Reklama

Reklama

Lovci trolů: Příběhy z Arkádie

(seriál)
  • Česko Lovci trolů od Guillerma Del Toro (více)
Trailer
USA / Mexiko, (2016–2018), 20 h 42 min (Minutáž: 23–24 min)

VOD (1)

Série(3) / Epizody(52)

Z nezměrné představivosti uznávaného filmaře Guillerma del Tora pochází příběh dvou světů, jejichž střet popisuje epická sága Trollhunters. Když obyčejný teenager Jim Lake Jr. na své ranní cestě do školy narazí na tajemný amulet, nečekaně objeví pod svým městečkem v Arcadii mimořádnou tajnou civilizaci mocných trollů. Jim je náhle je nucen hrát zásadní roli ve starověké bitvě mezi dobrem a zlem a rozhodne se zachránit svět – hned jak skončí hodina tělocviku. (TV Minimax)

(více)

Videa (3)

Trailer

Recenze (19)

char_t 

všechny recenze uživatele

Pár minut to vypadalo na animák pro děti. Ale pak z Trollhunterů začali víc a víc být cítit DreamWorks, dabéři z ranku Rona Pearlmana nebo Marka Hamilla, a hlavně Guillermo del Toro. Obzvlášť dvojce Hellboye mají Trollhunters hodně blízko. Nakonec z toho bylo celkem příjemné odpočinkové fantasy. 75 % ()

AloeB 

všechny recenze uživatele

Perfektní důkaz, že je jedno, kolik klišé ve filmu/seriálu použijete, hlavně že to má srdce (asi), Někteří lidé jsou schopni probdít noci u Outlandera a pak jsem tady já, kterému k životu stačí pár animovaných trollů a golden trio roztomilých pitomečků (kde Tobes působí jako alterego svého tvůrce, co se v popisku na jisté soc. síti vymlouvá, že used to be thin... really). Dalo by se mluvit o čisté žánrovce či návratu do dětství, dala by se chválit fantazie Guillerma del Tora a jeho roztodivné příšerky a stejně tak by se dala kritizovat infantilita - ale čert to vem, protože Trollhunters jsou přirozeně jeden z nejlepších seriálů na světě. ()

LeitoSE 

všechny recenze uživatele

Ak by som mal medzi štyrmi až štrnástimi rokmi, tak by to bol pravdepodobne môj nový najobľúbenejší seriál. Takto môžem aspoň s čistým svedomím povedať, že sa stále nájdu tvorcovia, ktorí dokážu vytvoriť animovaný seriál na úrovni pre deti, ktorý budú schopní pozerať s nimi aj rodičia bez toho, aby sa im exponenciálne znižovalo IQ s každou pozretou časťou. Tlieskam del Torovej predlohe a celému vývojárskemu a dabérskemu tímu. Je to pútavé, zábavné, originálne, jediné, čo sa mi zdá, že je mierne na škodu je až prílišná epizodiálnosť. Chcelo by to viacej reálií trolov a menej nezáživných problémov vo svete ľudí a budem nadmieru spokojný. Taktiež človek nemôže len smútiť, že hlavná postava už nikdy nedostane rovnaký hlas než ho mala v týchto 26 častiach. 25/25 - 85% ()

Manarit 

všechny recenze uživatele

Překrásný pohádkový seriál, který se nebojí potěšit i dospělé a nesklouzává do infantilnosti. Postavy jsou promyšlené, sympatické a po skončení třetí série jsem se s nimi loučila těžce. Jediné, co mi kazí zážitek, je pro mě neukončený konec. Konec třetí série jakoby vyloženě vybízel k pokračování, které nebude. ()

Galerie (225)

Zajímavosti (2)

  • Trollhunters jsou jedním z posledních projektů, na kterém se před svou smrtí podílel herec Anton Yelchin (známý například jako Pavel Chekov z filmové série Star Trek), který zde propůjčil hlas hlavní postavě Jima Lake Jr. Producent a autor scénáře Guillermo del Toro po smrti herce odmítl, aby byla postava předabována. (Jeoffrey)
  • Meč, který používá Merlin při souboji s Jimem a Morganou, je Excalibur. (UncleMorty)

Reklama

Reklama