Nevlastní bratři Jáchym a David společně s kamarádem Sašou tráví většinu času ve světě sociálních sítí. Vztahy pro ně představují chaty s virtuálními dívkami, které nikdy neviděli, obživu falešná módní show, v níž se předstírá něco, co není a největší životní problém pak vybitý mobil nebo nefunkční wifi. Na nátlak rodičů jsou donuceni vydat se pod vedením Davidovy půvabné „macechy“ Terezy na dvousetkilometrový cyklovýlet. S překvapením zjišťují, že tam venku je skutečný svět, v němž život znamená víc než status na facebooku, opravdové dívky vypadají poněkud lépe, než kreslené akční hrdinky počítačových her a k lásce patří také sex. Srážka se životem sice nese jistá úskalí, ale s humorem, se dá zvládnout nejen výšlap do strmého kopce, stavba stanu, chybějící elektrická zásuvka, ale také sok v lásce. (Falcon)

MartinTerran

Popravdě řečeno čekal jsem to horší. Bylo to docela i vtipné, hlavně zobrazení závislosti na mobilech byla vykreslena pěkně a mnohdy i pravdivě. V druhé půli už byla dominantní love story všech zúčastněných a jakákoliv realističnost byla tatam. Takže takový průměr. Hodnocení: 58/100. ()

george82

V posledních letech je to s naší kinematografií fakt nouze a tenhle film to jen podtrhuje. Jediný Nečas to pár hláškami pozvedne, ale jen některými. Ještě Suchařípa se svým slangovým výstupem byl dobrej. Jinak je to hell. ()

RigorMortis

Nič svetoborné. Kým Snowborďáci boli neopozeraní a pohodoví (aj napriek slabému príbehu), tu naozaj nebolo na čo pozerať. Sympatického Mádla s Kotkem vystriedali nemastné-neslané nesympatické netalentované ksichty v čele s netalentovaným synáčikom československej hudobnej legendy. Dialógy sú už od prvej minúty filmu ako z pomocnej školy, príbeh smutným odrazom súčasnej modernej doby, do toho pár pseudopsychologických slabomyseľných kecov a prešedivelý Suchánek bez Géňu znie ako pokus o blbý vtip. Postavy nesympatické, humor prízemný alebo silený (alebo oboje), hlášky úplne blbé. Ešte aj na puberťácku komédiu je to žalostne slabé, hoci tam predsa máme mladé pekné tínedžerky, nahotu, jútuberov, lesby a mladých neschopných odtrhnúť zrak od mobilu. Osobne som nepochopil potrebu pchať do českého filmu černošku (prečo práve ju a nie napríklad Vietnamku?) alebo ťavu, o product placemente ani nehovorím a čo malo doprdele znamenať to iskrenie medzi hlavným hrdinom a jeho nevlastnou matkou? Nesplnený mokrý sen scenáristu?.Jednu hviezdu za sympatickú Hanku Vagnerovú a mladé cyklistky. Inak slabé ako trikrát vylúhovaný pigi čaj. ()

Dejvecd

Príbeh o generácií postihnutej modernými technológiami sa síce nerozpráva tak ako by niektorí chceli a verím, že väčšine dospelákom sa to páčiť nebude, ale mladšia generácia z toho odíde celkom spokojná. ()

Gamekeeper77

No tak jasně, na žádný Lvy to není, ale žádnej trapnej provar jak jsem čekal taky ne. I když mě Filip těžce odsoudil, jak se na to vůbec můžu dívat, já se bavil. Naopak on a všichni mu podobný (jeho touhle posranou mobilní dobou zkažený generace, za což bohužel nemůžou) by se měli na takovýhle věci dívat povinně, třeba by jim to taky alespoň trochu otevřelo oči. Já jsem taky kolař a všem ve filmu jsem tu krásu kolem nich fakt záviděl. Jo, děj sice dost často vázne a dialogy taky nejsou zrovna dokonalý, ale oproti tomu jsem se párkrát i upřímně zasmál nad cyklistickým slangem a co hlavně, Bajkeři mi vážně zvedli svým pozitivním nábojem náladu a natěšili mě na nadcházející sezonu v sedle, proloženou zastávkama u občerstvovacích kiosků, teplý noci strávený pod stanem a podobný skvělý věci. 65% ()

