Nevlastní bratři Jáchym a David společně s kamarádem Sašou tráví většinu času ve světě sociálních sítí. Vztahy pro ně představují chaty s virtuálními dívkami, které nikdy neviděli, obživu falešná módní show, v níž se předstírá něco, co není a největší životní problém pak vybitý mobil nebo nefunkční wifi. Na nátlak rodičů jsou donuceni vydat se pod vedením Davidovy půvabné „macechy“ Terezy na dvousetkilometrový cyklovýlet. S překvapením zjišťují, že tam venku je skutečný svět, v němž život znamená víc než status na facebooku, opravdové dívky vypadají poněkud lépe, než kreslené akční hrdinky počítačových her a k lásce patří také sex. Srážka se životem sice nese jistá úskalí, ale s humorem, se dá zvládnout nejen výšlap do strmého kopce, stavba stanu, chybějící elektrická zásuvka, ale také sok v lásce. (Falcon)

fabecc1222

Rafťáci nového desetiletí? No, jak se to vezme...Když vezmete film a uděláte jeho kopii, a to včetně vykradení některých scén, tak to furt není to samé, jelikož Mišík, Komínek a Machuta nejsou Kotek s Mádlem. Nečas není Navrátil. Cyklokemp není Vltava a tak by se dalo pokračovat. Aspoň že ty pěkný holky jsou furt pěkný holky, ale to je prostě málo. ()

ghatos

Někteří herci si užili :) . Žádná tragédie, opravdu je to trochu jako Rafťáci nebo tak něco podobného. Kluk, co hrál falešného gaye mě pobavil. 52%. ()

Autogram

Od čias snovborďákov som očakával prepad kvality, ale aj tak ma to prekvapilo. Scenár jw úplne najslabšia stránka a to sa nedá zachrániť holými zadkami ani ničím iným. –––– Jsem dneska už nĕjakej přesocializovanej, jdu hledat wifi. ()

klukluka

Táta úchyl, máma pošuk, macecha milenka... Člověk by si myslel, že k něčemu takovýmu musí dělat hudbu Míša Davidůj a ejhle- on to Vladimír Mišík. Kupodivu to nezachránil. ()

bari68

Nelogická blbosť, ktorá ale nijako zvlášť neiritujeje a nenudí, čo má za devízu Krajina Českej Kanady , nenáročný svižný štýl road-movie a v tomto filme jediný, trochu vtipný Pavel Nečas. ()

Wally

Nezatracuju, ale dobré to prostě není...kolikrát tu už něco podobného bylo... Mišík tragédie, 'Kominík' trapný a H. Vágnerové se opravdu divím..bral jsem ji za seriózní herečku.... ()

orkadimenza

Typickým rysem nekvalitní české komedie, a bohužel se projevuje čím dál víc, je přehánění charakterů postav až na míru trapnosti. V tu chvíli se vám chce smát, i když víte, že to je hrozná sračka. Takže i já se u filmu smál, ale bohužel to byl z 90% smích ironický. Námět není vůbec špatný, vždyť i z podhodnocených Snowboarďáků se stal český kult, ale scénář s trapnými dialogy posílají film úplně do kytek, ještě když to k tomu nepodrží žádný solidní herec. Čekal jsem blbost, o tom žádná, ale ne takovou. Konečně už vím, jaké to je zajít do kina na opravdu špatný film, příště si zachovám svůj pud vybíravosti, protože podobné experimenty se fakt nevyplatí. ()

PetkaW.

Já teda nevím, na jakém filmu byl zbytek zdejších uživatelů, že dávají tak nízké hodnocení, ale proti gustu... Je možné, že se mi tahle komedie prostě jenom trefila do divácké nálady, ale ukamenujte mě - já se fakt bavila a po dlouhé době si myslím, že jde o opravdu dobrou českou komedii. S přítelem jsme se smáli od začátku do konce a chlámal se i zbytek kinosálu. Na film jsem šla s dost smíšeným očekáváním, protože nenávidím Mišíka, ale jinak mám ráda zbytek obsazených herců. Nesmíte od toho čekat žádné převratné filmařské umění a neříkám - konec byl tragický přeplácaný pathos a kýč, ale jinak... jsem se prostě bavila a některé hlášky byly vážně na roztrhání bránice. ()

cmenda

Film se zaměřuje především na mladé . A jejich vztah k technologii ,námět není špatný ale není to dotažené a jako komedie potažmo rodinný film trochu nudné .Vše zachraňuje příroda a hudba jinak pro starší diváky nijak zajímavé. ()

Prochy38

* za krásnou H. Vagnerovou, * za to, jak se tvůrci poprali s dnešním problémem mladých - wifi a telefony. Jinak se ale od doby Snowboarďáků a Rafťáků asi moc nezměnilo. Jen se nakupila hromada nesympatických herců. Ale, aby to mladí brali, stačí tam narvat nepoužitelného Mišíka a C. Buckingham, která sice hezky zpívá, ale hrát neumí a její slovenština byla fakt bolavá... Příběh? Taková prvoplánová fraška už tu dlouho nebyla... A sorry, ale Vagnerová s Mišíkem? Chtělo se mi blejt... ()

