Reklama

Reklama

Lovci trolů: Příběhy z Arkádie

(seriál)
  • Česko Lovci trolů od Guillerma Del Toro (více)
Trailer

Série(3) / Epizody(52)

Z nezměrné představivosti uznávaného filmaře Guillerma del Tora pochází příběh dvou světů, jejichž střet popisuje epická sága Trollhunters. Když obyčejný teenager Jim Lake Jr. na své ranní cestě do školy narazí na tajemný amulet, nečekaně objeví pod svým městečkem v Arcadii mimořádnou tajnou civilizaci mocných trollů. Jim je náhle je nucen hrát zásadní roli ve starověké bitvě mezi dobrem a zlem a rozhodne se zachránit svět – hned jak skončí hodina tělocviku. (TV Minimax)

(více)

Videa (3)

Trailer

Recenze (19)

char_t 

všechny recenze uživatele

Pár minut to vypadalo na animák pro děti. Ale pak z Trollhunterů začali víc a víc být cítit DreamWorks, dabéři z ranku Rona Pearlmana nebo Marka Hamilla, a hlavně Guillermo del Toro. Obzvlášť dvojce Hellboye mají Trollhunters hodně blízko. Nakonec z toho bylo celkem příjemné odpočinkové fantasy. 75 % ()

LeitoSE 

všechny recenze uživatele

Ak by som mal medzi štyrmi až štrnástimi rokmi, tak by to bol pravdepodobne môj nový najobľúbenejší seriál. Takto môžem aspoň s čistým svedomím povedať, že sa stále nájdu tvorcovia, ktorí dokážu vytvoriť animovaný seriál na úrovni pre deti, ktorý budú schopní pozerať s nimi aj rodičia bez toho, aby sa im exponenciálne znižovalo IQ s každou pozretou časťou. Tlieskam del Torovej predlohe a celému vývojárskemu a dabérskemu tímu. Je to pútavé, zábavné, originálne, jediné, čo sa mi zdá, že je mierne na škodu je až prílišná epizodiálnosť. Chcelo by to viacej reálií trolov a menej nezáživných problémov vo svete ľudí a budem nadmieru spokojný. Taktiež človek nemôže len smútiť, že hlavná postava už nikdy nedostane rovnaký hlas než ho mala v týchto 26 častiach. 25/25 - 85% ()

Reklama

Darill 

všechny recenze uživatele

Tohle jsem si opravdu užil a Netflix mě opět přesvědčil, že patří k naprosté špičce v "televizní" tvorbě. Obsazením (především skvělý Yelchin jako hlas hlavní postavy) i produkcí áčkový animák, přitom je to seriál na 26 dílů. Myslím, že si v tom své najdou dospělí i děti. Je to vtipné, akční i vztahové. Zhruba 20 minut na epizodu je v tomhle případě tak akorát. Naivně doufám v druhou řadu, které se ale asi nedočkáme... ()

Axis 

všechny recenze uživatele

Vemte ingredience z dospělého Hellboye, rozřeďte je do dětinštějšího hávu, přidejte trochu šablonovitého hrdiny, jeho první lásku, tlustýho sidekicka, hromadu perfektních oblůdek a máte tu solidní fantasy animák pro děti a odrostlejší drobotinu. A pokud i ve vašem dospělejším já stále bije dětský srdíčko, smutníte nad filmovým ruďochem tak se s nimi dívejte a budete též spokojeni. 7,5/10. ()

Galerie (225)

Zajímavosti (2)

  • Trollhunters jsou jedním z posledních projektů, na kterém se před svou smrtí podílel herec Anton Yelchin (známý například jako Pavel Chekov z filmové série Star Trek), který zde propůjčil hlas hlavní postavě Jima Lake Jr. Producent a autor scénáře Guillermo del Toro po smrti herce odmítl, aby byla postava předabována. (Jeoffrey)
  • Meč, který používá Merlin při souboji s Jimem a Morganou, je Excalibur. (UncleMorty)

Reklama

Reklama