prekvapil a teda nesklamal. Škoda však tej už toľkokrát videnej zápletky skorumpovaných policajtov a posledných asi 15 dlhých minút rozuzlenia, ktoré nikoho nezaujímajú. Celkovo som sa však nenudil a Florence v cameo roli ma potešila 6.5/10 ()

Radek273

Kvalitní napínavá podívaná, kde Liam Neeson opět předvádí naprosto parádní sólo jízdu. Bohužel přespříliš tichý český dabing tentokrát dost zklamal. ()