Foxhound#1

No hodně dlouho jsem si říkal, že to je další česká kokotina. Mišík je sympatickej jak vyrážka na prdeli, Komínek dejme tomu, ale ty intoušský role jsou strašný. Pozitivum jsou vcelku fajn štěrbiny a nakonec sem tam i nějaký ten fórek je, a to nepočítám nachcanýho Štáfka na kombajnu. Ale tak na sobotní večer, když si k tomu něco vypijete to ujde. ()

ArthasKarfa

Tyhle generační filmy o něčem co sice existuje, ale filmaři to vyženou do extrému by měli zakázat. Banda civilizačně postižených kluků, kteří narazí při nesmyslném výletě na soustředění holek rychlobruslařek? Myslím, že lepší scénář by vymyslel i nějaký sudokopytník. Škoda filmu na tyhle věci opravdu. Takhle to prostě není, závislost na internetu ani podobné nesmysly, které film servíruje tak při-hloupě a extrémně, že akorát většinu populace popudí. Nechápu proč nehraje teplouše Mišík, ten by nemusel vůbec nic hrát. Vezměte kotel, tři divný týpky se skillem na kytaru, či co a tři sexy baby, vařte na třetí převod na kole hodinu a půl a vyleze taková pitomost. Nejsem největší cyklista, ale ujet 100km za den není nic hrozného, tak nechápu jak někomu přijde normální jezdit to týden a ještě o tom točit film. Cyklista co má kolo za 20k a neumí si nahodit řetěz, tak tohle mě dostalo zcela. Ty věci co mají na sobě celou to dobu na kole, by byly hodně zpocené - každý kdo jel někdy na kole ví dobře jak, a oni v nich jsou celou dobu. Ten konečný kopec je ale opravdu "krpál", kdyby to natáčeli na Šumavě, kde jsem byl loni na kole tak by pro ně asi tamější kopce byli Himálaje. Dialogy a logika nulová, hvězdička jen za přírodu. ()

mira007

Letní komedie, která má pár pozitiv: 1) námět , exteriéry, hudba 2) sluníčko, voda, holky v bikinách ( dokonce i bez nich ) 3) Hanka Vágnerová a celé to sráží následující: 1) film plyne, hezky se na to kouká, ale moc mne to nevtáhlo do děje 2) zbytečné linky rodičů 3) vyloženě dementní iritující scény ( viz. jestli syn honí... ) 4) podtrženo sečteno to krom tří momentů nebylo ani moc k zasmání.... jsem si vždycky myslel, že k úspěšnému teen filmu stačí nahnat mladý hezký kluky a holky co se trochu svlíkaj k vodě, tři vtipy, minimum děje a lidi to mají rádi. Tady se to potvrdilo, ale na Radťáky to opravdu nemá. ()

bobstock

Rozhodně velké zklamání. Námět sám o sobě zaváněl amatérismem v podobě přihnědlých seriálových kaší na prímě či noze a to se v sestavě kolem Kolečka často nestává. Chlapecký figury mě lezly akorát na nervy a vůbec jsem je nějak nepobíral. Že tam nikoho krom snažící se Vagnerové nezajímalo kolo pochopim jako zápletku, ale vyústěný, srdceryvný přechod k přírodě, ne protože jsem ujel 200kilometrů, ale kvůli nahatým zadkům mladých kólistek v lomu z nikoho z nich ještě bikera neudělal. A vůbec název Bajkeři? Za to bych je žaloval jako samotný nadšenec do cyklistiky! Kdyby zvolili název ´´Pitomci na kolech´´ procenta bych rozhodně přidal. 20% ()

MiaMahoney odpad!

Znáte ten pocit, kdy slyšíte o tak špatném filmu, že prostě nevěříte, dokud se nerozhodnete si jím zkurvit večer na vlastní oči? Tak přesně tohle se mi dnes přihodilo. Tenhle masterpiss má všecko: třeskutý troškohumor pro 70% obyvatel našeho Babišstánu, pičoidně stereotypní charaktery, prvoplánové, oplzlé a trapné vtipy toho nejpředvídatelnějšího typu, product placement, díky kterému nejspíš ta pičovina vůbec mohla zprznit celuloid, trampské pissně včetně odporné Nedvědárny a nezbytnou rasovou vyváženost v podobě obsazení mladší sestry opic Williamsových. Kurva, tohle přesahuje všechny meze snesitelnosti, natočené je to tak zle, že by se Troška měl vážně obávat konkurence a ještě s totálně buzerantsky dosranou závěrečnou skladbou, za kterou by měl Mišík svýho potomka nechat těch 200 km odjet na kole bez sedátka. A s rozžhavenou sedlovkou. Zašpičatělou. Natřenou kapsaicinem. No humáč jaxviňa a samozřejmě ihned pálím na dývko do sbírky a řadím na čestné místo na poličce, přesně mezi podobně skvostným Panicem nanicem a návodem na lovení krokodýlů od Poledňákové. Xblití!! ()