Ozark - Season 2

(série)
USA, 2018, 10 h 19 min (Minutáž: 56–67 min)

Jason Bateman, Laura Linney, Janet McTeer, Jackson Beals, Ian Gregg, Trevor Long, Nelson Bonilla, Skylar Gaertner, Julia Garner, Charlie Tahan, Peter Mullan (více)

Epizody(10)

Martyho plán otevřít si na lodi kasino komplikují intriky Darlene Snellové, Ruthin otec v podmínce, místní politika a gangster z Kansas City. (Netflix)

hony23

Kdo čekal, že 2.řada naváže na povedený závěr té první, bude zklamán. Chvílemi se to neskutečně vleče a postava asi jediného sympaťáka Martyho je upozaděna na úkor jeho manželky, která často bere řešení problémů do svých rukou. Po 20 epizodách už mi většina postav svým chováním leze na nervy a to, že některá z nich občas zkape je pro mně jedno z mála pozitiv 2.série. Asi bych už s Ozarkem skončil, ale nadšené recenze na 3.řadu ve mně vzbuzují naději, že má smysl ve sledování pokračovat. ()

Plechy

Nová série a nové problémy pro rodinku Byrdeů. Některé postavy ukazují svojí temnější stránku a seriál se nebojí pár postav zabít. O dost lepší než 1. série. ()

Tobias18

Druhá série je lepší. Ne o moc, ale je. První polovina je kvalitou téměř totožná s první sérií, má to ty stejné klady i zápory, od páté epizody se to však rozjede naplno. Stále to není 5/5 ale pokud třetí série půjde směrem, jakým šla druhá polovina téhle, tak se dostaneme až tak vysoko. Zvraty začaly dávat větší smysl, úmrtí postav jsou někdy úplně geniálně načasované, scénář téměř nemá chybu, herecké výkony vynikající, kamera a režie stoprocentní. Obrovská spokojenost. 80%. ()

ZuziBoss

Za mě konečně skvělý koukatelný seriál. Je to pokaždé velmi napínavé. Nenudíme se a těšíme se na na poslední sérii. U seriálu se člověk hodněkrát zasměje díky famóznímu humoru. Doporučuji :) 2. série ještě lepší než první... ()

drkaldj

Důstojný nástupce za první sérii. Za mě je jen škoda že začátek si dával na čas (ale to se dá nějak přežít). Horší je to se závěrem, ne že by byl špatný, mě se jenom nelíbí směr který seriál pravděpodobně nabere v třetí sérii. Pořád jsou tady vrcholy, které však druhou sérii vynesly dost vysoko. ()