Nevlastní bratři Jáchym a David společně s kamarádem Sašou tráví většinu času ve světě sociálních sítí. Vztahy pro ně představují chaty s virtuálními dívkami, které nikdy neviděli, obživu falešná módní show, v níž se předstírá něco, co není a největší životní problém pak vybitý mobil nebo nefunkční wifi. Na nátlak rodičů jsou donuceni vydat se pod vedením Davidovy půvabné „macechy“ Terezy na dvousetkilometrový cyklovýlet. S překvapením zjišťují, že tam venku je skutečný svět, v němž život znamená víc než status na facebooku, opravdové dívky vypadají poněkud lépe, než kreslené akční hrdinky počítačových her a k lásce patří také sex. Srážka se životem sice nese jistá úskalí, ale s humorem, se dá zvládnout nejen výšlap do strmého kopce, stavba stanu, chybějící elektrická zásuvka, ale také sok v lásce. (Falcon)

haWranka odpad!

Už od první scény filmu (velmi vkusný rozhovor otce se synem) jsem měla chuť třískat hlavou o zeď. A to se nezměnilo do konce filmu. Větší blbost aby pohledal... Děj naprosto o ničem, chování postav mimo realitu, scénář vrcholně trapný bez špetky humoru a v neposlední řadě herecké “výkony”, ze kterých mi bylo fyzicky špatně. Opravdu nechápu, že to někdo vymyslí a ještě to někdo natočí! Už nikdy... ()

mira.l

No tak já nevím, co s tím. Zdejší hodnocení obecně nic moc. Co taky od podobného tuzemského produktu čekat, že jo? A ono je to fakt tak strašně blbý, až je to chvílema roztomilý. Trochu jsem se obával toho, jak bude v roli vypadat Hana Vagnerová, protože co si budem povídat, v takové roli bych čekal ženu, která bude mít přece jenom o trochu víc vysportovanou postavu. Ale to nakonec nebylo zase tak hrozný. Co bylo docela hrozný, byl ten zbytek "herců", povětšinou puberťáků srostlých s mobilem, u nichž absence dat a wifiny rovná se téměř zástavě srdce a dechu. Ovšem pravdou je, že to asi v mnohém odráží současnou realitu téhle věkové skupiny. Ale i ten zbytek - Matonoha, Postránecký, Suchánek, Hybnerová nebyl o nic lepší, všechny postavy se chovaly jako naprostý hovada, každý v trochu jiným smyslu. Prostě po stránce scénáře a nějaké propracovanosti postav je to úplná pitomost. Do toho prakticky všudypřítomná "nenápadná" reklama, tu na tohle, támhle zase na ono. Na druhou stranu téma cyklistického výletu mi není cizí, k tomu krásná krajina, na partu rychlobruslařek na soutředění se taky koukat dalo, tím se to trochu vylepšilo. Musím ale upřímně přiznat, že hlášky Pavla Nečase "Seš v pohodě, tělnatej? Jedeš docela pilu. To bude laktát!" a "Copak, blitner? Hoď to támhle do trávy." mě málem shodily z gauče:)). Ona ta jeho postava byla vůbec tak protivná, odporná, nechutná, až byla geniální:). Takže nakonec to na nějaký ten průměr bude. Není to žádná náročná podívaná, ale na odreagování - proč ne. ()

vandr odpad!

Já se na to fakt nechtěl dívat. Už jen ten popis, komedie Česko. Ale co, viděl jsem. Stalo se. Dávám odpad, protože takový filmy jsou prostě jen zbytečný plýtvání peněz i času (jakože peníze jsou taky sračka, jen jejich prostřednictvím dokážem vyjádřit, co máme zrovna na mysle, no ne?). Obojí by se dalo využít jinak, jinde a lépe. No nic, můj ztracený čas mi nikdo nevrátí. Doufám že na to brzo zapomenu. Btw, dávám odpad, jelikož tenhle film je fakt špatný (fakt jakože špatný), nicméně, v duchu dávám jednu hvězdu a to jen a jen, za tu pihu Celeste Buckingham (asi bych si to sám před sebou neobhájil) .. If you know wot I mean :-D ()

Likan7

Potěší Celeste Buckingham a občas nějaká geekovská hláška Adama Mišíka a občas se povede i nějaký vtip. Zbytek je ale zase příšernej. Je mi líto Vagnerový, protože ta snad nikdy neměla nějakou normální roli a její pěknej zadek film neutáhne. Bajkeři jsou přesně tím failem, který od českýho filmu "čekáte". Většinou Vám je trapně a moc se nebavíte. ()

Durgas odpad!