Xpojntman

Chtělo by to větší tah na branku. Bajkeři nejsou ani Snowboarďaci a Rafťači. Trochu víc napětí jakéhokoliv typu by taky neuškodilo ()

Tominni

Tak tohle se moc nepovedlo. Příběh tří kamarádů, které se podaří odtrhnout od internetu a poslat na několikadenní výlet na kolech pod dohledem Hany Vágnerové. Jako počáteční nápad by to šlo, ale vtipné scénky dost skřípou, nezachrání to ani romantika a samotný konec tomu rozhodně nepřidá ()

Blazkowicz

Absolutně netuším, proč se na to dívám podruhé. Asi to bude začátkem prázdnin a spoustou času na bajkování. Tady ale žádné bajkování nenajdeme. Jen ty nejhorší a nejméně sympatické herce a k tomu debilní scénář. Nicméně ta příroda ujde. Navíc je to celé prachsprostá reklama na značku Scott. 1-* ()

Oxyuranus

Ona je to strašná konina a blbost, ale občas i sranda a Pavel Nečas zde hraje dobrou okurku =D Takže odpad, ale zábavnej odpad. ()

TheKniGht

Prumerna komedia , klasika ceska beckova.Jde to se na to divat , spousty trapnych scen a vtipu ale obcas neco ujde.takova 50procent hodnocena blbost ze se to da prezit.na Ceskou republiku 3 hvezdy kdybych to mel porovnat s USA filmy dal bych 1 hvezdu. ()

mivr

nejak ani ja nechápem to nízke hodnotenie, vôbec to zlé nebolo dosť ma to bavilo a v kine aj rýchlo zbehlo 75%. ()

Rastman

Oukej. Zásadní problém téhle komedie je ten, že není vtipná. Teda, ne že bych se nezasmál, ale v zásadě to bylo pouze nad hloupostí scénáristovou. Ta totiž z plátna teče po litrech a kromě různého sračkoidního bordelu v ní plave i NAPROSTÁ ignorace autora vůči všem moderním trendům. Ano, sice se tu používají všechny ty moderní slovíčka jako "fejsbůk" a "džouk" a tak, ale osoby užívající jsou karikaturami absolutně odtrženými od reality, kteří se skutečnou moderní generací nemají co do činění. Jedna věc je vzít nějakou vlastnost a trochu ji pro tu komédii zveličit (viz. snaha o českou verzi paní Hofstadterové), jiná absolutně nepochopit, jak to vlastně funguje. Pak už vám totiž zbude jen banda idiotů neschopná provozovat smysluplný dialog, kterou kdokoliv z těch, "pro které je to určené", bude absolutně nenávidět. Třikrát tfuj a jednu hvězdu za pár světlých chvil a vcelku snesitelného a hlavně uvěřitelného Machutu. ()

ZHODNOTITEL

TO JE TEDA POČIN Film je trochu prázdný. Nemá to žádný vytyčený cíl. Zkrátka se vezmou kola a jede se a uvidíme, co se z toho vyvrbí. Pubertální scénářík jak ze sna 13tiletého chlapce. Tohle asi potěší děcka v letech. Zvlášť pokud kluci tam mají Vagnerku a holky Mišíka. Ale abych za takový film vybíral vstupný, to by mi bylo trochu blbý.DO KINA NE, DO TV ANO ()

Mikakel

Pro nektere béčko, pro me proste ne. Ano,trochu asi kopie raftaku atd,ale tohle je úplně jiny level,a mě se to kurevsky libilo a proste jsem se smal a uzival si to!4,5****! ()

srolyma

Tak tady bylo vše, co má ve správné teenagerské komedii být. Nahatý černošky, sex s nevlastní matkou, ponožkový fetiš, lesbická láska, kolová, homosexualita náctiletých atd atd. A přesto všechno to byla i docela sranda. ()

BlondJames

Nápad skvělý..ale přehrávání herců tááááák nepříjemné, že jsem si málem vyrvala všechny vlasy...díky bohu za těch pár vtipů...Ale pokud jde o děcka?...Tak ty to baštěj, takže pokud je vám víc jak deset let, neváhejte, koukat na ty jejich vysmátý šťastný ksichty pro mě bylo ještě hezčí než ten film ;) ()