Hlúpe a dementné. Naozaj som už dlho nič tak hrozne zlé vo všetkých ohľadoch nevidel. Bohužiaľ musel som až dokonca, v autobuse si človek nenavyberá a čítať sa pri tom bohužiaľ nedalo, tá tuposť brzdila mozgové bunky a nedovolila človeku robiť nič iné. Tá rádoby sonda do duše moderných teenagerov bola tak nefunkčná a mimo, že škoda hovoriť. Vlastne škoda hovoriť aj o tom ostatnom. Jediné čo stálo za to, bol "laktát", aj to len preto, že to bolo tak zlé, až to bolo dobré. Vyhnite sa tomu oblúkom, dobre radím... ()

vikino1

Tak to neee. Dívat se 70 z 90 minut na to, jak dnešní mládež čumí do mobilu se sluchátkama v uších, to opravdu nee. Tohle mě sere v reálu, a ještě se to sledovat v TV ? Kdybych se na to díval sám, tak bych to po 20 minutách vypnul. Jenže já to musel vytrpět až do konce. Rozepisovat se nad účasti "slavné a krásné" Celeste ani nemá smysl. Mišíku Mišíku takhle se díra do světa filmu nedělá ! A třešníčka na dortu - černá rychlobruslařka co mluví plynně česky - to mělo být jako co - už i v Čechách musíme plnit multikulturní kvóty ? ()

kukkik odpad!

Tak tohle je současnost české kinematografie... Za mých dob bylo absolutní filmové dno Kameňák, to je oproti tomuhle ale rozdíl jako mezi Oskarem a Zlatou Malinou a to je opravdu děsivé. Co bylo nejhorší, že se kinosál plný teenagerů smál.. No, nešel jsem na to dobrovolně, takže si, myslím, postěžovat můžu. A tak si tedy stěžuji. A silně. 0/5 a přidávám ještě kapku zhnusení za obscénní nevkus nového řádu. ()

netWoor

Hloupé, navíc navzdory solidnímu obsazení hrozně zahrané (ale možná je to jen tím otřesným scénářem). Nevěřím, že těm rádoby vtípkům (např. třísky z motorovky atd.), se ještě někdo směje ... ()

Jonatána

No, chtěla jsem napsat že to bylo docela prima. Ovšem ten úchylný konec, kdy dlai dohromady Vágnerovou s Mišíkem a ještě tam ten hošan nazpíval Večernici...nedám odpoad, ale víc než jednu hvězdu za tu sračkoidnost na konci dát nemůžu, i když jinak jsem problém neměla - obzláště Pavel Nečas byl boží a pro Jana Komínka mám slabost :-).. ()

E lan

Zavřu oči, vypnu mozek a dám **, jinak je to ale propadák. Hloupá komedie, přehánějící snad ve všem co zmiňuje. Herecké výkony otřesné, scénář nula, vtipy trapné. Takže ne ** ale * a mozek nechávám stále vstřícně vypnutý... ()

rublik05 odpad!

Jen jedna z dalších zbytečných českých teen komedií. Scénář i dialogy úplně mimo, opravdu vtipných scén velice poskrovnu. Film se dá sotva dokoukat dokonce. Za mě čistý odpad, nic víc si tento výtvor nezaslouží. 0/10. ()

Zveldr

Laciné trapné vtipy, vůbec odporně řešené situace a obsazení ještě horší. Postavy mi vůbec nic neřekli a příběh opravdu o ničem. Přišlo mi, že se tam nic neřešilo až do chvíle, kdy se hlavní hrdina odváží a nic nakonec neudělá. Opravdu propadák.. ()

vozralec

Od počáteční bídy se to postupně zvedalo mírně nahoru. A kdyby tam bylo 27 párů, tak se všichni dají dohromady. ()

Mkartaylas56

Prostě taková letní kravinka, u které se sice najde pár světlých momentů, ale rozhodně nebudete litovat, když ji neuvidíte. 30% ()

ANTYCHRYST

Taaak jako snowboardaci ani raftaci to nejsou...aaale zase taková tragedie to není.. Celkem milé překvapení.. :) Hold jiná doba..každej druhej rádoby buzna..holky jsou lesby..youtuberi..virtuální vztahy... no aaa bez mobilu ani ránu.. to je bohužel hnus velebnosti...Matonoha jako největší úchyl ..:) jako vzdy pobavil.. a nejlepší role.. pero prifukujici Nečas :) a samozřejmě Vagnerova tu mám rád a je pořád sexy kočka. Ani holky v tilecku nejsou k zahození.. Samozřejmě v pidi roli nemohl chybět Lavi a Vojtano.. :) 70% úplně v pohodě koukatelny.. Tak jedeme prdelky.. :) ()

playboy_05

Ale jo, je to celkem srandovni, nenarocna blbina...idealni na vecer, kdy chcete vypnout mozek...hold nase generace mela Kotka s Madlem, dnesni ma Misika, Piskulu a spol... ()

Neddo odpad!

Já sám jsem vášnivý "bajker", mám rád hezký holky a nemám rád chytré telefony za 10.000,- Tohle mi opravdu nic neřeklo,ani náznak že bych se mohl něčemu zasmát. Tohle bych nepouštěl ani puberťákum. Naprosto zbytečný film, maximálně jedno procento. ()

Pulper

Nečekal jsem nic extra a proto jsem byl fakt mile potěšen. Další z filmů, který se nebere vážně a skvěle to funguje. Herecky excelují Pavel Nečas, Vanda Hybnerová a Vojtěch Machuta. Je to nerealistická hovadina, ale fakt prdel. "Ukaž mi prdel! Ať mi ukáže prdel!" :-) ()